Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Forever Clean and Lean C9 program tapasztalatok fórum

Forever Clean and Lean C9 program tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
195. Nitus36
2016. máj. 14. 08:12
Sziasztok,most kezdem a 3.napomat ,de úgy érzem,hogy az energiám egyenlő a nullával.... Normális ez így ?
2016. máj. 13. 14:03
sziasztok. Jó ideje figyelem a hozzászólásokat és tapasztalotokat. Gratulálok nektek az elért eredményhez. Én is nagyon szeretnék csatlakozni a clean 9-et fogyasztók közé és fogyók közé :):):) viszont van egy kis gondom, azért írok nektek hátha ti is tapasztaltatok már hasonlót, vagy ismerősötök. Szóval nem tudom lenyleni a gyógyszereket. Még a tablettát eltördelem és megküzdök vele, de azt a nagyon nagy barnát biztosan nem fogom tudni lenyelni, hiszen ennek a negyedét se tudom. Van valami ötletetek erre? nagyon nagyon szeretném kipróbálni. Előre is köszönöm :)
193. a32de38534 (válaszként erre: 192. - Brigóca 75)
2016. máj. 11. 17:16
Minden alkalommal 2 db ot ...irok privát
192. Brigóca 75 (válaszként erre: 191. - A32de38534)
2016. máj. 11. 17:12
Köszönöm a segítséget!Kaptam a csomagot így nem igazán volt kitől kérdezzek!Az nem világos,h a füzet reggel 1 db garciniát ír és ebédre is.Viszont 2-2 van csomagolva!Akkor mennyit szedjek be?
191. a32de38534 (válaszként erre: 189. - Brigóca 75)
2016. máj. 11. 11:26

Szia én mentor nélkül csinálom ez a 7. Napom de minden ok követhető.

Csak meg rendeltem valakin keresztül de nem regisztráltam alá mert a termék érdekelt és nem az értékesítése.Ha gondolod irj privát üzenetet ha gondolod vagy olvass bele a naplómba ;)

190. Judit36 (válaszként erre: 189. - Brigóca 75)
2016. máj. 11. 08:16

Szia Brigóca 75!

A tájékoztató füzetben is benne van sok hasznos információ, de jól jöhet egy mentor-féleség, ha olyan kérdés merül fel, amire máshol nem kaphatsz választ.

Olyat keress, aki végig csinálta, mert a kúra közben rengeteg tapasztalatra teszünk szert, amit nagyon szívesen osztunk meg.

<3

2016. máj. 11. 07:31

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,h mentor nélkül csinálta valaki végig ezt a programot?

188. Judit36 (válaszként erre: 187. - Nikacs83)
2016. máj. 8. 11:40
Ügyes vagy :)
2016. máj. 8. 08:26

Na hogy álltok lányok?

En 7.napom kezdem.

Remekül vagyok.

Egyre kevésbé kívánom meg az ételt mert tudom nem lehet :)

Es tegnap mar párom es barátnőm is mondta laposabb a hasam

186. Judit36 (válaszként erre: 185. - Sailormoon8)
2016. máj. 6. 09:39
Én is :)
185. Sailormoon8 (válaszként erre: 171. - Judit36)
2016. máj. 5. 22:18
Szia, írtam privatban :)
184. Judit36 (válaszként erre: 180. - Nikacs83)
2016. máj. 5. 16:15
Írom.
183. Judit36 (válaszként erre: 181. - Anikó77)
2016. máj. 5. 16:15
Ügyes vagy, gratulálok <3
182. Nikacs83 (válaszként erre: 181. - Anikó77)
2016. máj. 5. 14:23

Nagyon gratulálok.

Remelem en is hasonloakrol számolhatók majd be.

De amit mar igy a 4 nap alatt megtanultam az az onfegyelem.

Hogy nem eszem meg akármit egészséges ételt főzök, nem gyors éttermi ételt eszem.

Hogy napi 5szor "eszem" .

2016. máj. 5. 13:38

Sziasztok!!!


Tegnap letelt a 9. napom. :) Végeztem a programmal. :) Számomra sikeresen zárult,testileg,lelkileg egyaránt. :)


Az eredmény: -3,6 kg és -33 cm.:) Kar: -2 cm,

derék: -9 cm,csípő: -6 cm,comb: -7 cm,mell: -8 cm,vádli: -1 cm. :)


Mindenkinek kitartást,szép napot!!! :)

2016. máj. 5. 11:55

Csak nehéz igy nekem most hogy kit kövessek.

Megtennéd kérlek hogy megírod nekem privátba hogy te hogyan tanultad, hogy mi a más a füzet alapján?


Nagyon koszonom

179. Judit36
2016. máj. 5. 11:07

Semmi gond, az a fő, hogy meg vagy elégedve azzal, amit kaptál/kapsz.


Én személy szerint részt veszttem képzéseken és ezt folyamatosan teszem jelenleg is.

Sokat segít, hogy tizenévig egészségügyben foglalatoskodtam, így talán szélesebb körben látok ezt-azt és sok újat is tudok meg az orvosi előadásokon a mai napig.


Nem baj, ha leírom, hogy mi -legalábbis én nem vágtam bele értékesítésbe, ez egyáltalán nem eladásról szól nekem :)

2016. máj. 5. 09:54
Félre értés ne essen mert elégedett vagyok a programmal csak az sok egy picit hogy 3ember 3felet mond
2016. máj. 5. 09:54

Tudod mi a baj.

Hiába vettem meg 35.000forintert, nagyon cuki is a mentorom de még egy embert megkérdeztem kíváncsiságból aki megint mást mondott dolgokkal kapcsolatban es te is egy harmadikat.

Tudtommal mielőtt belevágtok értékesítésbe részt vesztek tanfolyamon hogy mi micsoda stb.

Nem mindenkinek egységes ami mondva van?

176. Judit36 (válaszként erre: 175. - Nikacs83)
2016. máj. 4. 22:45

A Therm-et mindig evés után vesszük be, a Garciniát evés előtt.

Nem értem, hogy miért nem magyaráztak el neked mindent :(


Tudod, a füzetben leírtaktól picit eltérően működnek a dolgok, mindennek megvan a miértje (mit lehet írni, mit nem, nem ragozom).

2016. máj. 4. 16:16

Egy kérdésem viszont meg lenne.

Nem igazán értem hogy eddig (2nap) az aloe utan kellett a Therm-t bevenni most meg kaja elott!

Akkor most ez hogy?

174. Nikacs83 (válaszként erre: 173. - Judit36)
2016. máj. 4. 14:42

Persze mindenképpen.

Egy lány irt nekem innen a fórumról h a 3nap -1,6kg es utána minden vissza is ment mikor mar ehetett.

Ezt nem említette a mentor hogy turmixot sem szabad. Remek. Mert a füzetbe is az volt hogy az első 2nap 1-1 turmix naponta. Direkt ra is kérdeztem mondta persze azt lehet.

173. Judit36 (válaszként erre: 172. - Nikacs83)
2016. máj. 4. 13:50

Ha kevesebb a kg, amiből fogyni szeretnél, látszani mindenképpen fog. Cm-ben is.

Én is azt mondom, várd ki a végét és kérlek, tarts be mindent, nem véletlenül találták ám ki ezt az egészet így, ahogy :)


Én nem hallottam még olyan emberről, akinél ne lett volna eredményes. Még annál is látványos volt, aki közben "nassolt" epret, málnát, miegymást.


Nem tudom, a mentorod említette-e, hogy leghatékonyabban akkor működik a méregtelenítés, ha az első két napon CSAK a gélt iszod a bogyókkal. Se turmix, se nemtudommicsoda.


Elvégre erre van kitalálva. A méregtelenítésre. Mellette kiváló diétás program is.


Biztos vagyok benne, hogy ha mindent úgy csinálsz, ahogyan kell, akkor nálad is sikeres lesz.


Megteszed, hogy jelzed majd, hogyan sikerült, kérlek? <3

172. Nikacs83 (válaszként erre: 171. - Judit36)
2016. máj. 4. 09:56

Szia.

Nekem van 1mentorom de na.... Azt mondja türelem, kitartás. De miért vám hogy másoknak eredményes megint másoknak meg nem?

Oke nekem nem kell huszon kilókat fogynom meg minden, igy biztos kevesebből kell lemennie, de centikben semmi látszata 3.napon

171. Judit36 (válaszként erre: 168. - Sailormoon8)
2016. máj. 4. 09:38

Szia!

Hát, remélem, hogy nem kell csalódnod, eddig én elég sok emberkét -köztük magamat kétszer is- kísértem figyelemmel és segítettem. Egyedül a gél volt az, aminek íze/állaga okozott ritkán kényelmetlenséget, mert voltak, akiknek nem igazán jött be.


Az árral és rendeléssel kapcsolatban annyit szeretnék elmondani, hogy amennyiben valaki rendelni szeretne, mindegy, hogy regisztrál vagy valakin keresztül szeretne hozzájutni, az ára akkor is 36E forint lesz.

Természetesen, ha valaki ebben az üzletben (Forever)dolgozik is, akkor idővel egyre olcsóbban kaphatja meg ugyanazokat a termékeket. Viszont! Tovább adni akkor is az internetes áron ajánlott.

Én szintén így csinálom új emberekkel.

Legutóbb megmaradt két dobozom, amiket családtagjaimnak szerettem volna, de nem szánták rá magukat, ezért "beszerzési" áron adtam tovább, hogy ne álljon itthon.


Soha senkit nem regisztrálok, mert "kell".

Semmit sem kell.

Sőt, az árról is beszélhetünk általában.


Hamarosan indul a C9 verseny is, ahol a (%-ban) legtöbbet fogyó visszakapja a doboz árát.

Itt sem regisztrálok (márbocsi) boldog, boldogtalant, hiszen nem is az a célom, hanem a fogyás, méregtelenítés és egészség, hiszen én is folyton ezekkel küszködtem.

Az más dolog, hogy ha valaki megértette, miért érdemes regisztráltként vásárolni, akkor szívesen segítek.


Hát, ennyi.

Szorítok neked és nagyon szívesen válaszolok, ha kérdésed van.

<3

170. Judit36 (válaszként erre: 162. - Anikó77)
2016. máj. 4. 09:25

Jaaaj, köszi :))

Én is régóta szeretném már. Volt egy tragédia az életemben lassan 3 éve, azóta valahogy összeomlottak a dolgok és most döntöttem úgy, hogy nekem is "jár" a baba és, hogy a kor nem számít (42 vagyok).


A teát nem próbáltam 1 filterrel a két literhez, nem tudom, elég lehet-e.


Ügyes vagy egyébként, gratula :))

169. Sailormoon8 (válaszként erre: 168. - Sailormoon8)
2016. máj. 4. 09:07
*velem egy csaj (bocsi elírtam)
168. Sailormoon8 (válaszként erre: 167. - Nikacs83)
2016. máj. 4. 09:06
Én is hasonlóképp érzek, pedig mindent betartok. Ma kezdem az 5. Napom de kb felkelni sincs kedvem. Holnap lesz a következő mérés. Kiváncsi leszek. Ha csalódnom kell a programba, biztos hogy senkinek sem fogom ajanlani. Egyebkent ki mennyiert vette? Velem egy csak 36ért vetette meg es kozben többen írtak ahogy látták hogy csinalom hogy ő 26ért meg tudta volna nekem rendelni, a saját profiljàn ehelyett ez a lány engem beregisztralt ennek az egésznek az oldalára és ugy rendelte meg nekem es mentornak magát írta be. Nem tudom most hogy ez inkorrekt dolog volt e mert nekem nem sok fogalmam volt eddig az egészről, és segítőkésznek tűnt. Lehet neki igy többet "hoztam a konyhára" mintha amúgy rendelte volna meg?
2016. máj. 4. 08:56

Hat elég nyomott most a kedvem.

Ok hogy majdnem 2kg mínusz, viszont ez annak az eredménye hogy 2napig nem ettem szilardat.

De ha centikbe sem látszik meg??? Oke hogy derekban kevesebb de az szinten annak tudom be hogy nem ettem semmit igy kiurult.

Jajjjj, nem adom fel küzdök, csak hát mindenki annyi pozitívat irt es....

2016. máj. 4. 07:11

Ma van a 3.napom igy mérleg + mérés.

-1,9kg, kar -2cm, derék -5cm, a többi változatlan.

Valamit rosszul mertem, vagy létezik hogy a többi nem csökkent?

❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook