Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Köztes vérzés fogamzásgátló mellett - Estrofemet írt fel a doki fórum

Köztes vérzés fogamzásgátló mellett - Estrofemet írt fel a doki (beszélgetős fórum)


2010. okt. 29. 19:12
Én évek óta nem szedek fogamzásgátlót, és éppen azért, mert nálam is köztes vérzést idézett elő. Mikor először tapasztaltam, visszamentem a dokihoz, de mindenféle magyarázat nélkül kiírt egy másik tablettát. Persze annál is ugyanúgy vérezgettem, úgyhogy úgy döntöttem, hogy abbahagyom.
2010. okt. 21. 13:36
köszi megnyugtattál...vagyis...érted:D
2010. okt. 21. 09:21
Nálam volt,hogy 3 hétig is vérezgettem.
3. Gubóka (válaszként erre: 2. - Russodebby)
2010. okt. 21. 09:20
igenazt tudom h ez szinte midnegyiknél felléphet...csak hát ennyi ideig? :S
2010. okt. 21. 09:19

Szia!

Nekem elég sokszor volt,de egyszer sem kaptam semmilyen gyógyszert rá. Többször is váltottam ezért fog.gátlót,de szinte mindegyiknél volt ilyen problémám. Aztán találkoztam egy normális dokival,aki megmondta a frankót,hogy tök mindegy milyen bogyót szedek,mindnél lesz/lehet ez a problémám.

2010. okt. 21. 08:52

Sziasztok!


Kb 1 éve szedek fogamzásgátlót (harmonet tabletta), az új doboz első leveélből 4-5 szemet ettem be, mikor kialakult a köztes vérzés, vártam elég sokat hátha elmúlik magától mert olvastam, hogy ez normális.Nekem még iylen sose volt.


Végül elmentem a dokihoz, megvizsgált,mondta h minden oké, se terhes nem vagyok, se cisztám sincs, méhszájsebem se. Csak a hormonok szórakoznak. Felirta az Estrofem 2mg-os tablettát, h szedjem ameddig amig van ez a tünet. Párhuzamosan a fogamzasgatloval.


Ma vettem be a 6ik szemet belőle és még mindig van köztesvérzésem...nagyon kis mennyiség nem zavaró vagy iylemsi csak engem fusztrál már eléggé :SS


Ráadásul hétfőn hagyom abba a fogamzásgátló szedését és jön akkor a 7napos szünet, ergó a köztes vérzésem vszinu a rendes folytataása lesz..


Kérdésem az lenne, hogy másnak is volt e ilyenje, mennyi ideig tartott, miylen gyógyszert szedett, mit irt fel rá a doki, és h tényleg normális-e.


Én arra jutottam, hogy ha elmúlt a rendes menstruációm és akkor is fent áll a köztes vérzés akkor visszemegyek.



Köszi előre is a válaszokat, és bocsi h regényt írtam, csak azt szerettem volna, hogy érthető legyek :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook