Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Betadine hüvelykúp fórum

Betadine hüvelykúp (beszélgetős fórum)


17. youcus777 (válaszként erre: 16. - Mkjudit)
2012. aug. 24. 13:22
szerintem érdemes
2012. aug. 12. 19:41
Amikor használtátok, utána valami hüvelyflóra helyreállítót is használtatok?
15. spinneli (válaszként erre: 1. - Cloe08)
2012. márc. 15. 12:11
teljesen feloldódik, rakj be egy éjszakai eü. betétet, különben mindent összefoltoz.
2012. márc. 15. 12:01
nekem nem kék. és semmi bajom vele.
2012. márc. 14. 19:48
Én sokszor használtam, engem kicsit szárított, és zavart, hogy rendes betétet kell tennem éjszakára. nekem akkor folyt sok. Régebben többször használtam, aztán jó ideig nem és amikor újra használtam amikor kifolyt, kék színe volt. nem értettem a dolgot, nem fájt meg semmi csak kék volt a cucc. Gondoltam biztos változtattak valamit az összetételen...
2012. jan. 11. 14:13
Nekem felhelyezés után azonnal oldódni kezdett. Már éjjel ahogy fordultam folyt is ki. Ajánlatos szerintem éjjelre és nappalra is egy tisztasági betét! De amúgy nagyon tuti! Ocsó is, jó is! Odalenn az illat is jobb lett tőle, meg a frissesség is tovább mardt meg! Én csak 7 napig használtam tisztító kúra képpen. azt nem tudom fertőzés ellen mennyire jó. De én merem ajánlani! :-)
11. Ncilány (válaszként erre: 7. - Cloe08)
2010. okt. 19. 07:45

Azonnal nem, kis idő kellett, mert mozogtam és persze a gravitáció. Fentről csak leesni - kifolyni tudnak dolgok...

Folyamatosan szivárgott, nem egyszerre folyt le. Ez a pontosabb kifejezés illik rá.

2010. okt. 19. 07:45
Reggelre felolvad és kifolyik belőled...betét mindenképp kell.A fehérneműből is simán kijön.
2010. okt. 19. 07:39
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. okt. 19. 07:36

Nem feltétlenül folyik napközben, mert akkor használ.

Én azért használtam tisztaságit napközben is, biztos, ami biztos.

Mindenféleképpen estére tedd be és ne kellj fel, ha lehet.

7. Cloe08 (válaszként erre: 3. - Ncilány)
2010. okt. 19. 07:33
Köszi. Vagyis nem gáz, ha reggelre nem folyt ki...
2010. okt. 19. 07:33
Nekem nagyon bevált. 3 éjjel, ha használtam 2 évvel ezelőtt,és azóta sem volt rá szükségem...
5. Cloe08 (válaszként erre: 2. - Rizoli)
2010. okt. 19. 07:32

Köszönöm. Viszont nekem reggelre a semmi nem folyt. Mármint, hogy olvastam, hogy mivel barna színű, ezért ilyen "folyás" van. De nekem reggelre semmi ilyesmi nem volt. A szaga persze megvan, de semmi folyást nem érzékelt a betétem...

Ez baj?

Bocsi, hogy ilyen hülye kérdéseket teszek fel, de ez az első, hogy ilyet használok:S

2010. okt. 19. 07:31
szia, kiolvad magától, este lefekvés előtt tedd be, rakjál be betétet is és lehetőleg ne kelj fel éjszaka.
2010. okt. 19. 07:31
Nem csúszott le nekem. Betét meg nem árt ha van, sőt tartalék ha melózol. Nem biztos hogy rögtön " kifolyik " mikor felkeltél. Legalábbis napközben is éreztem valami folyik. :( Ez van nem fog bennünk maradni...
2010. okt. 19. 07:21
Ahogy felteszed azonnal elkezd olvadni a meleg hatására és szép lassan elkezd kifelé folyni, így fejti ki a hatását.Kell a tisztasági betét mindenképpen éjszakára és nappalra sem árt...
2010. okt. 19. 07:16

Sziasztok!

Most először használok ilyet, és ezért kérném ki a tanácsotokat! Elolvastam a betegtájékoztatót, de aki már használt ilyet, több hasznos dolgot tud róla mondani, írni.

Az érdekelne, hogy ha este felteszem, akkor reggelre feloldódik, vagy kicsúszik, vagy ki kell "szedni"?

Napközben is kell tisztasági? Vagy csak estére?

Köszönöm a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook