Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Forever Clean and Lean C9 program tapasztalatok fórum

Forever Clean and Lean C9 program tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
375. Judit36
2016. júl. 27. 14:42

Jaj, értek mindent :)

Az angoloknál is picit variálva van, de világos :)


Tök ügyesek vagytok/vagyunk :D

374. Tinda84 (válaszként erre: 373. - SungerS)
2016. júl. 27. 14:03

Nálam úgy van, hogy az ebédhez nincs és a vacsihoz újra van.

Nagyon ügyes vagy! Gratulálok! :)

373. SungerS (válaszként erre: 372. - Tinda84)
2016. júl. 27. 13:54
Nekem vacsira nem volt gél írva. Örültem is neki, mert nagyon nem ízlett. :) Ma van a 9. napom. -4 kg-ot mutatott a mérleg. Sajnos a sport nagyon kimaradt. Csak a 2. és 3. napon volt. Ezentúl jobban odafigyelek majd, hogy mit eszem. Elindult egy folyamat..... :)
372. Tinda84 (válaszként erre: 367. - SungerS)
2016. júl. 27. 12:10

Köszönöm a választ! :)

Így van a 3. naptól reggelire bejön a shake, legalábbis nekem.

Vacsira meg újra gél és a 600 kalóriás étel. Viszont felcserélhető ha inkább ebédre enném a rendes kaját.

És így akkor este még 1 shake.

Nekem így van írva

371. Tinda84 (válaszként erre: 368. - Judit36)
2016. júl. 27. 12:08
Amúgy én Németországban rendeltem és az én füzetemben a gélt reggel és este is inni kell. 90ml/ étkezés.
370. Tinda84
2016. júl. 27. 12:06

Nekem 2,2 kg. :) Nagyon örülök neki.

Csak így tovább mindenkinek!


A gélt étkezések előtt kell inni, ugye? Nem értelek de tényleg. Hogy számít a gél 1 étkezésnek ha utána reggelire iszod a shaket is.

Na mindegy hagyjuk is ezt a témát, mert elbeszélünk egymás mellett.. :)

369. Judit36
2016. júl. 27. 11:43
Az van, hogy nekem ma van a 3. napom ééééés bár tudom, hogy nem kellene csodálkoznom rajta, 2.5 kg ment le a két nap alatt :D :D :D
368. Judit36 (válaszként erre: 365. - SungerS)
2016. júl. 27. 11:42

Az van, hogy nem értem, mit nem értünk :D


A gél egy étkezésnek számít, ez a reggeli.

Akárhogy nézem,a shake és a kétszerre elosztott 600, az még 3 :D

367. SungerS (válaszként erre: 366. - Tinda84)
2016. júl. 27. 11:32
A gél az első két nap: reggeli, ebéd, vacsi, és este. Ez 4 db. Harmadik naptól csak reggeli.
366. Tinda84
2016. júl. 27. 07:25

Igen, úgy gondoltam, hogy elosztom ebédre és vacsorára.

Azt nem értettem, hogy a gél miért 4?

De aztán úgy döntöttem maradok a kiírásnál, kemény leszek :D

365. SungerS (válaszként erre: 364. - Judit36)
2016. júl. 27. 06:02
Nem az ebédre és vacsira akarja elosztani? Mert akkor marad a három. :)
364. Judit36 (válaszként erre: 363. - Tinda84)
2016. júl. 26. 20:39

:D

Ugye van 3 étkezés: Reggel - gél

ebéd - shake

vacsora - 600 kcal


hogyha a 600kcal-t kettébontod, akkor abból két étkezés lesz, összesen 4.


vagy nem jól mondom ? :DD

363. Tinda84 (válaszként erre: 362. - Judit36)
2016. júl. 26. 13:07

Szia! Nagyon köszönöm a gyors választ!

Kérlek ne nézz butának de az utolsó mondattal gondom van :)

Nem a mondattal hanem a gél-shake-kaja elosztással :D

362. Judit36 (válaszként erre: 361. - Tinda84)
2016. júl. 26. 12:41

Szia!


Nyugodtan eloszthatod a 600 kcal-t.

Viszont étkezés után nem kell a shake, mert az elég jól táplál :)


A 3-9. napon úgy oszd el esetleg, hogy akkor ne 3, hanem 4 étkezés legyen a gél, a 600 kcal bontással és a shake :)

361. Tinda84
2016. júl. 26. 12:00

Sziasztok! :)

Tegnap kezdtem a c9 programot,eddig egész jól bírom :) Ma ettem meg délelőtt 3 szem szőlőt, mert leesett a cukrom. Remélem az nem nagy probléma.Szerettem volna kibírni mindenféle szilárd étel bevitele nélkül az első 2 napot de sajna ma ennyit bűnöztem.

A kérdésem az lenne, hogy a 600 kalóriát holnaptól eloszthatom mondjuk 400-200 arányban? Nagyon megköszönném a válaszokat! Illetve, hogy a 200 mellé mondjuk este megigyam-e a shaket?

360. Judit36 (válaszként erre: 358. - Pagi)
2016. júl. 26. 10:32

Így van :)


Egyébként is hűtőben kell tartani a felbontott flakont :)

359. SungerS (válaszként erre: 358. - Pagi)
2016. júl. 26. 03:01
Én is hígítás nélkül iszom. Gyümölcslé helyett sok vizet küldök utána. :)
358. pagi (válaszként erre: 357. - SungerS)
2016. júl. 25. 22:47
Szia,tényleg nem valami jó az íze a gélnek,de a cél érdekében hűtve iható.Ha gondolod,akkor egy kis gyümölcslével hígítsd,de jobb inkább egyszerre lehúzni.Én így iszom: egyik kezemben a "feles" a géllel,a másikban pedig egy kis gyümölcslé...
357. SungerS (válaszként erre: 356. - Judit36)
2016. júl. 25. 09:38
Köszi szépen. Utána járok hogy milyen áron tudok továbbra is hozzájutni a gélhez. Bár nekem ez egy tortúra. Elsőre még nem éreztem hogy mennyire rossz. De azóta a hányinger kerülget. Hígítatlanul szoktam meginni levegővétel nélkül, kísérőnek meg utána küldök sok-sok vizet..... :) Irigylem azokat akiknek ízlik.
356. Judit36 (válaszként erre: 355. - SungerS)
2016. júl. 25. 09:02

Én kb negyedévente megcsinálom.

Mondjuk nem mindegy, mennyiért jutsz hozzá, az a plusz 10ezer, amennyiért a webshopban kapható, lehet, hogy picit visszafogna.


A rügyeket távol tudod tartani, hogyha annyit megteszel, hogy a gél fogyasztását megtartod.

Az a reggeli fél deci csodákra képes és nem csak kiütésekkel, pattanásokkal kapcsolatban.

355. SungerS
2016. júl. 25. 08:36

Nah akkor hajrá. :)

Mennyi időnként lehet ezt megismételni?


Engem még az aggaszt, hogyha vége a C9-nek, akkor ismét visszatérnek a "rügyek". Szeretném hinni hogy ez a kipucolt szervezet eredménye, mert kicsit sokba kerülne ezt folyamatosan csinálni.....

354. SungerS
2016. júl. 25. 07:39

7. nap reggele:

Basszikuli. Ma reggelre majdnem olyan az arcom mint a babapopsi. Persze néhány pattanás van, de az eddigiekhez képest ez már semmi. Meg ezek voltak a legnagyobbak, lehet több idő kell az eltünésükhöz. :) A hátam is sokkal simább. Ha nem magam tapasztalom, nem is hiszem el.

353. SungerS (válaszként erre: 352. - Judit36)
2016. júl. 24. 20:29
Köszi a hozzászólást. Ugyan babát én nem tervezek, de elegem van a "nyáron is garbóban" járni effektusból. Mindenesetre biztató, hogy jó úton haladok.
352. Judit36 (válaszként erre: 351. - SungerS)
2016. júl. 24. 19:21

Pajzsmirigy és hormonok nálam is voltak.

Mindkettőre Foreveres bogyókat szedtem és szedek még most is néhányat.

Főleg az keserített el, amikor nőgyógyászati gondjaim voltak (műtét is), az orvos elintézte azzal, hogy hormontablettát írt fel, amit először csak 3, utána megint 3 és mégegyszer 3 hónapig kellett (volna) szednem.

Az utolsó 3 hónapit már nem szedtem, akkoriban gabalyodtam össze a Foreverrel és ugyanezzel foglalkozó nőgyógyász tanácsára teljesen másféle készítményeket nyomtam magamba.


A gáz az, hogy a rendszeres vizsgálatok és tesztek semmiféle normális felé tendálást nem mutattak a híres gyógyszertári hormontabletták szedésekor, viszont amikor még csak 2 hónapja szedtem a Foreveres bigyókat, nagyokat pislogott a nődokim, minden érték teljesen normális és a következő felkiáltás hagyta el a száját: "Na!Lesz itt baba!".

Hát ennyi, de tudnék mesélni :)

351. SungerS
2016. júl. 24. 19:06
Köszönöm szépen a hozzászólásokat. Ma már ettem egy kis csirkemellet, egy kis párolt brokkolival és karfiollal. Mellé csináltam nyers saláta keveréket jégsalátából, retekből, sárgarépából, meg újhagymából. Viszont a mozgás megint kimaradt. Csak egy rövid sétát tettem. A C9 előtt fél év alatt leadtam 5 kg-ot. (Gondolom munka-lakhely váltás, nyugisabb munka, valamint beállított pajzsmirigy bogyók miatt.) Étkezésen nem változtattam és nem is sportoltam. A C9-et azért kezdtem el, hogy átpucoljam a szervezetemet, mert egy éve nagyon kipattanásosodtam a felső testemen (karom mellkasom, hátam, derekam) meg az arcomon is. 33 éves vagyok, nem tinédzser. Voltam bőrgyógyásznál, aki fogamzásgátlót, antibiotikumot és kenőcsöket írt fel, amivel napozni nem mehettem. Fél évig szedtem, majd miután abbahagytam ismét kirügyeztem tavasszal a fákkal együtt én is. Azóta voltam hormonvizsgálaton, ami nem mutatott ki semmit. Felháborított, hogy felületi (elnyomni a problémát) kezelést kaptam. Nemrégiben kértem a háziorvosomat, hogy vizsgáltassuk ki az okát. Erre kaptam beutalót bőrgyógyászhoz..... Lehet rászánom az időt és elmegyek, de nem remélek sokat. A C9-el úgy veszem észre hogy tisztul a bőröm. Vannak pattanások, de mintha kevesebb és nem jönnek a "bumszli" nagyságú gyulladtak. Nem akarom elkiabálni, de remélhetőleg a gyógyulás útjára léptem. :) Amúgy a pajzsmirigy probléma kezelés előtt fél év alatt szedtem fel 5 kg-ot. Ha valaki más is hasonló problémával küzd, szívesen venném ez irányú tapasztalatait is. Köszönettel. Csilla.
350. Judit36 (válaszként erre: 349. - Judit36)
2016. júl. 23. 22:20

A program után én megtartottam a reggeli gélivást, naponta egyszer főétkezek, a többi 1, max két alkalom shake. Vagy 1 shake és 1 gyümölcs (bogyósok).

Az első hónapban még szedtem a Garciniát és egy doboz Therm mindig van itthon arra az esetre, ha egészen véletlenül megennék valami sütit :D

349. Judit36 (válaszként erre: 347. - SungerS)
2016. júl. 23. 22:17

Szia Csilla!

Hogyha nem csak a súly elveszítése, hanem az eredmény megtartása is cél, mindenképpen figyelj arra, hogy naponta szilárd ételt juttass a szervezetedbe.

Nagyon ügyes vagy, de egyél is.

Velem 50+ ember fogyott és fogy a mai napig, rengeteg tapasztalattal a hátam mögött és nagyon jó szívvel javaslom <3

2016. júl. 23. 19:53
Szia!Szerintem ennyi nap után kell a szervezetnek valami kalória!Mert izomból veszítesz!Én a harmadik napomon vagyok de a 600helyett kb 300ca-t ettem!Elég is volt!Szerintem ez direkt igy van össze állitva!
347. SungerS
2016. júl. 23. 18:01

Sziasztok! Gondoltam én is leírom a C9 programom részleteit. Ma tartok az 5. napnál. Az elején azt a tanácsot kaptam, hogy az első két napban a programtól eltérően ne fogyasszam a shake-t. Így is tettem. Minden más étkezést betartottam. 3. napon 78.2 kg után 76 kg-ot mértem. A 3.-9. napra azt a tanácsot kaptam, hogy a 600 kalória helyett shaket igyak,és ha nagyon éhesnek érzem magam, akkor rágcsáljak egy kis zöldséget a program által támogatott leírásból. Meg persze vízzel tömjem a gyomromat. A 3. és 4. napon ez ment is. A mai napon elrágcsáltam egy karfiol virágot, meg egy fél paradicsomot. Eddig itt tartok, de a vacsi még hátra van, ami a shake lesz. Minden nap mérem a súlyomat. Ma reggel 74.5 kg-ot mutatott a mérleg.

A tapasztalataim: Első két nap nehéz volt. Rengeteg vizet ittam. Fél óránként kijártam.

Első nap nem mozogtam semmi extrát. Második nap 1.5 óra inrenzív sétát tettem. Kissé gyengének éreztem magam, alig vártam hogy hazaérjek. Harmadik nap kb. 20 km-t bicikliztem elég intenzív tempóban. Kb. 2 óráig tartott. (Dombra fel-le). Amúgy sportolni nemigen szoktam. 4. napon szintén nem sportoltam, és nagyon valószínű, hogy ma sem fog beleférni a napomba.

Kb. ennyi. Jobban viselem mint gondoltam, de az evés-rágás nagyon hiányzik.

Érdeklődnék tapasztaltabb C9 programosoktól, hogy rosszul teszem, hogy nem eszem meg a 600 kalóriát? Rohamosan megy le a súlyom, mert 4 nap alatt 3.8 kg minusz van. Félek, hogyha befejezem a programot akkor minden kg visszaszalad rám. A program után úgy tervezem, hogy naponta egyszer lesz egy főétkezésem, kisebb adagokkal mint a program előtt, emellett meg zöldségeket rágcsálok, meg shaket iszom. Mi erről az egészről a véleményetek?

Előre is köszi a válaszokat. Üdv: Csilla

346. Judit36 (válaszként erre: 345. - Eszter2186)
2016. júl. 22. 11:52
Menni fog, szorítok :)
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook