Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Skorpió nő + Bika férfi fórum

Skorpió nő + Bika férfi (beszélgetős fórum)


2014. okt. 21. 22:04
skorpiokent skorpioval meg nem volt dolgom. mas jegyuekkel igen.azok kozul a bika messze a legjobb volt !
2010. okt. 27. 11:04
nálunk is ;)
13. Aliz73
2010. okt. 24. 21:52
Skorpió vagyok a bika férfivel nagyon- nagyon jó volt a szex.
12. Gubóka (válaszként erre: 10. - Mendra)
2010. okt. 19. 21:11

lelkis bika? ez ujdonság :)


baratom olyan h baja van nem modnja csak 10-15 perc mulva h minyomassza es sokaig hurcolja magaban a problémákat. erre gondolsz lelkis alatt?


mert h vele nem lehet olyan nagy siros lelkizeseket csinalni az is biztos :D

11. Gubóka (válaszként erre: 9. - 04e95f637a)
2010. okt. 19. 21:10

szűzzel nekem is. nem tudom h müködött volna hosszútávon, de rövid távon elegem lett belőle :)))


az ikrek érdekes. nekem ikrek haverjaim voltak .. aztan kiderült h csak én gondoltam haverilag rájuk..:D az ikrek paisk imadjak a skorpio noket. :D


mondjuk minket csak imadni lehet :DD

10. mendra (válaszként erre: 9. - 04e95f637a)
2010. okt. 19. 17:58
Skorpió vagyok voltam 3 évig egy bikával ,de nekem túl lelkis :)
2010. okt. 19. 17:45
Én mint skorpió,bikával még nem volt dolgom!Kossal,mérleggel,szűzzel,és ikrek voltak mindig! :)))
8. Gubóka (válaszként erre: 7. - 43287dec91)
2010. okt. 19. 16:05
meg tudod mit imádok benne? ha azt mondja h valami X. akkor az X. abbol soha nem lesz mondjuk Y. olyan biztonságot érzek mellette mindig :)
7. 43287dec91 (válaszként erre: 5. - Gubóka)
2010. okt. 19. 16:03
igen, ez a mi kapcsolatunkra is jellemző:o))))
6. correct (válaszként erre: 5. - Gubóka)
2010. okt. 19. 16:02
Neveltetéstől is függ.
5. Gubóka (válaszként erre: 4. - 43287dec91)
2010. okt. 19. 16:01

szerintem se a horoszkópon múlik, csak mikor olvasgattam dolgokat akkor néztem h jéé hat pár dolog emnnyire igaz :))


nálunk is ez van, olyan türelmes..hihetetlen arany természete van :)) mi is tök jól kiegészítjük egymást, meg húzzuk a másikat, érted mire gondolok. épitöleg hatunk egymásra :)


én lnyugodtam kicsit, ő meg jobban kinyilt. és egy nagyon jó tulajdonsága van még, ami az első randin megfogott, annyit beszélhetek mellette amennyit csak akarok, mert ő inkább hallgatni szeret :DD

2010. okt. 19. 15:57

nálunk is ez a felállás és remekül működik a dolog. 10 éves ismerjük egymást 4 éve vagyunk házasok, van 3 gyerekünk és imádjuk egymást4

a férjem nagyon türelmes és jó ember, nem is kívánhatnék jobbat, mindent megtesz értünk.

én meg lobbanékony és szenvedélyes vagyok, tipikus skorpió és szerintem remekül kiegészítjük egymást.

egy jó kapcsolat nem a horoszkópon múlik szerintem, hanem a 2 félen, úgy kell elfogadnunk a másikat ahogy van és ne akarjuk megváltoztatni...:o)

3. Gubóka (válaszként erre: 2. - Correct)
2010. okt. 19. 15:55

éltünk de csak ideiglenesen nyáron. külföldön dolgozik.


hát igen, elég zajos természet vagyok :)) de hiányzik belőlem a skorpió kalandvágyás. és a nyugodt érzelmeket, biztonságot mindennél jobban értékelem :)

2010. okt. 19. 15:53

Még fiatal vagy, a problémák később jönnek majd ki, ha lesznek. Éltetek együtt?

Amúgy nem a csillagjegyek mondják meg :)

De a skorpió túl veszélyes az érzelmekre egy biztonságra vágyó bikának :)

2010. okt. 19. 15:50

Sziasztok!


Kiváncsi vagyok véleményekre, tapasztalatokra. Mi 4 éve vagyunk együtt és teljesen elégedett vagyok mindennel és még mindig szeretjük egymást :)


Érdekel, hogy másoknál ez, hogy volt/van müködik/müködött hosszabb távon :)


párhooszkópokat olvasgattam már :)


jut eszembe pontosan, én skorpió nő halak aszcendessel, barátom meg bika szűz aszcendessel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook