Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Forever Clean and Lean C9 program tapasztalatok fórum

Forever Clean and Lean C9 program tapasztalatok (beszélgetős fórum)


105. talofa (válaszként erre: 104. - Matyi78)
2016. ápr. 12. 14:45

Szia Matyi 78!

Alig vártam a mai írásodat a naplódban :)

Nagyon ügyes vagy és lassan a végére érsz. :)

Én is bírom még,most vettem be a déli bogyóimat,igaz most éhesnek érzem magam.

Rosszabbra számítottam,de még nagyon az elején vagyok....Viszont,munkából ki kellett szaladjak egy hivatalba és mellette volt egy gyrosos.....huuu mikor megéreztem az illatokat akkor nagyon rossz volt.....gyorsan el is jöttem onnan :).....Este fogom inni az ultra vaniliás port,na azt alig várom.......Még mindig fázom kicsit....és nagyon sokat megyek mosdóba....igaz sokat is iszom......ha éhes vagyok iszom.....annyira jó lenne ,ha már érezném a hatását....biztos motiválna :)

104. matyi78 (válaszként erre: 102. - Talofa)
2016. ápr. 12. 14:27
Kitartás! :) Már délután van. az első két nap egy nagy önismereti tréning...ha sikerült akkor az önbecsülése az egekig szárnyal az ember lányának :) Én sem gondoltam volna soha magamról hogy végig tudom csinálni, és nicsak, holnap vége... Már előre hiányzik. :)
103. Ani74a (válaszként erre: 78. - Ingrid86)
2016. ápr. 12. 12:31
Szia!Érdeklödnék,hogy meg van-e még a csomag? Válaszodat köszönöm
102. talofa
2016. ápr. 12. 09:42

Sziasztok!

Ma kezdem,köszönet Judit36-nak! :)

Két bogyi reggel megvolt,most ittam a gélt és mindjárt beveszek még egy bogyit. :)...Az előbb éhes voltam,de próbálok sok vizet inni,így most nem vészes.......Viszont,nagyon fázom!...Konkrétan megfagyok,felvettem a kabátomat a munkában :)Tegnap ilyenkor már túl voltam a két friss szendvicsemen....remélem bírni fogom.......mire leírtam amit akartam nektek,megint éhes vagyok......gyorsan iszom egy pohár vizet :)...Mindenkinek szép napot! :)

101. Judit36 (válaszként erre: 98. - Kri07)
2016. ápr. 10. 18:25

Persze, gondold meg.

Elsőre én is "szívtam a fogam".

Most már nem bánom, sőt :))

100. Judit36 (válaszként erre: 99. - Kamillamalna)
2016. ápr. 10. 18:24
Írtam neked privát üzenetet.
99. kamillamalna (válaszként erre: 97. - Judit36)
2016. ápr. 9. 18:18
Szia én szivesen atvennem tőled!!!!
98. kri07 (válaszként erre: 97. - Judit36)
2016. ápr. 9. 14:26

Szia

Köszi még átgondolom, nem hittem, hogy ennyire drága. :-(

97. Judit36 (válaszként erre: 96. - Kri07)
2016. ápr. 9. 11:44

Szia!

Az weboldalon 35000 forintért lehet megrendelni, nekem még van egy doboz, amit 28000-ért szívesen átadok.

Ha érdekel, írj üzenetet.

96. kri07
2016. ápr. 8. 19:32
Sziasztok megírná valaki mennyibe kerül a C9? Köszönöm
95. keryy
2016. ápr. 8. 14:26
Sziasztok.. milyen jó,hogy megirjátok a tapasztalatokat én is csatlakozom.. en ma vagyok a 3. Napon.. 🙂 Elso ket nap eleg nehez volt foleg az este,de inkabb gyorsan lefekudtem aludni,hogy tul jusak a nehezen. -5cm derekbol 2.5 kg. Idaig ez az erdmeny nagyon kivancsi vagyok a 9. Napra.. kitartast mindenkinek. Puszi
94. talofa (válaszként erre: 93. - Bigdzsi)
2016. ápr. 8. 13:22
Nem diétázom sajnos....igen,erre én is gondoltam,mert lehet,hogy így nekem elég brutál lenne.
93. Bigdzsi (válaszként erre: 92. - Talofa)
2016. ápr. 8. 13:15

Jelenleg dietazol? Vagy visszafogod kicsit az evest? Csak ha most rendesen eszel, mármint nem fogod vissza magad es sokszor eszel sokat, cukor, szénhidrát stb, akkor en tartanék par rakeszulo napot.

Annyi hogy kevesebb adagot egyel akkor, vacsit mar ne nagyon, igyál sok vizet es hasonlok

92. talofa (válaszként erre: 91. - Bigdzsi)
2016. ápr. 8. 12:42
Elképesztő!Gratulálok!....Meggyőztetek....megrendelem :)
91. Bigdzsi (válaszként erre: 87. - Talofa)
2016. ápr. 8. 12:40

En az elso ket nap alatt 3kg-t fogytam, derekbol mar 5cm lement. Méregtelenítés az eredeti terv, de mivel pont ilyen 5-6 kilót akarok leadni ezert ez nagyon bevált.

Ja es ma egy olyan gatyában dolgozok ami mar fel eve megvan, de meg soha nem fertem bele

90. talofa (válaszként erre: 89. - Matyi78)
2016. ápr. 8. 11:57
De jó! :)...Akkor csak így tovább! Remélem hamarosan én is el tudom kezdeni :)
89. matyi78 (válaszként erre: 87. - Talofa)
2016. ápr. 8. 11:45

Fogyni tudsz vele...ahogy olvastam 3-6 kiló dobható le a 9 nap alatt, de igazából szerintem a lényeg az, hogy ezt követően ezt az eredményt meg lehet "lovagolni" és egy ilyen hatékony alapozás után tovább kitartani az egészséges (cukormentes, sok zöldséges, mozgással fűszerezett...) életmód felé. Akkor határ a csillagos ég!

Én ma a negyedik napon vagyok ugye, és egy olyan farmerban ülök itt amit múlt héten nem tudtam magamon összegombolni :)

88. matyi78 (válaszként erre: 86. - Bigdzsi)
2016. ápr. 8. 11:43
Egy helyen tartunk! :) Nagyon ügyi vagy! Lebegjen a célod a szemed előtt!
87. talofa (válaszként erre: 86. - Bigdzsi)
2016. ápr. 8. 11:24

Szia!

Ügyes vagy,örülök,hogy jól bírod! :)...Fogyni szeretnél vagy csak méregteleníteni? Szerintetek mindenképpen lehet fogyni a C9-el?Én nem sokat tudok róla,de most mindjárt végig olvasom az egész fórumot :)

2016. ápr. 8. 11:19

Sziasztok! Én ma tartok a 4-napnál. Az első könnyen ment, a masodik- harmadik nehez volt( részben azert mert a körülöttem élők pizzát ettek, en meg ittam a kis vízem)

Ez a negyedik nap eddig nagyon jo. Kezdem jol erezni magam. Energikus is vagyok.

85. talofa (válaszként erre: 84. - Matyi78)
2016. ápr. 8. 10:37
Igen,köszönöm...láttam és elolvastalak. Nagyon ügyes vagy,én a rántott húsinál nem biztos,hogy kibírtam volna :)...Nagyon szeretném elkezdeni én is a C9-et.......itt ajánlottak egy C9-es programot ami majdnem új és jóval olcsóbb......ha nem sikerül,akkor megrendelem hétfőn legkésőbb.Nagyon bízom ebben az egészben.....szeretnék méregteleníteni és fogyni.....egy év alatt híztam 15kilót....pfff borzasztó :(....rossz a kedvem és a közérzetem ettől...sőt utálom......enni és főzni szeretek,ráadásul minden olyat amit nem kéne :( :).....Erre a programra véletlenül találtam rá sokat nem tudok róla....de valahogy nagyon bízom ebben :)...na meg,hogy végig tudom csinálni :)
84. matyi78 (válaszként erre: 82. - Talofa)
2016. ápr. 8. 10:15

Szia, beengedtelek! :) Sokkal nehezebbre számítottam! Nagyon sokat segítenek szerintem a beveendő bogyók és a tízórais por, mert az éhségérzet -ha van- többnyire nem elementáris erejű, hanem az éppencsak kategória :)

Mindemellett nagyon nagy erőt adnak az eredmények és a magammal szembeni pozitív csalódásom, hogy milyen jól bírom! :)

83. talofa (válaszként erre: 81. - Matyi78)
2016. ápr. 8. 09:23
Jelentkeztem a naplódba.....nagyon szívesen olvasom a tapasztalataidat :)
82. talofa (válaszként erre: 81. - Matyi78)
2016. ápr. 8. 09:21

Szia Matyi78!

Nagyon nehéz a program? Érzel változást?Én is szeretném elkezdeni,nagyon bízom benne :)

2016. ápr. 8. 08:52
Negyedik nap! Van valaki aki most szintén benne van a C9-ben? :) Vezetem a naplómat a tapasztalataimról...ahogy én élem meg. Beengedem akit érdekel :)
80. talofa (válaszként erre: 78. - Ingrid86)
2016. ápr. 7. 12:01

Szia Ingrid86!

Engem érdekelne....nagyon régen szemezek a C9 programmal,csak nem igazán volt rá keretem.

Igazából azt se tudom,hogy,hogy kell szedni ,inni a dolgokat :)....de,ha megvan még Neked,szívesen átveszem.

79. Judit36 (válaszként erre: 77. - Matyi78)
2016. ápr. 7. 09:42
Ügyes vagy :) Szorítok, innen már könnyebb :)
2016. ápr. 7. 08:31

Sziasztok

Van egy teljes C9 csomagom amit a parom vett magának,de az első nap delelott rajott,hogy ez neki nem fog menni:))..Két kapszula hianyzik belole,ha esetleg kell valakinek akkor 20.000 ft-ert atadjuk!

2016. ápr. 6. 20:07
Este van,holnap már könnyebb! Meg is főztem már a könnyed ebédkémet! :) kitartás mindenkinek!!!!!
2016. ápr. 6. 15:31
Második nap...a délután a holtpont nekem, amikor hazamegyek a gyerekek közé és nasi-vacsi elérhető közelségbe kerül. Ma egy kicsit nehezebben viseltem, de már vettem holnapra pulykahusit! :) ...meg persze egy csomó zöldséget.... ;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook