Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ciki manapság bejárónőnek lenni? fórum

Ciki manapság bejárónőnek lenni? (beszélgetős fórum)

1 2
38. vviki2
2010. okt. 29. 14:06

Ez nem jött be...:-(

Vagy nincs kereslet, vagy nem olvasnak a jómódúak napilapot...;-)

Egy próbát megért....s buktam vele néhány ezrest: a hirdetést díját. (A napilapban. A netes ingyenes volt.)

Gondolom a fővárosban nagyobb az igény rá...

37. a14deb9047 (válaszként erre: 36. - CsillagTM)
2010. okt. 25. 20:43
Az egyedülálló férfira vigyázni kell :DD
36. CsillagTM (válaszként erre: 33. - Vviki2)
2010. okt. 25. 12:48
basszus...csak óvatosan!
2010. okt. 25. 12:38
Szerintem semmilyen munka nem ciki, ráadásul a bejárónő néhány országban igen keresett és jól fizetett állás. Sok sikert hozzá!
2010. okt. 25. 12:30
Én is voltam bejárónő,és egy idő után már családtagként bántak velem:-)!Nagyon szerettem a munkám,és nem szégyeltem!Vágj bele,sok sikert!!!
33. vviki2
2010. okt. 25. 12:22

Ma felhívott egy fószer, a hirdetésemre reagálva, hogy dolgozom "ismerkedési jelleggel" is?! :-O Jót nevettem, és felvilágosítottam, hogy NEM! Aztán még bepróbálkozott, hogy "ledér öltözetben"..?! :-S

Majdnem megállt bennem az ütő...!!!

Mik vannak...! Jobb lesz vigyázni...:-(

32. Bri*
2010. okt. 23. 13:27
Van olyan ismerősöm, aki bejárónőként többet keres, mint én diplomásként. Emellett megkapja a munkaadójától mindazt, amire már nincs szüksége (pl. kanapé, tv, stb.), ami sokszor jobb annál, mint amiket mi újonnan veszünk. :)
31. cumma1
2010. okt. 21. 14:21
Az a ciki mikor valaki nem akar dolgozni. Ne szégyelld, a munka nem szégyen!!
2010. okt. 21. 14:17

Nem abszolut nem ciki szerintem, a munka az becsulendo dolog, barmi is legyen az.

Sok sikert!

2010. okt. 21. 14:15
Szerintem nem ciki, sőt egyetlen tisztességes munka sem ciki. Ráadásul, ahogy előttem is rávilágítottak, valamilyen szinten egy bizalom megnyilvánulása is a foglalkoztató részéről. Azért komoly dolog valakit beengedni a házadba, és a dolgaid rendbetételével megbízni. A mai világban pedig a bizalom egyre ritkább és értékesebb dolog, így aztán becsülendő, ha valaki ilyen munkában helyt tud állni ;)
2010. okt. 21. 14:12
Szerintem az egy bizalmi munka is egyben. Az ember nem enged be akárkit a lakásába.
2010. okt. 21. 13:42
A munka nem szégyen. A takarítás után időseket ápoltam akár éjjel, akár nappal. Az ugyan már nehezebb, de azt is jól megfizették. És tartjuk ma is a barátságot. Éveken át adtak kézről-kézre...
26. CsillagTM (válaszként erre: 24. - Vviki2)
2010. okt. 21. 13:41
sztem ne foglalkozz vele:) sok sikert!
25. vviki2 (válaszként erre: 11. - Mamika2)
2010. okt. 21. 13:40
Nekem is ez az elsődleges szempont. Nem tudok 5-ig dolgozni vagy tovább, mert 5-ig van ovi/bölcsi. Úgy gondoltam ez a munka kötetlen, vagy legalábbis megegyezés kérdése.
24. vviki2 (válaszként erre: 9. - MelisUK)
2010. okt. 21. 13:39
Én nem tartom annak, csak a párom röhög rajtam, hogy mit találtam ki..;-)
23. vviki2 (válaszként erre: 17. - Szasz23X)
2010. okt. 21. 13:38
Sajna nem...:-( Győrben. De azért köszi:)))
2010. okt. 21. 13:38

Miért lenne?

A munka nem szégyen.Hajrá! :)

2010. okt. 21. 13:37
Semmilyen meló nem ciki.
2010. okt. 21. 13:33

tutti nem ciki!

...es megjegyzem, hogy anyoskam is jar hetente 3x takaritani, es majd 30-35 eurot kap egy napra...szoval, majdnem jobban megeri mint egy masik munkahely...es kevesebb a cseszegetes is...

2010. okt. 21. 13:33
Hát remélem meggyőztünk!:DDD
2010. okt. 21. 13:30

Miért gondolod, hogy ez ma ciki???

Dehogy az!!! Sőt!

Ahogyan előttem már többen írták, ez egy bizalmi állás! Nyugodt szívvel vágj bele, szerintem!

2010. okt. 21. 13:27
Az egyáltalán nem ciki, hogy dolgozni akarsz. nem tudom, hol laksz, ha Pesten, akkor tudok segíteni, pár ismerősöm bejárónőt alkalmaz, sőt, velem is előfordult, amikor heti 7 napot dolgoztam, és a feje tetején állt a lakás. Szerintem nem szégyen a munka, sokkal nagyobb szégyen, ha valaki segélyért áll sorba...
2010. okt. 21. 13:26
Dehogy ciki, nagyon szorítok, hogy összejöjjön. :-)
2010. okt. 21. 13:26
Amit még viszonylag jól fizetnek, az a vasalás. Kizárólag ülve csináltam és utána rögtön mindent vállfára. Ágynemű, damaszt stb. részben összehajtva, hogy kihűljön. Nem könnyű munka, de ha szereted csinálni, vagy van az a pénz, amiért elvállalod, akkor jól fizetnek. Azt a 2-3 órát meg ki lehet bírni. Nekem ilyenkor mindig bekapcsolták a tv-t, így könnyebb volt csinálni.
2010. okt. 21. 13:25
A mai vilagba munkat talalni nehez ,es lassan erdemerem jar annak aki talal.SOK SIKERT
13. csillagpaszuj (válaszként erre: 1. - Vviki2)
2010. okt. 21. 13:24
Szerintem nem ciki, csak nagyon válogasd meg hogy hol dolgozol, kinek dolgozol. Mert néha újgazdagék nem tudják már, hogy jó dolgukban kin hogy gázoljanak át, hogyan mutasssák ki "felsőbbrendűségüket"
2010. okt. 21. 13:23
Nem ciki!Van ismerősöm akinek vállalkozása van(rövidáru bolt),és mellette takarítani jár.Azt mondja jól keres vele,így előbb kitermeli a járulékait magának és az alkalmazottjának.
11. mamika2 (válaszként erre: 1. - Vviki2)
2010. okt. 21. 13:22

Szia!:)

Szerintem semmilyen munka nem ciki, az ciki ha valaki nem dolgozik, pedig tudna!

Nekem is 3 gyerekem van és jelenleg GYED-en vagyok, de valószínű, hogy ha találok majd akkor bejárónői állást, amikor vissza kell mennem dolgozni, akkor én is azt fogom csinálni, mert az kötetlen és nem veszi el az egész napomat! Nem kell izgulni, hogy oda érek-e majd a gyerekekért az oviba, suliba!

Nem utolsó sorban meg elég jól lehet vele keresni!

2010. okt. 21. 13:22

Nem! Az egy bizalmi állás! Gondold csak el: valaki beenged a lakásába, rád bízza, és bármire rátalálhatsz akaratlanul is...

És ha jól csinálod, olyan leszel, mint egy családtag... (annak is tekintettek mindig: kávé, üdítő, uzsonna, néha együtt étkezés, alkalmi ajándékok stb.).

2010. okt. 21. 13:21

Szerintem ha cikinek tartod, akkor neked ciki. Kinek hogy. Neked kell eldönteni. Különben meg szerintem ne az érdekeljen, hogy ciki vagy sem, hanem ha kevés a jövedelem és ilyen formában több tud lenni, akkor ez a lényeg, nem?

Diplomásként én is jártam egy családhoz vasalni és ruhákat kiteregetni korán reggelenként plusszban. Ezzel együtt egyszerre 3 helyen dolgoztam akkoriban. Én személy szerint egyáltalán nem éreztem cikinek, sőt, büszke vagyok rá, hogy nem otthon ültem, hanem dolgoztam!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook