Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha nincs orgazmusod, miért mondod, hogy jó a szex? fórum

Ha nincs orgazmusod, miért mondod, hogy jó a szex? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2013. okt. 20. 19:06
Talán, mert sok nő fél beismerni az igazat és ezzel megbántani a pasiját.
2013. aug. 27. 10:59
Soha nem mondanám...
2013. aug. 27. 10:56
a sexben minden jo.nemcsak az organizmus........az a tetopont persze,
2013. máj. 5. 21:36

- Miért színlelnek a nők orgazmust?

- ???

- Mert azt hiszik, hogy a férfiakat érdekli...

116. 145c12406b (válaszként erre: 115. - Cb82b220ce)
2010. aug. 19. 23:14
Egyetértek
115. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - C8017655dd)
2010. aug. 19. 23:10
Nem csak hüvelyi orgazmus létezik.
114. livicu
2010. júl. 29. 14:41
Egyébként most kicsit megkönnyebbültem, kisírtam magam miközben írtam az előzőket, olyan jó valakivel beszélni erről, még ha csak virtuálisan is.
113. livicu
2010. júl. 29. 14:35
Igen, Benita ! Azt hiszem sok minden hiányzik.
112. livicu
2010. júl. 29. 14:32
Köszönöm a hozzászólásokat, 27 éves vagyok, igen nekem is ő volt az első. És igen, volt cisztám is már, szerencsére fölszívódott az utolsó ellenőrzésen ez derült ki,ebben is igazad volt. Valószínűleg a harmadik dologban is igazad van, azt hiszem már rég távol vagyunk egymástól, csak annyira sajnálom, és nem akarom, hogy így legyen, különben jó ember, de sajnos boldogtalan vagyok mostanában. Más dolgok se úgy mennek az életemben, ahogy szeretném. Nem tudom mi lesz velem, de egyre rosszabb, egyre mélyebbre kerülök, nem tudom mit csináljak...
111. zakkanat52 (válaszként erre: 108. - Livicu)
2010. júl. 29. 14:22

Szia!


Hírtelen néhány dolog eszembe jutott az írásoddal kapcsolatban. Még véletlenül se bántódj meg, és okoskodni meg főleg nem szeretnék... csupán leírom az érzésemet.


Az egyik az, hogy fiatal vagy.

A másik, hogy nagyon sok daganat/ciszta stb. alakul ki a rossz nemi élet, illetve a lelki problémák miatt.

A harmadik, hogy nem beszéltek egymással rendesen: Az eltávolodástól nem kell félned, az már ott van közöttetek biztosan. A többi fizikai "megkönnyítés".


Én 9 évet voltam együtt az ex barátommal (fiatal korom ellenére). Vele fedeztem fel, hogy milyen a szex, és soha nem gondoltam volna, hogy lehet ezt másképp is. A nem túl jó érzéseimhez hozzájátszottak a fogamzásgátló tabletta mellékhatásai is, egyre kevésbé kívántam a szexet. Többször volt, hogy arra gondoltam, hogy legyen már vége. Aztán végül - más okból kifolyólag szakítottunk.

Majd megismerkedtem egy másik fiúval, vele a szex olyan, amit el sem tudtam képzelni. A gyengédséget, az odaadást nem lehet pótolni mással... és itt most nem csak a szexre gondolok.


Szóval, ha nem is emiatt, de akkor lesz más indok az eltávolodásra, mivel a párkapcsolatban ez igen meghatározó.


Amúgy sajnálom a szituációt, átérzem. Nekem nincsenek gyermekeim, így könnyen beszélek. De igazi nőként úgy élhetsz, hogy ha a szex témát tisztázod: vagy vele, vagy mással...


Remélem mihamarabb tudtok beszélgetni erről. Akár szakember segítségével is...


Kívánok minden jót.

110. Benita anyuka (válaszként erre: 108. - Livicu)
2010. júl. 29. 13:59
Tudod mi kell neked??Szerelem,tűz,és egy kis izgalom!!!!
109. livicu
2010. júl. 29. 13:55
bocsánat, ez nem éppen ebbe a fórumba illő téma,de ezt most le kellett írnom
108. livicu
2010. júl. 29. 13:53
Hát csajok, én már tiszta depressziós vagyok, mi olyan ritkán csináljuk, és olyankor is mindig sietünk, nincs idő, nekem ebből már elegem van. Már tíz éve együtt vagyunk,de ez most nagyon mély hullámvölgy. Van orgazmusom, de az oda vezető út egyáltalán nem kielégítő. Párszor már mondtam a férjemnek, hogy szeretem ha gyengéd, cirógat, kényeztet, de ez olyan ritkán történik meg, ha meg is történik annyira zavar valami, én se tudom megfogalmazni, hogy mi,talán túl gátlásos vagyok, nem tudom, elengedni, odaadni magam, csak nagyon ritkán, ő meg minden reggel szeretné, (általában segítek neki)félek, hogy eltávolodunk egymástól, mert már a szexre gondolni se szeretek. Én nem akarok elválni, két gyerekünk van, de úgy érzem ebbe belebetegszek, most ,épp ma kezdtem el szedni a cinket, de úgy érzem valami más lelki dolog van bennem, ami meggátol. Sokat dolgozik most szinte alig látjuk egymást. bocsi, hogy ilyen rendezetlenül fogalmaztam, nem is tudom csak ki kellett írnom magamból, és így jött...
2010. febr. 5. 19:55
Nekem volt egy fiú akivel együtt voltam de nem volt orgazmusom .. viszont fantasztikus volt vele...érzéki gyengéd volt... és jobb volt mint egy olyan fiúval aki nem volt olyan figyelmes de elvitt a csúcsra....
106. c6560fb39d (válaszként erre: 103. - Minimanó27)
2009. nov. 5. 11:06
Ez a baj,hogy magadon nem próbálkozol,akkor hogyan tudod meg mi a jó neked,ne mástól várd a csodát,nagyon jó stressz oldó ha egy kicsit kényezteted magad, és utána ha rájössz a lényegre,megismered a tested,így talán irányítani is tudod a párod!:)
105. Lilla16 (válaszként erre: 101. - Minimanó27)
2009. nov. 4. 21:16
Megmondom őszintén mosolyogva olvastam a hozzászólásodat, mert szinte teljesen azonos az én problémámmal. Félelmetes a hasonlóság :) Nekem 15 évesen volt egy 2 éves kapcsolatom - nagyon nem élveztem a szexet. Sose volt orgazmusom. A jelenlegi párommal 5 hónapja vagyok együtt és vele sokkal jobb, de még így se jön a "csoda" - ahogy te is írtad - :) Arról nem írtál, hogy erről hogy vélekedik a jelenlegi párod, mert képzeld/képzljétek a mostani páromat annyira zavarja, hogy nem megyek el, hogy neki sincs orgazmusa. Ez nagyon zavaró....mert a másik barátom annyira nem zavartatta magát, ő lazán elment, ezért nem is idegesítettem magam rajta. De ez most más. Azt szeretném, hogy neki is jó legyen, de valamiért nem megy a dolog. Szerintetek mi tegyek?
104. adrika88 (válaszként erre: 101. - Minimanó27)
2009. okt. 29. 18:57

Szia!

Hasonló cipőben evezek én is!Szerintem mint nálam is, nálad is az lehet a baj hogy sok a gond,nagy a nyomás,és hiába érzed hogy kitudsz kapcsolni közben...mégsem!Bár én magamról tudom, hogy csak behatolás által soha nem tudnék elélvezni(annak ellenére hogy nagyon élvezem),de én segítek magamon szex közbe is, úgy viszont igen!Ugy próbáltad már? Rengeteg nő van aki csak igy éli meg a "csodát"...és szerintem próbálkozhatnál magadon is,mert ugy kitudnád tapasztalni hogy mi a jó saját magadnak!

2009. okt. 26. 20:12
magamon nem szoktam próbálkozni,mert eddig mindig volt barátom akivel együttlehettem és probálkoztam hátha lesz vmi..tegnap mikor szeretkeztünk az nagyon jó volt tehát ugy tapasztaltam h ez nálam lelki állapottol függ..h vannak e viták a párom és köztem,és h mennyi stressz ér engem:S
102. c502273b01 (válaszként erre: 101. - Minimanó27)
2009. okt. 26. 16:50
Ez csak férfivel van így?Ha magadnak szerzel örömet,akkor megy?
2009. okt. 26. 16:46

sziasztok!18éves leszek, és eddig 2komoly kapcsoaltom volt. Az elsö 16éves koromban kezdödött és másfél évig jártam a sráccal.

3hónapnyi járás után vesztettem el a szüzességem. A másfél év alatt sosem mentem el és nem is élveztem semmit benne, de én ezt annak tudom be, hogy nagyon sokat veszkedtünk és sosem biztam benne. Sokszor kényszerből voltam vele, hogy ne keressen mást, igazábol nemis illettünk össze. A jelenlegi párommal 7hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást 4hónapja élünk szexuális életet, igaz nem folyamatosan, kb 2hetente mert távkapcsoaltban élünk, de megbeszéltük , hogy igy mindkettőnknek jó. A baj az hogy ez alatt a 4honap alatt sem mentem el, de annyi változott, hogy vele viszont nagyon élvezem, ezért nem értem hogy az a bizonyos"csoda"miért nem történik mégsem meg:S az elsö 2honapban mig nyári szünet votl nagyon élveztem a szexet de amióta ismét suli van megint nem tudommagam kikapcsolni és néha ugy érzem nemis kivánom a párom. Tegnap együtt voltunk és megint nagyon kivántam és éreztem hogy kitudok kapcsolni(talán az öszi szünetnek is betudható)de mégsem jött megint a "csoda".Az igazsághoz hozzátartozik,hogy fogamzásgátlót szedek 2éve, és már az 5.fajtát:Svolt amelyiktöl egyáltalán nem is kivántam a sexet. szerintetek ez miért lehet?mi lehet a baj?köszike:)

2009. szept. 15. 08:42
Orgazmus nélkül is nagyon jó, az orgazmus "csak" egy jó nagy pont a mondat végén. :)
99. Man75 (válaszként erre: 7. - C8017655dd)
2009. aug. 25. 12:57

Helló !

Miért baj az hogy csak orálisan jó neki ? Akkor el tud menni ? Ha igen akkor nincs akkora gond. Nekem volt egy partnerem aki szintén csak orálisan tudott kielégülni de nagyon élvezte a sexet. Barátkozzon meg a ténnyel de azért ne adja fel. Hát ha egyszer sikerül neki máshogy is.

2009. aug. 25. 11:02
orgazmus nélkül is lehet élvezni a szexet... én legalábbis így gondolom. Ha van, akkor persze még jobb, de nélküle is lehet jó.
2009. febr. 28. 14:14
Nekem még odabújni is jó... Huh, a többiről pedig nem is írok, mert szavakba nem önthető gyönyör... :)
2009. febr. 28. 14:10
ha nincs nem jó....én így gondolom.
2008. nov. 23. 14:01
orgazmus nelkul is lehet jo a szex. ez igy igaz. nekem is volt benne reszem, hogy kivantam, es sokadszorra szeretkeztunk csak azert mert jo volt vele, de mar keptelen voltam eljutni az orgazmusig, meg nem is az volt a cel. a noknek nehezebb eljutni az orgazmusig, es ha rovid ideig tart a szex akkor lehet el sem jutnak odaig, ha nem figyel oda a parjuk. de attol meg elvezhetik. mindennek ellenere kell hogy idonkent eljusson mindnki a csucsra.
2008. nov. 8. 19:55
mert nem csak az orgazmus a lényeg. hanem az, hogy Vele lehetek, együtt vagyunk és szeretjük egymást
93. 6c5f346e46 (válaszként erre: 90. - K.né)
2008. nov. 7. 17:29
ez igy van..én sem tudok mindig kielégülni,sőt,ha nagyon erőltetem,akkor biztos nem jön össze...de ha nem is gondolok rá,annál nagyobbat szól...és ha nem sikerül kielégülni,attól még jó volt vele,olyan ritkán van időnk és főleg energiánk egymásra és,hogy ilyen közel lehetünk egymáshoz,már agondolat is jó...szoktam mondani,hogy ennél közelebb már nem is lehetnénk egymáshoz...
2008. szept. 28. 19:09
Az nélkül is lehet jóóóóó.
91. katácskák (válaszként erre: 83. - Mothertiger)
2008. szept. 23. 05:59
Van akinek közben is, utána is.. van aki mindig. Ezek a hormonok játékai, sajnos.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook