Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudja valaki, hogy kié az első tánc a szalagavatón? fórum

Tudja valaki, hogy kié az első tánc a szalagavatón? (tudásbázis kérdés)

2017. ápr. 25. 11:20
Az enyém!
2016. júl. 4. 10:34
nem a szülőkkel? én úgy tudom.
2016. júl. 3. 20:38
Nekem az egyik osztálytársam (akinek elváltak a szülei és nem volt kapcsolatban az apukájával) az egyik férfitanárunkat kérte meg, hogy táncolja el vele ezt a táncot. Valószínűnek tartom, hogy egy férfit szokás megkérni. Esetleg a keresztapát, vagy más rokont. Anyukás táncról még nem hallottam, de minden lehet.
2010. okt. 21. 10:28

Köszönöm, hogy megírtad.

Már arról is hallottam, hogy az általad említett esetben az anyukával táncolják ezt a táncot.

2010. okt. 20. 13:27

Szia!

Én sem vagyok jártas a témában, de annyit mondott a barátnőm, hogy amikor a lánya szalagavatója volt pár éve, akkor úgy volt, hogy ugye a keringőt eltáncolták a partnerükkel (aki osztálytárs volt). És utána lejátszották ugyanazt a zenét, és akkor mondták az apukáknak, hogy most pedig az édesapák kérjék fel a lányaikat.

Barátnőm özvegy, és így mivel apuka nem volt, a jelenlegi párja táncolta el a lányzóval a táncot. De lehet, hogy máshol másképp van.

2010. okt. 20. 12:56
Hát úgy látom más sem jártas ebben a témában :(
2010. okt. 19. 13:22
Nem vagyok jártas ebben a témában, segítsetek. Szalagavatós bálon a lányok kivel táncolják az első táncot, ennek van jelentősége, vagy nincs? Én úgy tudom, hogy az apjukkal lejtik ezt a bizonyos első táncot, de mi van akkor, ha az apa éppen nincs ott, vagy általában mik is a szokások?
2010. okt. 19. 13:22
Szalagavatón az első tánc kié?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook