Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használta valaki a Hummel vagy a Primbiotic gélt? Mik a tapasztalatok? fórum

Használta valaki a Hummel vagy a Primbiotic gélt? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2
okt. 27. 12:29
Bélflóra támogatás céljából vásároltam egyet, s bár az íze nagyon tetszett, viszont a mikrorostos gél úgy felnyomta 150-155-re a vérnyomásomat már az első pillanattól kezdve, hogy gyakorlatilag egyáltalán nem tudtam szedni sem a megszokott napi 1,5-2 liter, sem pedig erősen visszafogott vízfogyasztás mellett sem, pedig próbáltam kísérletezgetni. És biztos, hogy ez a termék volt az oka a vérnyomás emelkedésének, mert ha nem fogyasztottam, semmi probléma nem volt. Ráadásul a cég a nekik küldött levélre nem is válaszolt, ami így számomra csak még hiteltelenebbé tette őket. Úgy hogy az a gyanúm, nagyobb ennek a terméknek a füstje mint a lángja, van mögötte egy jól felépített marketing és semmi több, ami ezek után a honlapjukon közölt dicshimnuszok valóságtartalmát számomra erősen megkérdőjelezi.
32. Tyupi_
2014. dec. 3. 11:02

Az én problémáim kb. 1 éve kezdődtek elhúzódó antibiotikumos kezelés következtében. Hasi fájdalmak, IBS, majd később fogyás, székrekedés és ételallergia ( gyümölcsök, gomba és élesztő tartalmu élelmiszerekre ), ételallergiáim soha nem voltak korábban. Én kipróbáltam a gélt de sajnos az első bevételt követően olyan allergiás rohamot kaptam, hogy az ügyeletre kerültem, és a hasi fájdalmak újra jelentkeztek, pedig fájdalmaim az utóbbi hónapokban nem voltak. Tegnap kipróbáltam 1 mokkáskanálnyi adaggal de a mellékhatás ugyan az volt.

Tapasztalt még valaki hasonló mellékhatásokat? IBS-re szedte valaki?

31. judy67 (válaszként erre: 28. - Roberta07)
2012. okt. 23. 19:25
roberta07.Mióta eszemet tudom emésztési problémáim voltak.4-5 napi szedés után úgy megindult,hogy 5-6 alkalommal szaladtam a wc-re pedig csak 1kanálnyit vettem be.Azóta inkább minden másnap és harmadnap szedem.Tökéletesen rendben tartja a hasam.
30. zena01 (válaszként erre: 28. - Roberta07)
2012. aug. 21. 14:42
Nekem segített a problémámon. Amikor abbahagytam, a problémám visszajött. Napi egy kanállal eszem belőle, mert ennyit bír el a pénztárcám.
29. roberta07 (válaszként erre: 23. - Mokány81)
2012. júl. 14. 13:43

Kedves mokány81 !


Erre én is kíváncsi lennék,kinek használt valójában ?:!!


Vagy csak bebeszélik-e maguknak.Én is szeretném tudni valójában mi ez az átverés?!!

2012. júl. 14. 13:40

Eddig sosem tapasztalt csalán kiütéseim lettek tőle !Tudom ,hogy attól,mert semmi olyant nem eszek,amit előte nem ettem volna.Csak ezt a gélt,ami újdonság .!!És előtte sosem volt kiütésem.


A problémáimon nem segített semmit !


Panaszomra nem reagál a "kedves Dr,úr.Sem a segítői"

Most it állok 3 üveggel,amit lehúzhatok a WC-n,mert semmire nem jó. :@


Szerintem átverés az egész!És az összes 'elégedett" paciens is !

27. esztike1978 (válaszként erre: 26. - Zena01)
2012. jún. 25. 20:31

Előfordulhat, egyrészt valóban nagyon meleg van, másrészt sok tényező közrejátszhat benne.

Minden forgalmazó azonnal cseréli ha így van, nyugodtan jelezd nekik a problémát.

26. zena01 (válaszként erre: 19. - Andianyu32)
2012. jún. 23. 00:21
Én is így jártam, szerintem nem tett jót neki a kánikula, pedig fel sem bontottam, igaz két napig a szobámban tároltam.
25. Titánia83 (válaszként erre: 24. - H_Marcsi85)
2012. jan. 19. 00:10
Köszi az infót. Amúgy nekünk is bejött. Bár a homeopátia is működik. ;)
2012. jan. 18. 14:24

Kedves Titánia83, és Kedves Mokány81


A következőt szeretném megosztani veletek. Néhány hónappal ezelőtt mi is olvastunk a Mikrorostos Gélről. Mivel nem messze, lakunk Pécstől, a párom felhívta a céget, hogy bemehetünk-e, és esetleg vásárolhatunk-e ott személyesen. Nagyon szívéjesek voltak. A céget könnyen megtaláltuk. Mivel a Párom műszaki beállítotságú megkérdezte, hogy megnézhetnénk-e a gyártást. Kedvesek voltak. Fehér köppenyt, sapkát, és cipővédőt kellett vennünk, és megmutatták az üzemet. Két szintes, nekem nagyon nagynak tünt. Mindenki fehér köppenyben, és sapkában volt bent. Mindenhol tisztaság fogadott. Vásároltunk 3 üveg gélt, amelyről korrekt módon számlát kaptunk. Az irodában még egy kávéval is megkináltak. Csak pozitívan tudok nyilatkozni az egészről. Azóta már még egyszer vettünk Gélt, mert nagyon bejött nekünk.

2012. jan. 7. 07:38
Nem ártalmas egyáltalán akkor már rég nem lehetne gyártani.Hogy használ-e valakinek biztossan de sokan csak bebeszélik maguknak.Szóval fogyaszd csak nyugottan bajod nem lesz tőle.Ha gondolog irj egy privát üzit és beszélünk.
22. Titánia83 (válaszként erre: 21. - Mokány81)
2012. jan. 6. 23:30

:( Ez komoly?

Amúgy legalább jó baracklekvár íze van. :D


De annyit elárulhatnál, hogy árt e?

Mert ha nem árt, akkor legalább nem pánikolok.

De gondolom arra céloztál, hogy nem használ.

2012. jan. 6. 19:49
Kedves Titánia83 a Hummel"állitolag professzornál dolgoztam elég sokáig pontossan tudom hogy mi zakjlik ott de nem szeretnék részleteket elárulni nem akarok pánikot kellteni.
20. esztike1978 (válaszként erre: 19. - Andianyu32)
2011. dec. 5. 14:44

Szia, nem normális. Garanciában bármelyik forgalmazó azonnal cseréli, keresd meg őket.

Ízre finomnak, enyhén savanykásnak és nem erjedtnek kell lennie, de mivel élő flórát tartalmaz, előfordulhat, hogy kicsit tovább érik. Ami még lehet, hogy felbontás után hűtés nélkül tároltátok esetleg hosszabb ideig, akkor elindul egy romlási folyamat.

2011. nov. 28. 14:37
sziasztok!azt szeretném kérdezni,hogy normális dolog-e,hogy a primbiotich gélnek,cefre szaga van??előre is köszönöm a választ.
2011. okt. 21. 13:43

Kedves Gizi, egyetértek a férjeddel, ha nincs konkrét probléma, akkor nem várhat semmi rendkívüli hatást a géltől. Attól, hogy nem vesz észre semmit, az még szép csendben teszi a dolgát, biztos lehetsz benne.

Nagyon sok elégedett véleményt hallottam a környezetemben, jómagam és a családom is csak pozitív eredményekről tudunk beszámolni, ezért szedjük évek óta, kisebb megszakításokkal.

2011. okt. 10. 08:52

A férjem is ezt mondta, ő ugyanis akár iszik, akár nem nincs változás se jó se rossz. Ellentétben anyukámmal, aki egész életében hashajtózás után tudott csak wc-re menni most két hónap után ezeket elhagyta teljesen.


Szvsz mindenkire más hatással van a gél, mert mindenki máshogy van összerakva.

16. Titánia83 (válaszként erre: 15. - Mokány81)
2011. szept. 24. 14:17
Indok???
2011. szept. 20. 10:23
Az egész Mikrorostos gél egy nagy ÁTVERÉS.
2011. aug. 2. 11:07
Nem találtam meg a különbségeket a két termék között, pedig egy tőről fakadnak. Valószínű valami jogi vita lehet a háttérben. A feltaláló kéri hogy menjünk át az új honlapjára, ami viszont nem működik... Azt sem értem, ha annyira jó, miért nincs rá egészségpénztári támogatás? Ennyi év alatt valamelyik forgalmazó már elindÍthatta volna ezt az eljárást...
13. Mucmuc987 (válaszként erre: 11. - Titánia83)
2011. júl. 28. 06:09
Igen, úgy tudom, h kismamák is szedhetik nyugodtan.
12. Cis77
2011. ápr. 24. 21:19

nem szedek mást.

egy ismerősöm is abba kellett hagyja, mert puffadt és székrekedéses lett tőle. azt mondja, hogy aki nem fogyaszt elég zsírt, annak nem jó. :(

2011. jan. 26. 13:24
Kismamaság alatt lehet vajon szedni?
10. esztike1978 (válaszként erre: 6. - D. Timcsike)
2011. jan. 25. 23:04

Sziasztok,

szerencsére bolhából csináltak elefántot - ezt a büntetés okára értem, évekkel ezelőtt volt. Mivel élelmiszer a gél, nem szabad nyilvános helyen azt nyilatkozni róla, hogy gyógyít, holott valójában azt teszi (millió tapasztalat igazolja), csak virágnyelven kell megfogalmazni. Soha rosszabb pletyka ne legyen róla, minthogy valaki meggyógyul, és ezért a gél forgalmazóját megbüntetik! Valaki valamilyen weboldalon nem így tett, ezért jött a rosszakaróktól a feljelentés és az ejnye-bejnye. Ezen kívül az elnevezésében volt változtatás, a "Dr" és a "Bio" szó került le a csomagolásról. Másról nem tudok.

Nagyon gél pártiak vagyunk, a családunknak is sokat segített egészségileg, még rosszat sehol nem hallottam róla 3 év alatt, mióta szedjük. Illetve igen, depresszióra és fogyókúrára nem használt :( Nem is arra való...

Eddigi ismereteim szerint minden, valóban mindenféle emésztőrendszeri problémát viszonylag gyorsan, természetesen, mellékhatás nélküli összetevőivel enyhíthet, tünetmentessé tehet, és teljesen rendbe is hozhat (így kell virágnyelven fogalmazni :). Kiváló és egyedülálló a méregtelenítésben és a béltisztításban is, erről sok helyen olvashatunk, videókat is nézhetünk.

Sőt, nemrég a Professzor úr indított egy informatív hírlevél sorozatot, olyan témákkal és értelmezéssel, amit sehol máshol még nem láttam.

A hígabb primbiotikot nem igazán szeretjük, mindig a sűrű mikrorostos gélt vásároljuk.

2011. jan. 25. 22:53

Szia,

mi is használjuk amikor meg tudom venni,nagyon jó és szemmel látható az eredménye is.

Mindent büntetnek ami a jó és hasznos mert akkor nem vagy beteg és az nekik nem jó.

Nyugodtan használjátok.

8. D. Timcsike (válaszként erre: 7. - Titánia83)
2011. jan. 25. 16:58

az igaz és a kenyértöl sem lett puffadt a hasim :)

biztos hogy van benne valami jó :))

7. Titánia83 (válaszként erre: 6. - D. Timcsike)
2011. jan. 25. 15:35
Hát nem tudom, annyira nem néztem utánna... De finom volt mindenesetre :)
2011. jan. 24. 23:15

szia!

Én már nem iszom. azt mondta az egyik ismerösöm hogy 4 üveg 1 kúra.aztán fél vagy 1 év után megint lehet inni.

Viszont találtam egy oldalt miszerint megbüntették a forgalmazót 3 millióval,mert valótlant állított a gélről...

azóta sincs más infóm. ugyan úgy árulják

2011. jan. 24. 18:36
Mi fogyasztottuk a Hummel mikrorostos gélt! Szerintem nagyon jó, jót tesz az emésztésnek! És imádtam az izét... Lehet majd rendelni kellene megint. :)))
2010. nov. 27. 22:00

szia!

Köszönöm a válaszodat:)

Azt nem tudtam eldönteni hogy melyiket is vegyem meg előszőr mert mind a kettőről csak jót hallottam.1 üveggel vettem a primbiotic gélből és már a 3 üveggel fogyasztottam el a Hummel gélből.

Szerintem is a Hummel gél jobb igaz savanyú,de jobb a közérzetem.

Mióta adod a kicsiknek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook