Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » SEVEN vibrációs öv? VÉlemények, tapasztalatok? fórum

SEVEN vibrációs öv? VÉlemények, tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2
41. 6532c775dd (válaszként erre: 40. - Calculus)
2008. szept. 2. 16:08
No akkor ár lassan egy éve megvan neked, ideje használni, nem? Szem bőven elég, úgy használni.
2008. jún. 18. 14:27
Sziasztok! Én karácsonyra kaptam,de még nem használtam,egy ideje szedem a reduktilt,és tornázom is,de gondoltam már ideje lenne használni ha már meg van.olvastalak benneteket,de túl sok jót nem irtok. Napi 2x3x elég használni szerintetek?? sok sikert mindenkinek.
39. 6532c775dd (válaszként erre: 38. - 0525cbc323)
2008. máj. 22. 15:28
Jajj szegénke,hmm nekem izmosabb lett a hasfalam. De kinek mi. :)Azért sajnálom hogy akkor kidobtál 20 ezret olyasmire ami nem használt neked.
2008. máj. 22. 13:46

Kb 2 hónapja vettem emg ezt a Sevent, de eleinte nem volt időm használni. AZutóbbi 3 hétben intenzíven használom (egy nap 3x a hasamon; 3x a fenék; 3x a combomon). És eddig még egy mm-t sem fogytam. Semmi hatása nincs még. Mielőtt elkezdtem hsználni, lemértem magam mindenhol, és azóta minden héten újból előveszem a cm mérőmet. Semmi. AMugy az a 70 cm, ami az övre van írva, az csak az ön egy része, a gép maga nincs benne. Teljes hosszúságban 150 cm.

Egy nap 3x eszem, és minden nap 3 liter vizet iszom. Semmi változás nincs eddig. Kiváncsi leszek, hogy 2-3 hét múlva is így lesz e. De nekem ez egy nagy csalódás! 10 perc után ugye felmelegszík 42 fokra, utánna fél óráig nem használom, és így tovább.... Eddig csak azt olvastam, hogy milyen jó, pedig nekem egyáltalán nem jó.

37. seniko8 (válaszként erre: 35. - Szklarissz)
2008. jan. 24. 19:51

Azért majd még írd meg, mit tapasztalsz pár hét után!(bőrfeszesség, cellulitisz, centik...)

Addig is jó "masszírozódást"! :)

2008. jan. 24. 19:50

Azt hiszem nekem még várnom kell a rendeléssel, mert még nincs rá pénz, másra kell (és ugye nem két fillér)! örülök hogy többeknek bevállt!

EGyébként kéne mérni centivel, hátha úgy látszik az eredmény! és az csak ösztönöz, hogy többet használd!!

2008. jan. 24. 14:39
Egyébként szerintem is lehetne rajta fejleszteni. Engem az idegesít, hogy bizonyos testrészeknél kifordul az öv a bilincsből, és félek, hogy hamarabb fog elnyűni.
2008. jan. 24. 14:38

Sziasztok! Megvettem, használom. Kicsit, mintha... de még nem jelentős. Amúgy én megkérdeztem tőlük (mármint a teleshoptól), és azt mondták, hogy kb. 30-40 percig lehet használni, vagyis 10 perc után kis szünettel újra 3-4x. Valaki adjon hírt, aki már fogyott vele!

Egyébként én úgy szoktam a hasamat kezelni, hogy hanyatt fexem, és fölemelem a fejem. Akkor megfeszül a hasfal, és úgy érzem, hogy hatékonyabb. És még mindig tudom a tv-t nézni. :-)

2008. jan. 21. 14:25

sziasztok!!

én is kiváncsi vagyok erre a cuccra, még várom a tapasztalatokat!

Egyébként azért kapcsol ki tíz perc után, mert utána szünetet kell tartani, nem azért mert hibás, ugyhogy nincs vele gond sztem!!!


Diáccska, majd még írj, hogy állsz!!!

32. 6532c775dd (válaszként erre: 31. - Katalin1962)
2008. jan. 11. 12:49
Na ja! :):):)
2007. dec. 25. 08:01
Minden kütyü csak akkor hatásos, ha használva van.
2007. dec. 23. 21:04

Sziasztok! Asszem, én ki fogom próbálni. Apukám úgyis meg akar dobni egy kis "Karácsonyi ajándékkal", és nagy valószínűséggel erre fogom költeni. Én abból indulok ki, hogy egyszer egy ismerősöm azt mondta - kipróbáltam, és tényleg működött -, hogy ha megállasz egy helyben, és rázod a hájadat, attól is lehet fogyni. Ugyanis a lerakodott háj nagy mennyiségű vizet tartalmaz, amit a rázással ki lehet dolgozni.

A másik biztos infó - ami a callenetics torna lényege -, hogy már önmagában az izomösszehúzódás zsírégető hatású. Ha pedig ezt a kettőt tényleg egyesíti magában ez a kütyü, akkor nekem kell.

Sajna vannak olyan testtájaim, amelyek annó, mikor még ifjú voltam és bohó, és hetente 4x jártam konditerembe, 4x100-as sorozatokban nyomtam a hasazást meg a különböző tricepsz gyakszikat, akkor sem mentek le (hátcici, tricepsz, gyomor).

Naon kíváncsacsi leszek! :-)

29. 6532c775dd (válaszként erre: 28. - Dundy)
2007. dec. 3. 11:13

ÖÖÖ .. ezért most ki fogtok utálni de nekem nincs nariböröm és nem tom h jó-e? :(

De naribör megelöözésre jártam: fekvő infraszauna!

Az állitólag jó kezelésre és megelőzésre és méregtelenitésre! :)

28. dundy
2007. dec. 1. 07:46
Narancsbőrre jó ez a kütyü?
27. 6532c775dd (válaszként erre: 26. - Levander)
2007. nov. 30. 23:26

Szived joga!


De nekem bejött, lazább a farmerom de lehetne még fejleszteni ezen a gépen pl tul hamar tulmelegszok, eleinte csip. De nekem ezek ellenére megérte.

Persze jobb ha inkább tonázik az ember.

Amugy sztem a reezgös zsirbontásban nincs igazad, én voltam zsirbontó masszázson és csodáát tett csak az ára rettenessen drága volt. De abban igazad van hogy nem csodafitnesz.

De van hatása. Ki-ki döntse el hogy megére neki 20ezret hogy pár centit lefaragjon rola.

És azt se felejtsük el hogy ne porfogónak használjok ha már van kell hozzá kitartás is!

Ez tudom hülyén hangzik de van hogy megvesszük és elfelejtkezünk róla! Ugy meg felesleges!

De sztem tv nézéshez kitünő!

Csak ott a bibi hogy én nem nézeek TV-t!! ÁÁÁÁááá

:)

2007. nov. 13. 14:39

Az ilyen és ehhez hasonló gépek nagy hazugságok! A zsír a testedben nem valami lötyölhető dolog, amit megráz egy gép és hűlt helye lesz... Nevetséges... Szaunától is csak azért vagy könnyebb pár óráig, mert kiizadtál több liter vizet... Az meg mint tudjuk, nem zsír...

No mindegy, én nem dőlnék be a helyetekben az ilyeneknek :)

2007. okt. 21. 14:09

Na csajok!

Meséljetek valamit!

Valaki kipróbálta és tetszett nem vagy nem és ha nem miért? Nekem bejött csak mndig viszket a bőröm töle valszeg az elektromos stimuláció miatt!

Tudom hogy ez nem ugyanaz mintha elmennék kondizni...

Úsznék is szivesen de a klóros viztől a hidegráz :S

Nenm az igazi pancsi feeling.

Amugy fogytam 2 kilót de valszeg a normálisabb étkezés miatt. szerint eszem hogy reggel ezsem rendesen és 8kor eszem utoljára.Azért nem 6-kor mert késön kelek és fekszem. De nekem bejött.

Dijja :)

2007. okt. 5. 10:43

vicces hogy ez a téma a mozgás és fitnesz rovatban van :D

hihi seven a mozgás nélküli fitneszgép :P

NA háj :)

2007. okt. 4. 11:22

hát szerintem jó , meg okés igy összel tényleg lusta vagyok elmenni kondi terembe viszont nyáros nagyon sokat usztam a balcsiban :)

szerintem ez a kis gép lustáknak ideális :$

én bevállalom :D


Dia

2007. okt. 1. 10:36

Erről a topicról egy Bikini szám részlete jut eszembe: "mindegy, csak dolgozni ne kelljen"

Egyébként tényleg tegyen már fel valaki egy képet az adatlapjára, akinek kikockásította a hasát :)))

21. metosz
2007. okt. 1. 09:29
Van olyan vki,akinek rendes pocakja volt,és seven öv használatával kocka hasa lett?Ez igazán érdekelne...
2007. szept. 29. 08:56
Neked igazából= Nekem igazából... csak még korán van :D
2007. szept. 29. 08:55

Neked igazából azért tetszett meg mert, voltam ilyen zsirbontó masszázson csak az 5-7000 / 30 perc szal barom drága de jó!!!

Ha akarjátok belinkelem nektek :)

18. 6532c775dd (válaszként erre: 17. - 991217)
2007. szept. 29. 08:53

Szivesen :)

Ha lenne egyéb ?ed irj nyugodtam privit, én amugy a thököli úti bolben vettem mert ki akartam próbálni hogy milyen.

Dia :)

17. 991217 (válaszként erre: 16. - 6532c775dd)
2007. szept. 28. 14:39
köszi a gyors választ!
2007. szept. 27. 12:36

Nekem tetszik a dolog de szerintem föleg a popora jo mert nekem viszket a böröm ha érzékenyebb területen használom sztem tök jó cucc, de nem merném a mellizmaimat massziroztatni vele mert nem szeretném hogy a sziv müködést befolyásolja szerintemez nem vicc, amugy. de nem rossz ha van fölös 20 ezretek érdemes kipróbálni. meg azóta fittebbnek érzem magam . valahogy több energiát érzek biciklizni. Persze csajok ez sem az igazi ha nem fogyiztok mellette de kiegészitönek jó lustaságoknak, mint én :D:D:D hihih


hmmm... asszem mindent elmondtam :)

ja és sok folyadékot igyatok mate tea vagy kombucha vagy viz !!!!!!! semmi cukrossat!!!!!

Pussz Dia

15. 991217 (válaszként erre: 14. - 6532c775dd)
2007. szept. 27. 08:09
Kiváncsian várom a tapasztalaidat!!!
2007. szept. 19. 17:08
Ja és most nem fekszem le az ágyra de a popsira szerintem tuti jó mert az nem annyira érzékeny mint a has meg a combok. Majd ha az is megvolt beszámolok :)
2007. szept. 19. 17:06

No hát megvettem.

Most próbáltam ki először, és nagyon tetszik.

Érdekes érzés.Szerintem télleg jó és zsirégető hatása is van. Ezt abból gondolom h régen jártam zsirbontó masszázsra ás 8 kgot fogytam és nem is jött vissza. Hmm téleg érdekes érzés max ha nem fogyok legalábbb jó érzés. Kicsit csíp egy idő után, gondolom az elektromos izomösszehuzódás cucc miatt.

Egyelőre ugy néz ki h megérte. Persze hozzáteszem ezt is kinában gyártják és 10 perc után magától kikapcsol, szal lenne még mit fejleszteni a dolgon...


Dia :)

2007. szept. 17. 17:15
Egyszer egy orvos mondta, hogy ha egy dölött békára tennének ilyen kütyüket, annak is összerándulnának az izmai, de nem fogyna tőle!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook