Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rák nő - Ikrek férfi fórum

Rák nő - Ikrek férfi (beszélgetős fórum)


12. joezai
2017. dec. 2. 11:39

Rák férfiként sajnos csak rossz tapasztalatom volt két ikrek nővel is. És nem a kimozdulással van bajom, hanem a csapongó személyiséggel, az önző egóval...

De mindig lehetnek kivételek, igaz másod ízben én is ebben hittem. Fordított felállásban hátha múködhet köztetek! Próbáld a szíveddel érezni, az segíthet. :)

2017. dec. 2. 08:04
ok cask a pillanatnyi oromnek elnek es gyerekesek/sosem nonek fel/utolso exem ikrek volt,soha tobbet!/
10. Liuna (válaszként erre: 9. - Frinzy)
2017. aug. 14. 22:22
frinzy, nagyon egyetértek veled! Ugyanez a tapasztalatom nekem is.
2017. aug. 14. 22:15
csak én vagyok, aki észrevette, hogy szinte az összes ikrekben ott a machiavellista hozzáállás az élethez? nagyon nem az én világom az ikrek. az intelligensebb fajta még komoly köröket is lefut filozófiából, hogy megmagyarázza miért egy kihasználó pöcs. ez mi?
8. aysa777 (válaszként erre: 7. - Katácskák)
2010. okt. 19. 16:15

Bizony:)Bár én senkit nem akarok átformálni, csak annyira, amennyire feltétlenül kell...mivel tudok alkalmazkodni másokhoz, ezért ezt elvárom cserében is:)

Tudom, hogy számít persze:)Meg gondolom a nevelés, és még sok minden más:)Ezért írtam, hogy nem ez alapján fogok dönteni, csak kíváncsi voltam/vagyok...


Ha nem bánta meg, és tényleg volt ilyen, akkor jobb ez így Neki...kívánom a legjobbakat Számára, és találja meg a boldogságot ezen a téren is!!


Köszönöm szépen (mindenki nevében), én is minden jót kívánok Neked!:)

7. katácskák (válaszként erre: 6. - Aysa777)
2010. okt. 19. 13:37

Ez igy van az nagy Kincs, ha tud az EmberLánya/Fia formálódni ha akar...

Hiszen minden jegy bennünk van a Kostól a Halakig:)))

Tudod az ascendens is számít stb...


Átadom a Barátósnőmnek, de Ő nem bánta meg már durva verekedés volt az Ikrek srác részéről mikor visszaakarta fogni az eljárkálásaiban..., de hát Kinek mit-Kit kell, miért,hogy megélni.


Sok Boldogságot - Szeretetben,Örömben,Egészségben Neked, s Mindenkinek.

6. aysa777 (válaszként erre: 5. - Katácskák)
2010. okt. 19. 13:28

Köszönöm:)Teljesen igaz, rám jellemző amit leírtál...Őt még nem ismerem annyira, de eddig ez nekem is látszik, hogy Ő lazább (ami szerintem nem baj, mert nekem meg sokan mondják, hogy nyitnom kéne, szórakozni, bár az utóbbi időben ez nagyon sokat változott pozitív irányban)..és szerintem ez a kettősség nem feltétlenül negatív, ha a 2 ember jól kezeli, és tud alkalmazkodni:)


Sajnálom a barátnődéket:(

2010. okt. 19. 13:16

A Rák mély Érzelemmel ÉL az otthonában mozog többet , az Ikrek a könnyed,laza Szellemét, könnyed kapcsolatteremtő képességeit használja inkább....


Barátnőméknél igy volt, s született egy Hal Lányuk,Nyilas Fiúk,de már elváltak az Útjaik...

2010. okt. 19. 13:16

Valicita Neked gratulálok szívből!!!:)Sok egészséget a Picihez:)

Csicsi sajnálom...remélem minden rendbe jön!!!


Köszönöm Nektek, nem vagyunk (még) együtt, de megvan a szimpátia, csak jó dolgokat tudnék írni Róla, viszont sok hasonló fórumnál olvastam rosszakat (egyes hozzászólások esetén nagyon rosszakat) az ikrek srácokról...nem erre fogok alapozni nyilván, de kíváncsi lettem, hogy ez a párosítás vajon milyen, hogy érzi az, akinek van tapasztalata ezen a téren:)

2010. okt. 19. 13:08
Hát nálunk nem ilyen rózsás a helyzet. Ha visszamehetnék az időben, nem biztos, hogy őt választanám
2010. okt. 19. 13:04
szerelem volt első látásra, lassan 8 éve. tökéletes páros! éppen most született meg az oroszlán kislányunk :)
2010. okt. 19. 12:59

Sziasztok!


Ahogyan a cím is mutatja, tapasztalatokat várok ezzel kapcsolatban...vagy véleményeket...előre is köszi:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook