Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyire bírja a téli műirha kabát a vizet (hó), mennyire vízálló, mennyire árt neki? fórum

Mennyire bírja a téli műirha kabát a vizet (hó), mennyire vízálló, mennyire árt neki? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 19. 12:13

Már megvettem :) És már alig várom, hogy hordhassam! Nagyon jó meleg, és nagyon szép, elegáns is! Krémszínű, hosszú, szőrös ujjal és díszítéssel a kapucniján! :)

Csak még sosem volt mű-irha kabátom (irha sem..) és nem tudom, h hogyan fog reagálni a hóra / esőre, nagyon féltem!!!! :(

Amúgy a tisztításához tudnátok esetleg adni tippeket?

3. 99279bb06f (válaszként erre: 1. - Orsova)
2010. okt. 19. 11:02

Bírja. Jó, mert ha a minősége is olyan, amilyennek árulják, akkor hosszú évekig lehet hordani.

Persze vannak itt is selejtes holmik, figyelj oda a vásárlásnál.

2010. okt. 19. 10:55

Az enyém jól bírta tavaly a sok havat.

Persze ha elázott akkor ha levetem, rögtön teszem a konvektor elé száradni. Teljesen meg vagyok elégedve a műirha kabátommal, pedig nem egy márkás, kétezerért vettem tavaly a turiban.

2010. okt. 19. 10:34
Mennyire bírja a téli műirha kabát a vizet(HÓ), mennyire vízálló, mennyire árt neki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook