Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudtok olcsó szállásötleteket két gyerekkel a hosszú hétvégére Mártába vagy Bükkbe? fórum

Tudtok olcsó szállásötleteket két gyerekkel a hosszú hétvégére Mártába vagy Bükkbe? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 13. 17:10

Ha esetleg még valaki ilyen szálláshelyet keres:0-6 korú gyermekeknek ingyenes, 6-14 1000ft/fő/éj; 14 éves kor felett 2000/ft/fő.


[link]


Több nap, több személy, KEDVEZMÉNY :) (megbeszélés szerint)

2010. okt. 29. 08:44
Fenife, majd írd meg, hogy mit választottatok, és hogy éreztétek Magatokat!
2010. okt. 21. 21:40
Köszönöm az infókat. Megnéztem a honlapot itt tényleg lehet miből választani :-) Köszi még egyszer, szép estét Nektek!
2010. okt. 21. 15:52

Mi Lillafüreden voltunk nyáron,a Hotel Szeletában.Nagyon aranyos kis panzió,gyönyörű környék.Most küldtek akciós ajánlatokat nekem.6500Ft/fő/éj

Nézd meg a Szállás.hu-n.

2010. okt. 21. 15:35
Most nézem az adatlapodat, látom, hogy nem kifejezetten kicsi gyerekeid vannak, de mindenképpen ajánlom, mert nagyon családias a légkör.
5. depirinko (válaszként erre: 1. - Fenife)
2010. okt. 21. 15:32
Mi augusztusban voltunk Mátraszentlászlón a Kétkerék Vendégházban. Kifejezetten gyerekeseknek való hely, kisággyal, etetőszékkel, meg sok mindennel, amire egy gyerekes családnak szüksége van. Lehet kerékpárt is bérelni, és az étkezés is megoldható. Igaz, hogy mi már kikerültünk a kisgyerekes kategóriából, de nagyon jól éreztük magunkat, mert a háziak (fiatal házaspár kisgyerekkel) nagyon kedvesek, készségesek voltak. A Szállás.hu oldalon találtuk, ott lehet foglalni is. Csak ajánlani tudom.
2010. okt. 21. 15:17

:-))))))))) bocsi-nem hagyhatom ki.

A nejem Márta-kicsit már öregecske-mint magam.

Bizton tudom nincs neki ötlete-na jó a sátorozás,ez is csak azért mert esetleg szeretné ha néha sátorban ébredek.

(azért: Jó pihenést!)

3. Fenife (válaszként erre: 2. - Bársonyfüles)
2010. okt. 21. 15:13
:-) Ok, ott a pont. Természetesen MÁTRA
2010. okt. 21. 15:12
Márta? :)
2010. okt. 21. 15:03
Márta, Bükk. Olcsó szállásötleteket keresnék két gyerekkel a hosszú hétvégére. Tudnátok ajánlani? Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook