Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Forever Clean and Lean C9 program tapasztalatok fórum

Forever Clean and Lean C9 program tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
735. elemző (válaszként erre: 734. - Magacskad)
2017. máj. 14. 23:38
Az orvosi előadást hogyan küldhette postán, az videó felvétel? Nem a C9-hez tartozó füzetre gondolsz? Legalább a saját partneri kártyádra vásároltad a C9-et?
734. magacskad (válaszként erre: 733. - Elemző)
2017. máj. 14. 22:36
Igen, elküldte postán.
733. elemző (válaszként erre: 732. - Magacskad)
2017. máj. 14. 10:30
Szívesen.A szponzorod megmutatta az orvosi előadást a programról?
732. magacskad (válaszként erre: 731. - Elemző)
2017. máj. 14. 09:47
Köszönöm.
731. elemző (válaszként erre: 730. - Magacskad)
2017. máj. 13. 12:17
Szia!Gratulálok!Az F15-el tudod folytatni.Szívesen segítek további infókkal is.
2017. máj. 13. 10:10
Sziasztok! Ma tartok a 8. napnál, és eddig minden nagyon szuper, de nem tudom, hogy folytassam a 9. nap után. Egy darabig visszaolvastam a kommenteket, de erről nem találtam túl sok információt. Mentorom sajnos nincs, de érdeklődnék, hogy van-e valaki, aki tudna segíteni a következő lépésekben. Előre is köszönöm :)
729. szilviy (válaszként erre: 726. - Nesycheno)
2017. máj. 9. 19:04

A narancsbőrt pedig nagyon pucolja, hidd el. Én kb a 7. napon vettem észre testápolózás közben, hogy nagy része eltűnt. Gyűrtem, nyomogattam a bőröm, de sehol nem találtam a megszokott narancsbőrt :)

A súlyzós edzést is jól bírtam.

Nyomjad csak, hajrá! :)

728. elemző (válaszként erre: 724. - Nesycheno)
2017. máj. 9. 14:41

Szia!

Ne gondolkodj, csak kezd el és csináld meg! Meglátod, megtapasztalod, hogy jól döntöttél.Simán ki fogod bírni.Ez mindenkinek hasznos, mindenkire ráférne.Nem az izomzatodból fogsz veszíteni és jobban fogod érezni magadat utána.

A narancsbőrön sok mozgással, vízfogyasztással,helyes táplálkozással,vitaminpótlással, keringésjavítással,a gyógyszerek kerülésével, hideg-meleg váltózuhannyal ... is tudsz segíteni. Kérdezz rá a szponzorodra és arra is tud javasolni valamit, meg a C9-ben is segíteni fog.Nem mutatott Neked tapasztalatokat a C9-el? Gondolom, ha láttad volna, akkor nem hezitálnál, hanem azonnal elkezdenéd.A szponzorod azért van, hogy mindenben segítsen.Sok sikert!

727. Judit36 (válaszként erre: 726. - Nesycheno)
2017. máj. 9. 14:04

Szponzorodtól kaptál elég infót, tanácsot?


Ha gondolod, gyere, beszéljünk róla :D


Komolyan. Írj rám!

2017. máj. 9. 13:59
Hogy nem fogom bírni 9 napig, hogy igazából nincs is rá szükségem - de van, mert a narancsbőrtől nem tudok megszabadulni - , és hogy ez csak víz, kaja nélkül pedig a nehezen felszedett izmot lehet csak elveszíteni, szóval az egész "csak" izom- és vízveszteség....
725. Judit36 (válaszként erre: 724. - Nesycheno)
2017. máj. 9. 13:40
Min gondolkodsz? :))
2017. máj. 9. 13:39

Sziasztok! Van esetleg, aki a napokban kezdte, vagy kezdené el a C9-et? Megvettem a csomagot, de erősen gondolkodom...

Köszi :)

723. elemző (válaszként erre: 722. - Nestea32)
2017. ápr. 22. 21:20

Szia!

Valóban hatásos, amit nagyon sok hazai és külföldi tapasztalat is bizonyít.Nagyon szívesen segítek. Írok privátban.

2017. ápr. 22. 19:50

Sziasztok! Tenyleg hatasos a program?

Tud vki segiteni a rendelesben?

2017. ápr. 21. 12:43

Sziasztok! Én Húsvét előtt fejeztem be a clean9-et, és csak jó tapasztalatokról tudok beszámolni, amellett, hogy 4,8 kilótól és sok centitől szabadultam meg a 9 nap alatt. :) A program óta pl. egyetlen pattanás se jelent meg rajtam, sokkal szebb a bőröm. Teljesen feltöltődve érzem magam, nekem ezelőtt az állandó fáradtság volt a legfőbb problémám. Az ünnepek alatt se szedtem vissza semmit, de nem is zabáltam. :D

Én úgy gondolom, hogy aki komolyan meg szeretné tisztítani a szervezetét, az teljesen betartja a programban leírtakat, nekem eszembe se jutott "bűnözni", volt olyan érzésem párszor, hogy úgy ennék valamit, nem az éhség miatt, csak megszokásból, de kibírtam. :) Én elhagytam a 9 nap alatt a kávét, pedig nagy kávéfogyasztó vagyok, de a kúra közben nem hiányzott, az is inkább megszokásból jutott néha eszembe. Második naptól energikusabb lettem, az első nap kicsit nehezebb volt. Én a 600 kalóriás étkezést ebédre időzítettem, igaz, egyszer se sikerült ennyi kalóriányi kaját megenni. :)

Bátran ajánlom mindenkinek ezt a kúrát, csak előnyöd származhat belőle. ;)

720. Chelsey (válaszként erre: 718. - Kingsley07)
2017. ápr. 17. 00:14

Ennek a programnak a célja a tisztább, egészségesebb étrendre, életvitelre való átálás. Ennek sem az alkohol, sem a cigi nem része.


Persze, ha ezeket eddig napi szinten fogyasztottad, egyáltalán nem biztos, hogy képes vagy egyik napról a másikra leállni, ezért azt javaslom, hogy lehetőség szerint fokozatosan csökkentsd a mennyiségeket.


Akinek nem jelent komolyabb gondot, nyilván az nem fog sem alkoholt fogyasztani, sem dohányozni, de ugye mindkettő erősen addiktív, szóval egyáltalán nem biztos, hogy bárki gond nélkül le tud mondani róla. Nem ettől tenném függővé a kúrát, bár igaz, hogy ha sikerül tartósan

elhagyni ezeket, az hozza meg az igazán nagy eredményt!

719. szilviy (válaszként erre: 718. - Kingsley07)
2017. ápr. 15. 19:34

Jujj :)

Hát az alkohol kizárt. Sok benne a kalória. A dohányzás ugye nem hizlal, de méregtelenítésnél dohányozni,hát nem is tudom :)

2017. ápr. 15. 17:53
Sziasztok! A program közben lehet dohányozni vagy alkoholt fogyasztani? (Bor)
717. elemző (válaszként erre: 716. - Alice3)
2017. ápr. 15. 12:55
Jól haladsz. Csak így tovább!
716. alice3 (válaszként erre: 715. - Chelsey)
2017. ápr. 15. 12:41
Köszönöm a biztatást! Nekem pont az estèk a kritikusabbak, de lesz olyan nap amikor felcserèlem. Tegnap sikerült fèlreennem de mèg így is ma reggel is további mínusz fèl kilot mutat a mérleg :)
715. Chelsey (válaszként erre: 714. - Alice3)
2017. ápr. 14. 16:06

Ha jól bírod az estéket, akkor még jobb azt a 600 kcalt ebédre fogyasztani és a shaket este.

Nagyon szépen haladsz, biztosan jó eredményt fog elérni :)

714. alice3 (válaszként erre: 712. - Elemző)
2017. ápr. 14. 11:36
Köszönöm :) Szerencsère csak a mai napba kavar bele a húsvétolás igazán. Legközelebb beszerzem a leant is mindenkèpp. A reggeli liteom már kimaradt de akkor ebèdre iszom már egy adagot.
713. elemző (válaszként erre: 711. - Alice3)
2017. ápr. 14. 11:09
A 3.naptól mehet egy 600 kalóriás kaja és a másik két étkezésre a Lite.15 adagos a Lite és a 9. napra mindennek el kell fogyni a dobozból, így napi 2 adaggal jut belőle a 7 napra.
712. elemző (válaszként erre: 710. - Alice3)
2017. ápr. 14. 11:02
Gratulálok! Jól haladsz. A Húsvét most nagy kihívás a sok finomsággal.Egyébként ilyenkor a nagyobb evészetek elött jól jön pár lean tabletta, hogy kevesebb rakórjon le, szívódjon fel a sok finomságból ha valaki elcsábul.
711. alice3
2017. ápr. 14. 10:34
Segítenètek abban hogy a mostani tájékoztató jó abból a szempontból hogy írja 3.naptól reggeli ebèdre a Lite ultrát ès plussz vacsira a 600 kcal-t? Vagy vagy lite vagy 600 kaloria? Meget így együtt a nap hogy 2xlite ultra plussz 600 kaloriás étkezès? A reggeli liteom mondjuk kimaradt mert nem vettem elő a füzetet ès elfelejtettem hogy azt is írja.
710. alice3
2017. ápr. 14. 10:12
Sziasztok! Túl vagyok az első 2 napon. Nem mondom hogy könnyű volt de ki lehet bìrni. Morgott néha a gyomrom de semmi rosszullét nem volt ès tènyleg inkább az alapból "ehetnèkem van" èrzèssel küzdöttem. Èn az aloe blossom teát is ittam (és iszom is már kb.egy hónapja). Ez a kèt nap a vizet szuperül lehajtotta ès 2 kg-val mutat most kevesebbet a mèrleg. Centiket majd csak a 9.nap után fogok újra mèrni. A mai nap mèg nagy kihìvás lesz mert vendégeink lesznek ami sütis pogis töltött káposztás napot jelent. Mèg nem találtam ki én hogy oldjam meg hogy ne (nagyon) csaljak mellé ha már az első kèt napot kibìrtam hogy bele ne egyek semmibe. Kávét ittam egyedül ami csalásnak számíthat de olvastam a forumon hogy azt többen is "engedélyeztek" maguknak ès így is szép eredmènyeket értek el.
709. Chelsey (válaszként erre: 704. - Bondita)
2017. ápr. 12. 10:30

Bonita én mindenképpen javaslom, hogy menj el kivizsgáltatni magadat, mert az FLP-nek is van számos terméke, ami segíthet. De mindenképpen tisztában kell lenned, hogy mivel állsz szemben, mert csak úgy lehet igazán hatékonyan, célirányosan választani a termékek közül. Persze, ha nem tudsz valami miatt kivizsgáláson részt venni, akkor is biztosan találsz olyan készítményt a palettáról, ami jó eséllyel segít. Van egy zárt csoportunk a facebook-on, ahol többek között ilyen problémákkal küzdő tagok osztják meg jó tapasztalataikat. Ha fenn vagy a Facebookon és érdekel, hogy mások, hogyan értek el eredményt hasonló esetben, akkor jelezd felém privátban és felveszünk a csoportba!


Ami a termékek árát illeti ugyanazt tudom mondani, mint a többiek. A kártyát mindenképpen érdemes kiváltani, ezzel először teljes áron tudsz vásárolni, később viszont mód van rá, hogy 35%-os kedvezményt szerezz. De addig is élvezheted a tagság előnyeit.

708. elemző (válaszként erre: 706. - Alice3)
2017. ápr. 12. 08:04
Szia!Te is ezt fogod mondani a végén. Nem fogsz elcsábulni az első két nap sem, max ar étkezési procedúra hiányzik, de nem leszel éhes.Ha mégis éhesnek éreznéd magad, akkor pár szem foreveres C-vitamint kapj be és igyál rá 3 dl vizet és a zabkorpa megduzzadva teltség, jollakottság érzetet kelt. Eleve sok vizet igyál.Sok sikert!
707. szilviy (válaszként erre: 706. - Alice3)
2017. ápr. 12. 07:24

Szerintem nem fogsz elcsábulni, mert a 3. naptól már fogyasztható a shake napi kétszer, az meg maga a mennyei manna :)


Vezettem naplót mi, hogy volt, receptekkel, sporttal együtt, ha gondoljátok nézzétek meg, hátha kaptok ötletet.

706. alice3 (válaszként erre: 703. - Demonhunter)
2017. ápr. 12. 05:32
Gratulálok :) remèlem èn is ezt tudom majd mondani a vègère hogy remekül èrzem magam. Ma indul a program csak ettől az első kèt naptól fèlek nehogy elcsábuljak.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook