Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Telefonszámla:( fórum

Telefonszámla:( (beszélgetős fórum)

2008. nov. 19. 10:00
Hát most az nekem nagyon húzós, sajna le is vagyok maradva és minél előbb rendeznem kéne........
2008. nov. 13. 10:43
Mi a párommal mióta megismerkedtünk rengeteget beszéltünk/beszélünk telefonon. Neki előfizetése volt(társ kártya), ő olcsón hívott. Bár mikor 70-es voltam akkor még 30forintért. Aztán vettünk egy 30as kártyát, így ő 10forintér hívott, de én 30ért őt. így én is nyitottam egy előfízut. Azt nem írtam, hogy az ő számlája 24ezer szokott ilyen trécselések után lennie a számla. Aztán az én előfízum is a 12-21ezerig rúgott. Aztán vettünk neki is egy előfízut és megkértük a család-barát kedvezményt. 890forint havonta és 100órát beszélhetünk. Most csak azért fizetünk 5-10ezerig terjedő összeget, mert ő letöltöget, én meg anyuékat hívom hetente 1-2szer 5percre.
21. caravell (válaszként erre: 20. - 7130b15964)
2007. dec. 2. 09:15

Igen, valóban nincsenek így viták.

A mindenhova ingyenes az vezetékes, a mobil az átlagnál drágább!

20. 7130b15964 (válaszként erre: 19. - Caravell)
2007. dec. 2. 09:04
Ez tényleg nagyon praktikusnak tűnik, főleg kamaszok mellé. Így legalább nincs vita mindenféle korlátozások miatt.
19. caravell (válaszként erre: 12. - Ági28)
2007. dec. 2. 08:56
Nekem T...2 van a vonalason, előhívószámmal. Olyan csomagjuk van, hogy plusz havi 2500-ért hétköznap délután 4-től másnap délelőtt 10.ig és hétvégén egész nap belföldön mindenhova ingyenes. És tényleg. Kamasz lányom van, aki sokat dumcsizik a barátaival, nekünk bejött. Az előfizetői díjat a T... -nak ugyanúgy fizetjük (felező, ami a másikban nem kedvezményes időre esik vagy mobil hívás, azt erről beszéljük le. Így most a két alapszámlám van, más semmi.
18. 7130b15964 (válaszként erre: 15. - Ági28)
2007. dec. 2. 08:41

Hogy jön Sugár a T-Comhoz?


Egyébként meg tényleg gond, hogy az emberek nem figyelnek a részletekre, csak azt hallják meg, ami nekik a legfontosabb, hogy mennyire olcsó valami. De azt, hogy milyen feltétlek mellett vehetik igénybe, arra már nem figyelnek. Ez persze nem jelenti azt, hogy ki kell őket játszani, de meg vannak a szabályok, amiket azért a cégek nagy általánosságban véve mindig be is tartanak.


Szerintem a fiataloknak segíteni kell a szüleiket, a környezetükben élő idősebbeket a tájékozódásban, mert ők még nem ilyen gazdasági környezethez vannak hozzászokva, sokan át sem látják a helyzetüket adott esetben egy szerződéskötéskor (márpedig egy szolgáltatás igénybevételekor is szerződés jön létre, illetve szerződésmódosítás).


A legtöbb amit tehetünk, hogy körültekintően vásárolunk és veszünk igénybe szolgáltatásokat.

2007. dec. 2. 08:01
sok
16. hetessycintia (válaszként erre: 1. - Ancsi105)
2007. nov. 7. 12:06

Szerintem kérdezz meg egy ügyvédet,mert én úgy tudom,hogy van nekik,(a T.....,nak),meg az összes társaságnak,valami,Tájékoztatási kötelezettségük:

Vagy valami ilyesmi,és kötelesek az ügyfeleket tájékoztatni,a változásokról.

15. Ági28
2007. nov. 7. 11:32
A barátom 84 éves nagyot halló nagymamájával telefonon módosított szerződést a T-COM és nem tudják lemondani, így most 2x annyi a telszámlája és 1 évig fizetheti! Ez az üzletpolitika, Tisztelt Sugár úr?
2007. nov. 7. 11:15
A múlt héten a UPC-ben voltam, és a mellettem lévő ablaknál egy öreg bácsi reklamált: hűségnyilatkozatot írattak vele alá, így 2007.okt.31-ig olcsóbb volt a telefonja, de a hűségének 2008.dec-ig kell tartania, így most már magasabb a számlája. Szegénykének hiába magyarázta a csaj a pökhendi hangnemében... nem értette a bácsi nagyon sajnáltam szegényt.
2007. okt. 23. 18:21
A Fogyasztovedelem szot ird be keresobe. Nekik kell irni.
12. Ági28
2007. okt. 23. 17:18
Ki mit tud a többi vonalas szolgáltatóról?
11. Ági28
2007. okt. 23. 17:17
Mi ia gondolkozunk azon h a régi matávtól megváljunk. Amit ígértek, h lebeszélhetjük havonta az alapdíjat, nem látom sehol h vonnák, csak fizetjük. És néha tök süket a telefon, Ha felhívom a hibabejelentőt, azt mondták többször is h ezen a számon nincs előfizető. Na, akkor minek fizetek???
10. 53cc09e608 (válaszként erre: 1. - Ancsi105)
2007. okt. 18. 19:58
Én is megválok a szolgáltatótól ! T....től ,mert kamu minden amit igérnek ! Kimagyarázzák !!!!
2007. okt. 18. 15:00
Nem mindenki olvas népszabadságot. forduljatok a fogyasztóvédelemhez panasszal.
2007. okt. 9. 12:08

Nem hiszem el, hogy ezt csak újságban közölték! Vagyis elhiszem, de ez nem lehet igaz... gondolom azért az akcióról volt tv-reklám, számlaüzenet, sms, meg minden, ami figyelemfelhívó....

Én a helyetekben írnék egy levelet erre + a családi problémákra hivatkozva a nagyközpontba, a nagyfőnöknek, stb, mert ő lehet kegyes, és elengedheti a tartozást, azonban egy ügyfélszolgálatos sajnos semmit nem tud tenni saját hatáskörben, csak sajnálhatja...

2007. szept. 1. 08:26
Hát szerintem sem újságban kellene ezt közölni, hanem minimum egy sms-t küldeni azoknak az előfizetőknek, akik ebben az akcióban részt vettek. Szerencsére én nem jártam így, sőt az ismerőseim közül sem tudok senkit, aki így járt volna. Ezért veszek inkább kártyásat, mert csak addig beszélek, amíg az összeg bírja rajta. Így nem fordulhat elő 40-50 akár több ezres számla
2007. szept. 1. 06:46
nem újságban kell ezt közölni.. hanem az előfizetőt!!! én nekikestem vola az tuti, ezt nem volt köteles kifizetni!!!!
5. ancsi105 (válaszként erre: 4. - Margitnéni)
2007. aug. 9. 19:56
A legborzasztóbb az egészben az, hogy a fogyatékos hugom miatt ill érdekében létfontosság a telefon. Minden sz...ról küldenek sms-t , de erről elmaradt. Hát ez van sajnos. Anyukám is Margit és 58-as:)
4. Margitnéni (válaszként erre: 1. - Ancsi105)
2007. aug. 9. 15:53
Húúú, ez szörnyű! Nem szabad bedőlni az akcióknak, a végén még mi szívunk!
2007. aug. 9. 15:43
a mienk mindig borzalmas akár melyik előfizetőnél vagyunk.
2007. aug. 9. 15:29
A szomszédom. De, kifizette a számlát és kész. Nincs mit tenni ez ellen. Ez olyan, mint a Magyar Közlönyben megjelent törvények. akkortól él, ahogy ott megjelent. ha nem olvasod, attól még ez a helyzet. sajnos. A törvény nem tudása nem ment fel alóla.
2007. aug. 9. 14:39
Édesanyám a T-.....-nál előfizető. Volt egy olyan akciójuk miszerint 2500percet beszélhetett 1ft/perc-ért, /visszavonásig/. Legalábbis elvileg, de gyakorlatilag 41.000ft lett a számla végösszege. A tel.társaság elfelejtett szólni, hogy az akció végetért. A válaszuk erre az volt, hogy ők a népszabadságban ezt leközölték! Valaki járt így közülletek??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook