Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Forever Clean and Lean C9 program tapasztalatok fórum

Forever Clean and Lean C9 program tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
885. Laila0209 (válaszként erre: 884. - Judit36)
2018. ápr. 4. 15:17
Köszönöm:)
884. Judit36 (válaszként erre: 883. - Laila0209)
2018. ápr. 4. 15:10

Én írtam (lehet, hogy más is).


Zöld tea és zöld kávé is van benne.


Zöld robuszta kávé kivonat: 200 mg / 2 tabl.

Koffein: 87 mg / 2 tabl.

2018. ápr. 4. 13:23

Sziasztok

Valaki azt írta hogy zöld kávé van a therm be, de én ezt nem látom az összetevőknél. Mennyi benne akkor a koffein?

882. Judit36 (válaszként erre: 881. - Én Csilla)
2018. márc. 24. 22:42

Szia Csilla,


Bármilyen fúszert használj bátran!

A himalája só is teljesen rendben van.


Sok sikert, ha van kérdésed, írj bátran, itt mindig van, aki örömmel segít :)

2018. márc. 23. 20:47
Sziasztok én ma tartok a 3 napnál, nagyon éhes voltam már. Az lenne kérdésem hogy, milyen füszerekkel lehetne kombinálni az ételeket. Himalája sòt lehet e használni .? Az edigi tapasztalatom hogy , a 2 nap végén indultbe az anyagcserém a wc be viszanézve mint ha liba kaki let volna . Egesznap kavarog a hasam. Edig enyi . Köszönöm elöre a válaszokat
2018. márc. 20. 17:45

Sziasztok.

Nem igazán olvastam vissza ki mit írt.

Én már 3x csináltam végig a programot! Fogytam is tőle és energiám is sokkal több lett. Igazaból az első két nap a nehezebb,de ott is csak annyi volt a problémam ,hogy szeretem az ízeket és hiányoztak. Ennyi :)

Most lehet 4x is megcsinálom. Szülés utáN vagyok. Szoptatás alatt akartam kezdeni,de inkább azt ajánlották tapasztalatok alapján,hogy szoptatás után kezdjem el. Van amelyik babát nem zavarja ,de van amelyiket viszont igen! Én nem akartam kockáztatni.

Mi már évek óta szedjük a vitaminokat is isszuk a gélt stb. Rosszat nem tudok mondani róla. Kb 4 éve használjuk azóta nem voltunk betegek!!!

Kitartás annak aki most kezdi!

879. Laila0209 (válaszként erre: 875. - 86d0584f0e)
2018. márc. 19. 09:10
Köszönöm hogy aggódás, de hidd el hogy feleősségtjes édesanya vagyok, és ha nem tudsz mindent akkor nem szép dolog ítélkezni
878. Laila0209 (válaszként erre: 876. - Dumboci)
2018. márc. 19. 09:08

Hát éppen úgy derült ki hogy évek óta küzdünk a súlyával, és én addig jártam vele mindenhova(mert nem tudtam elfogadni hogy asrmmire nem reagál a súlya) míg végül kiderült. És éppen azért gondoltam erre programra hogy kicsit segítsek neki, mert ugyan már sikerült változást elérnünk nála, de a sikerélmény illetve valami ami kocsit felgyorsítja a dolgokat, nagyon jó lenne neki.

De akkor majd kikérdezem az orvosunkat előtte. Nyilván nincs fontosabb az egeszsegenel, de ehhez a kis lelke is hozza tartozik.

877. elemző (válaszként erre: 872. - Laila0209)
2018. márc. 19. 07:51
Szia!Elég sok ilyen fiatal is megcsinálta már a programot.A biztonság kedvéért konzultálj az egyik orvos szakértőnkkel.Sok sikert!
876. dumboci (válaszként erre: 872. - Laila0209)
2018. márc. 18. 18:31
Én nem a vitaminokra hanem inkább magára a méregtelenítésre hegyezném ki. Szerintem még túl fiatal ehhez, a vitaminokkal szerintem nincs gond. Hogyan derült ki, hogy már most ilyen fiatalon pajzsmirigy alulmüködése van? És miért gondoltátok, hogy neki is meg kellene csinálnia?
875. 86d0584f0e (válaszként erre: 872. - Laila0209)
2018. márc. 18. 17:28

De igen. Minden alap vitamin szedése is hathat rá, nemcsak a kutyulmányok!


Orvost kérdezz erről úgy, hogy megmutatod neki annak az összetevőit is, ami a gyerekeddel akarsz etetni. Ne egy ügynök válaszára alapozd a gyereked egészségét, ami egyébként úgy van megfogalmazva, igen gondosan (undorító), hogy ha baj van, nem peresíthető, hiszen ő csak azt mondta neked, hogy ő nem hallott és nem tapasztalt ilyet.


A gyereked egészségéről van szó, az isten szerelmére! Bármi történik vele, azért te vagy a felelős.

2018. márc. 18. 17:15
Köszönöm:)
873. Judit36 (válaszként erre: 872. - Laila0209)
2018. márc. 18. 16:00

Szia Laila0209,


Nem tapasztaltam és nem hallottam arról, hogy panaszt okozott volna.


Talán a szponzorod még kérdezd meg.


Sok sikert nektek :)

2018. márc. 18. 10:09

Sziasztok!

Mi úgy döntöttünk családilag, hogy együtt megcsináljuk a programot. Talán így könyebb lesz mind3-nak. Mondjuk így a kisebb gyermeknek kell csak vacsorát adni😆

A kérdésem az lenne hogy a magylámyom 15 éves, és pakzsmirigy alulműködése van. Nem zavarja meg egy ilyen diéta egy serdülő hormonháztartását?

871. Judit36 (válaszként erre: 870. - Isabelle002)
2018. márc. 14. 22:19

Szia!


Én semmiféle szigorú diétát nem csinálnék, ha szoptatok.

A Clean 9 ugye egy nagyon intenzív méregtelenítő program.

Méregtelenítéskor a szervezetben raktározott méreganyagok felszabadulnak és kiürülnek.

Legjobb tudomásom szerint az anyatejbe is kerül belőlük.


Várj, amíg már nem szopizik a baba.

2018. márc. 14. 15:48
Sziasztok! Szoptatas alatt meg lehet csinalni a 9 napos tisztito kurat?
869. edicske (válaszként erre: 868. - Elemző)
2018. febr. 20. 08:44
Dokumentálni fogok mindent. Ebben állapodtunk meg. :)
868. elemző (válaszként erre: 867. - Edicske)
2018. febr. 19. 16:54
Sok sikert hozzá!Érdemes naponta konzultálni a szponzoroddal, hogy hogy haladsz, hogy érzed magad, vagy ha bármilyen kérdés felmerül menet közben. Meg arra is érdemes figyelni, hogy milyen pozitív változásokat fogsz tapasztalni.
867. edicske
2018. febr. 19. 13:59
A szettem már megvan igen régóta. Most lesz márciusban hogy kezdeni fogok. Szorítsatok!
866. reka0711 (válaszként erre: 865. - Elemző)
2018. febr. 18. 16:53
Nagyon szepen koszonom a valaszodat! Akkor mindenkeppen folytatom Garcinia plussal meg a therm szedesevel. 😊
865. elemző (válaszként erre: 864. - Reka0711)
2018. febr. 18. 11:34
Szia! Köszi, hogy megosztottad.Egy újabb jó tapasztalat.Gratulálok! Ügye vagy! Mivel a C9 a FIT életmód váltó program egyik eleme így érdemes a termékek további fogyasztása az elért eredmények megörzése, vagy továbbiak elérése érdekében. Ha még alakítani szeretnéd az alakodat, pár kilótól még megszabadulni, akkor az F15-el tudod folytatni, vagy feltölteni a szervezetedet vitaminokkal, energiával a Vital5-al.Természetesen folytathatod csak a garcinia és a therm fogyasztását is.Akár folyamatosan lehet mindaddig míg a kitűzött célodat el nem éred.Érdemes a szponzoroddal megbeszélni a részleteket.További sok sikert!Sok jó foreveres tapasztalatot!
2018. febr. 18. 10:28

Sziasztok! Ma van a c9 program utolso napja. Nagyon nehezen indult, mert az elso 3 napban nagyon ehes voltam. Munka mellett eleg nehezen viseltem az ehseget, igy en annyit valtoztattam, h reggeliztem. Abonett, pulykamell sonkaval, vagy light philadelphia sajttal.. Igy is meglett az eredmeny. Igaz csak 2,5 kilot fogytam, de centiben biztos, h szuper eredmenyeket ertem el, mert latvanyos a valtozas.. Szoval boldog vagyok. Nem utolso sorban az energiatol kicsattanok. 😊 azt mondhatom, h nekem az egesz program alatt ez volt a legnagyobb pozitivum. Nem vagyok faradt, almos, feszult. 😊 holnap reggel lemerem a centiket is 😊

Olyan kerdesem lenne, h a program utan valaki folytatta a grarciana plus, es therm szedeset? En szeretnem meg szedni, ha lehet. Valaki tapasztalat? Meddig lehet folytatni ennek a szedeset? Nagyon megkoszonnem a valaszokat. 😊

863. reka0711 (válaszként erre: 862. - Elemző)
2018. febr. 12. 12:23
Mindenkeppen :)
862. elemző (válaszként erre: 861. - Reka0711)
2018. febr. 11. 23:24
Szívesen.Az első két nap szokott a nehezebb lenni, így most már lendületből megcsinálod.Sok sikert!Azért majd írd meg a tapasztalataidat.
2018. febr. 11. 21:48
De van, csak hetvege volt, igy sajnos nem tudtam hozza jutni. (Nem Magyarorszagon elek) Ma mar a 2.napom vegenel vagyok, most mar remelhetoleg nem leszek farkas ehes 😁 kulonben ma mar jobban voltam. Nem gyotort az ehseg ugy, mint az elso nap. Meg egyszer koszonom a valaszod.
860. elemző (válaszként erre: 859. - Reka0711)
2018. febr. 11. 11:03
Szívesen. A szponzorodnak sincs?Egyébként meg érdemes vele naponta akár többször is egyeztetni, ha valami kérdésed van, valamit tapasztalsz.
859. reka0711 (válaszként erre: 858. - Elemző)
2018. febr. 11. 08:40
Koszonom a valaszod! Sajnos nincs itthon foreveres c-vitaminom. Most mar tul elem valahogy. 😁
858. elemző (válaszként erre: 857. - Reka0711)
2018. febr. 10. 18:45

Szia!

Jó döntés.Nem fogsz csalódni, csak tartsd be a leírást.Figyeld meg, hogy milyen változásokat fogsz tapasztalni.Ha van foreveres C-vitaminod, akkor kapjál be belőle 1-2 szemet és igyál rá 3 dl vizet.A C-vitaminban lévő zabkorpa megduzzad a hasban és elmúlik az éhségérzet.A mozgás is szükséges az eredményhez.Akár ketté is oszthatod a 600 kcal-t, ahogy Neked jobb.Sok sikert!

2018. febr. 10. 16:38
Sziasztok! En ma kezdtem a programot. Nagyon ehes vagyok 😂 a shaktol jol voltam kb 2 oran keresztul..de most mar vegig csinalom, ha torik, ha szakad 😁 nagyon sokat varok ettol a programtol. Remelem nem fogok csalodni. 1 honapja intenziven spinningelek, es odafigyelek az etkezesre. Kb. 5kg-tol szeretnek megszabadulni. Mit gondoltok a 3.naptol mehetek spinningelni? Birni fogom? Jobb lenne, ha a 600 kcl kette osztanam? Spinning elott es spinning utan etkezes jobb lenne?. Koszonom, ha valaszoltok.
856. Judit36 (válaszként erre: 854. - S.imola)
2018. febr. 2. 18:56

Csatlakozom elemző írásához, miszerint a hasonló panaszok miatt jó, ha az embernek van törzsvásárlói kártyája, a cég ugyanis garanciát vállal a minőségért.


A tanácsadód már kérdéses.


Most, hogy leírtad, hogy tulajdonképpen 3x ittál a gélből, hát nem tudom. Már ami az egészségügyi panaszokat illeti.

Elképzelhető, hogy ezt nem az aloe vera-nak "köszönheted".


Biztosan nagyon kellemetlen tüneteid voltak, de ha őszintén belegondolsz, akkor Neked lett volna érdeked, hogy az egészségügyi előzményeket - különösen, ha műtéttel is járt - a tudomására hoznod a tanácsadódnak.


Igazából szerintem mindenki utánanéz midenféle méregtelenítésnek, kúrának, mielőtt belefog.

Azt gondolom, hogy neked is ezt kellett volna és szerintem tégy is úgy, ha legközelebb olyasmibe készülsz kezdeni, ami a korábban igencsak érzékeny területet (gyomor, belek, epe) is érinti.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook