Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Forever Clean and Lean C9 program tapasztalatok fórum

Forever Clean and Lean C9 program tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
225. NomNom
2016. jún. 4. 11:58
És úgyis működik, hogy közben a TV előtt zabálok?
224. Kókuszhab (válaszként erre: 223. - Fit-Timi)
2016. jún. 4. 11:38
Szia.Részleteznéd?
2016. jún. 4. 10:40

Most már több, mint 2 hónapja csináltam meg ezt az összvissz 9 napos programot és a következő eredményeket értem el vele:

Mellkas: -1 cm

Felkar: -1 cm

Derék: - 3,5 cm

Csípő: - 2,5 cm

Comb: - 2 cm

Vádli: - 0,5 cm

Has: - 5 cm


Mindenkinek csak ajánlani tudom, mert azóta sem híztam vissza egy dekát sem!

A narancsbőröm is eltűnt, jöhet a strandszezon ;)

Ha valaki azzal is küzd, hogy keveset iszik, annak is mindenképpen figyelmébe ajánlom, mert ezzel profin megtanulod.

Cukorbetegek is végezhetik.

Aki végleges megoldásra vágyik, annak itt a helye! :)

2016. jún. 4. 09:53

Írtam

Nem jo az e-mail.

Visszadobta a levelem.

2016. jún. 3. 18:06

Sziasztok.

Valaki tud nekem a programhoz használt shakert?

Nekem sajna csak 1 van es nagyon nagyon kellene még 1.

Koszonom

2016. jún. 2. 21:03
azt hittem jobban pörög a fórum :(
2016. jún. 2. 15:25

Sziasztok!

Nekem mult heten lett vege a kuramnak. Sajnos nem figyeltem oda mielott megvasaroltam nem olvastam el miben mi van mert ha elobb tudom hogy a therm tablettaban kave kivonat van, vagyis koffein akkor nem rendelem meg. Elso napomon sajnos keson idozitettem az ebednek valo bogyokat es egy eleg kellemetlen ejszakam volt, mivel koffein erzekeny vagyok. Kb hajnal 5kor meg azt ereztdm hogy duborog a szivem, meg is ijedtem ezert gyorsan elolvastam a bogyok osszetetelet. Igy aztan ugy dontottem azt a kapszulat nem fogom bevenni de a dietat folytatom nekule mivel mar megrendeltem es elkezdtem nem adom fel. Gondolom ez a bogyo ami az etvagy csokkento es viz hajto mivel utana olvastam kicsit a zold babnak is. Igy aztan nem tagadom folyamatosan ehseg erzetem volt, nem nagyon csillapitotta a feherje por. Rendszeresen edzem ezert iszok feherjeket, igy azt is tudom milyen egy jo feherje turmix. Kicsit felhaboritonak talaltam ennyi penzert ezt a minosegtelen, izetlen sz*rt. Ennek is utana jartam, es ismet csak elkeseredve mondhatom hogy a cukor helyett olyan edesitot tartalmaz a feherje, (persze amellett hogy vitaminok is vannak benne), ami iszonyuan karos az egeszsegre (szukraloz, aki nem ismero erdemes kicsit utana olvasni!!!). Persze nem ettol a mennyisegtol leszel rogton beteg, de erdemes oda figyelni ezekre a dolgokra mert mint az aszpartam vagy az acesulfame-k a legtobb "zero cukros" vagy csokkentett kaloria tartalmu, "dietas" etelben/italban megtalalhato amik szinten nagyon karosak az egeszsegre es konnyen osszejon a napi ajanlott feletti fogyasztas. Egyebkent ezzel sem lenne semmi problema csak sajnos elvileg ez az egeszsegrol es meregtelenitesrol szol, ha nem tevedek. Es egy ilyen termek csomag ami nagyon egeszsegesnek hirdeti magat, hogy adhat ilyen minosegtelen olcso legalja alapanyagokbol ossze allitott port. Vaniliasat rendeltem, nem is mondom mennyire van messze a shake ize a vaniliaetol. De meg szemet hunyhatunk az ize folott is mert nem arrol szol ez a dieta hogy finomakat egyunk igyunk, de az hogy 2percen keresztul folyamatosan raztam a shakeremet es meg ugy is akkora darabos, ossze ragadt csomok voltak benne amiktol oklendezni tamad az embernek kedve szamomra sziv fajdalom volt mert mint emlitettem tudom milyen egy jo feherje, mondjuk egy IzoWhey ami ket razastol, csomo mentes es meg szuper finom is fele ennyi penzert. Persze a kura vegere nekem is lement 2,5kg es cm-ben is volt valtozas. De oszinten megmondom, ha c9 nelkul tartod ezt a dietat pl: hogy napi beviteled nem haladja meg a 600kaloriat es veszel a boltban 3500forintert egy FINOM minosegu zero cukros feherje port es amelett hogy sportolsz, sokat iszol, es c vitamint szedsz ugyan ott vagy. Ez a dieta csak arra jo hogy kaptal egy kis fuzetet, kifizettel egy halom penzt(!!!) es ezert betartod az elo irtakat. Egyebkent ha elhatarozod mind azt amit a fuzet le ir, a kapszulak nelkul, ugyan ott vagy es megsporoltal magadnak 30.000forintot. En nem ajanlom senkinek. Szerintem koltsetek inkabb valami hasznosabb dologra a penzeteket, es hatarozzatok el magatokat hogy 9 napig sportoltok minden nap 30percet, 2liter tiszta asvanyvizet fogyasztotok, feherjet isztok, es a napi etkezesre figyeltek azzal hogy csirke mellet esztek zoldseg korettel es kerulitek a finomitott lisztet, cukrot es legkevessbb szenhidratot visztek a szervezetetekbe amit csak tudtok. A fit1rol meg csak annyit hogy az a hab a tortan, akk azt megveszi az elnezest de jol pali madarnak lehet nezni..

2016. jún. 2. 12:17

Sziasztok!


Egyik ismerősöm ajánlotta a C9 programot. Nagyon gondolkodom rajta, hogy belevágok.

Augusztusban lesz az esküvőnk Párommal és mint minden menyasszony, én is a legjobb formámat szeretném hozni. :)

Nem mondom magam kezdőnek a fogyókúra-életmódváltás világában. Voltam már 90+-os is súlyra. Jelenleg 66nál vagyok. Az a helyzet, hogy mikor megismertem a Vőlegényem még csak 58-61 kg között ingáztam, aztán a szerelem meg a közös romantikus eszem-iszomok megtették a hatásukat és egészen 70 kgig kúsztak rám a pluszok.. Majd ismét "visszatértem", és sikerült 66-ra leredukálódnom... de kezd sürgetni az idő és valósabb látványosabb eredményeket szeretnék és igazi sikerélményt, ami erőt adjon kitartani hosszú távon is.


Olvasgattam a fórumot és szerencsére sok a jó tapasztalat.

Az lenne a kérdésem, hogy a C9-et lehet ismételni? továbbá hogy ha akkora súlyfelesleggel nem rendelkezem ettől független várhatok látványos eredményt?

2016. máj. 30. 10:20
Sziasztok! Szeretném kipróbálni a C9 programot, de elakadtam, hogy hol vagy hogyan tudom megrendelni üzletkötő nélkül. Tudna nekem ebben valaki segíteni? Előre is köszönöm :)
216. Judit36 (válaszként erre: 215. - P.aniii)
2016. máj. 29. 15:38
Olvasom :)
215. p.aniii
2016. máj. 29. 15:06

Kedves Judit!


Írtam privát üzenetet! :)

2016. máj. 29. 08:13
Na sziasztok...ma leptem be a 3. Napba.....minus 2 kg es egy csomo cm......vegre ma szilard kaja ebedre.....ugy gondoltam ebedre nyomom a kajat es a rizstejet a porral vacsira...jobb ha napjozben tele a pocim ;) en a csokis port vettem, az fini... az aloe az borzalmas de 1-2 korty vizzel melle siman lemegy.....nagy soprtokat nem csinaltam eddig de egesz nap vendeglatoztam szval nem volt megallas es meg egy kosarlabda buli es belefert a gyerekekkel...egyaltalan nem voltam ehes...4,5 liter folyadekot toltam.....a fuzeten kivul van 1-2 jo kis egyszeru bevalt receptetek? Puszi es hajra.... ui: Paszi majd belekukkantok
213. Paszi (válaszként erre: 210. - Ursula0110)
2016. máj. 27. 20:04
Ursula, épp egy nappal járok előtted :D ha gondolod kukkants be a naplómba, ott minden nap jegyzem az aznapot :) Sok sikert kívánok Neked :)
212. Paszi
2016. máj. 27. 20:03

Nekem ez a 2. nap :) Már várom a holnapot, hogy szilárd ételt egyek, de kifejezetten jól eltelt ez a két nap. Kb. 4 liter vizet meg is ittam tegnap is meg ma is, így egyáltalán nem voltam kifejezetten éhes, sőt nagyon sokszor inkább azt éreztem, hogy tele vagyok.És mind a két nap, belefért a programba 1-1 óra biciklizés is :)

Szóval eddig jó, bár az aloe íze borzalmas :D :D és a vaniliás shake se túl finom, még pár szem gyümivel felturbózva is érezni a ˝poros˝ mellékízt, nem tudom máshogy megfogalmazni :D Na mindegy, ezt a maradék egy hetet azért kibírom vele :)

211. Judit36 (válaszként erre: 210. - Ursula0110)
2016. máj. 26. 22:30

Szia, Sok sikert Neked :)

Kérdezz bármikor, szívesen segítek ha elakadsz :)

2016. máj. 26. 21:31

Sziasztok, holnap kezdem :) Kivancsi vagyok... :) remelem ha barmi van segitetek, hogy ne adjam fel es 1-2 jo tanacsot is szivesen fogadok.

Koszi

209. Judit36 (válaszként erre: 208. - Paszi)
2016. máj. 24. 22:30
Szuper, jó lesz,meglátod :)
208. Paszi
2016. máj. 24. 22:20

Sziasztok :)


Megrendeltem a csomagot, a visszaigazoló szerint holnap érkezik :) Már nagyon izgatott vagyok :) Csütörtökön szeretném is elkezdeni :)

207. Judit36 (válaszként erre: 206. - Moncsika80)
2016. máj. 24. 19:33

Szia Moncsika80!

Szívesen végig segítelek a kezdetektől a végéig és még tovább is, ha kéred :)

Keress meg a judit29veres@gmail.com-on vagy itt az oldalon.

2016. máj. 24. 14:56
Sziasztok! Szeretném elkezdeni a programot, de fogalmam sincs, hogy kitől rendeljek... (és utána kérdezzek.. :) Tudna vki segíteni? Köszönöm előre is :)
205. Manó1983 (válaszként erre: 202. - Nituska666)
2016. máj. 19. 20:58

Szia!!

Segítsetek! Megrendeltem a c9 csomagot de nem kaptam hozzà utmutatást. Mit mikor és mennyit kell szedni??

204. Judit36 (válaszként erre: 202. - Nituska666)
2016. máj. 18. 10:05

<3

Ügyes vagy :)

203. Eszterr09 (válaszként erre: 200. - OnlineAnyu,Barbara)
2016. máj. 17. 23:27
Köszönöm a segítséget. Még csak m ost regisztraltam ide. Alig találtam meg újra a sajat bejegyzésem. Bár mobilról írok és általában csak egy kezem szabad, az is csak ritkán! :) Még várok egy-két hónapot, aztán, ha meg mindig nincs valtozas a súlyomban, megrobalom ezzel az aloeval. Nagyon jó ilyen sikertörténeteket olvasni róla! Még egyszer köszönöm a választ! :)
2016. máj. 17. 14:25
Sziasztok! En is vsinalom a programot!Vegre elerkezett a 3.nap es ehettem muszaj volt atcserelnem vacsirol ebedre az egyszeri etkezest, mert ma mar elegge ehes voltam😂 En oszinten nem szamoltam ki ettem egy kisebb kocka rakott karfiolt egy negyed szelet barna kenyerrel!Koszonom Juditnak a tanacsokat,amit priviben kaptam! En elso nap nem ittam a shake-bol peldaul a tanacsara! Az egyetlen "gondom" h az aloe vera ize pffujj muszaj rainnom mindig egy nagy pohar citromos vizet,borzaszto az ize! Na hat meg a sok pisiles eletemben nem ittam napi 2liter vizet! Ti hogy vagytok?
201. OnlineAnyu,Barbara (válaszként erre: 194. - Whynemall)
2016. máj. 17. 14:13

Szia!

Ugyan igy voltam, de flakonbol ittam és lement :-)

Sikerülni fog,hidd el,a garcinia amugy is csuszos!

buress@citromail.hu itt megtalalsz ha kérdésed van még privatba :-)

200. OnlineAnyu,Barbara (válaszként erre: 199. - Eszterr09)
2016. máj. 17. 14:10

Szia!

Aloe gélt természetesen sőt babanak is adhatod!!én adom kisfiamnak:-)

A shaket is hiszem glutenmentes, laktozmentes, vegán és figyni is fogsz tőle a tejedet pedig serkenti

2016. máj. 17. 00:38
Sziasztok! Hátha valaki tud segíteni. Van olyan termék a c9 csomagban, amit szoptatás alatt is lehet szedni és nem árt a kisbabának?Tudom, h méregteleníteni tilos ilyenkor, de ha lassan is, szeretnék megszabadulni a súlyfeleslegtől, ami még mindig kb.20 kg. Pl. ihatom csak az aloe gel-t? Vagy pl. a feherje turixokat? Tehát a zsíregető tablettákat nem szedném és mellé ennék zöldségeket, gyümölcsöt, meg húst is. Szerintetek jó ötlet?
2016. máj. 16. 17:43
Sziasztok! Tud valaki segíteni, hogy honnan tudom megrendelni? :)
197. Judit36 (válaszként erre: 194. - Whynemall)
2016. máj. 15. 09:42

Szia!

Én még sajnos senkitől nem tapasztaltam, hogy ne menne a bogyók lenyelése, így nem is tudok tanácsot adni, sajnálom :(

Pedig jó dolog ez a C9 :))

196. Judit36 (válaszként erre: 195. - Nitus36)
2016. máj. 15. 09:42
Nyilván a teljes szénhidrátmegvonás és a jóval kevesebb kalória bevitele az, ami picit fáradékonnyá, gyengébbé tehet. Hamarosan túl leszel rajta, az 5. napomon úgy szaladtam fel a sokadik emeletre, hogy észre sem vettem, pedig abszolut mozgásszegényen éltem.
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook