Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 23 hetes terhesen becsípődött hátra van valamilyen ötletetek? fórum

23 hetes terhesen becsípődött hátra van valamilyen ötletetek? (beszélgetős fórum)


2010. okt. 21. 09:10

Sziasztok! Nekem gerincsérveim vannak, sokszor be is csípődök, nekem a Rozmaring krém vált be, jól bekenve, nem kell sajnálni! Baba mellett is lehet, én is 19. hetes kismami vagyok :)


Jobbulást!!

7. Susika2009 (válaszként erre: 6. - Iemma)
2010. okt. 20. 12:48
pont olyan helyen fáj ahol nem érem el,se aluról se felüröl,pont az a területa lapockáim között,remélem tud velem kezdeni valamit,de a szülésfelkészitó tanfolyamot ma kihagyom,mert menni is rossz feküdni még rosszabb,itt ülni még elmegy,de igy is mint valami robot
2010. okt. 20. 12:44
Én homeopátiás krémmel kentem, de nem sokat használt. 2hétig szenvedtem mire elmúlt. Én most 25 hetes terhes vagyok, ha fáj a derekam inkább 1 meleg relaxos fürdőt veszek, az többet hat.
2010. okt. 20. 12:43

Szegénykém. Nekem az utolsó 6 hetemet tette tönkre, hogy a csípőmnél valami becsípődhetett. Se menni, se feküdni se aludni nem tudtam :(

Nem tudom, mi tenne jót, de együtt érzek!

4. Manon (válaszként erre: 3. - Susika2009)
2010. okt. 20. 12:41

ó :(

jobbulást neked :(

2010. okt. 20. 12:40

ettől félek én is,ezért kezdtem el a kismama tornát hogy nehogy valamit rosszul csináljak,és csak kárt tegyek...

végig csináltam a gyakorlatsort amit a hátizmokkal szoktunk,de nem segített csak rosszabb lett:-(

2010. okt. 20. 12:37

Szia :)


Szerintem fog tudni a gyógytórnász valamit kezdeni vele, hogy te mit tudsz csinálni addig passz, ajánlanám hogy próbáld mozgatni a karjaidat, de nem tudom hogy nem lesz-e mégrosszabb.

2010. okt. 20. 12:29

a két lapockám között pont a gerincemen csipödött be valami,5 re megyek kismama tornára, a gyógytornászomhoz,ő tud vele valamit kezdeni?!

DE addig mit csináljak,ha levegőt veszek az is fáj...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook