Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kopogó fapapucs fórum

Kopogó fapapucs (beszélgetős fórum)

1 2
2010. nov. 4. 10:34

Sajnos nem mentem semmire sem a felettem lakó hölggyel. Valamelyik este felmentem hozzá és elbeszélgettem vele. Megkértem, hogy legalább esténként ne kopogjon. De ő közölte, hogy a felette lakó család állandóan hangoskodik, a hölgy porszívózik, meg magassarkú cipőben rohangál a lakásban, ez őt idegesíti és valahol muszáj kiadnia a dühét, ezért kopog le nekem direkt. Hiába kérleltem, hogy engem ne keverjen bele az ő ügyükbe, mert én nem tehetek róla. Csak annyit közölt, hogy sajnálja, hogy én lakom alatta, de nem hajlandó abbahagyni a kopogást. Ő már panaszkodott mindenfelé a fenti család miatt, de mivel senki sem hallgatja meg, így rajtam áll bosszút. :( Forduljak én a közös képviselőhöz, mivel rá nem hallgat.

Aztán megjelent a felette lakó hölgy is, aki épp ment el valahová, természetesen ő is bekapcsolódott a beszélgetésbe, a végén pedig jól összevesztek, én meg csak pislogtam.

Mindenesetre a fejéhez vágta a felettem lakó hölgynek, hogy őt mindenki utálja a házban, mert mindenkivel kötekedik, neki semmi se jó. Majd miután már kettesben voltam a hölggyel, akkor mondta, hogy a felettem lakó hölgy valószínűleg beteg, ugyanis mindenfelé írkálja a hosszas panaszkodó leveleket, de sehol sem foglalkoznak vele. Úgyhogy sajnos semmire se mentem a beszélgetéssel. Mindenesetre hajnal 3-kor ismét arra keltem fel, hogy direkt kopogtatja a parkettát. :(

40. 9242a6388c (válaszként erre: 38. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. okt. 18. 16:25
Az is lehet, mikor mentek anyósodhoz, kopogtassatok ti be hozzá, hogy megjötettek:)
39. brida (válaszként erre: 36. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. okt. 18. 16:12

Én nemtudom az ilyen ember miért nem költözik a legfelső szintre. Az alattunk lévő banya is akkor fejezte be, mikor meghallotta,hogy a lakók többsége nem osztja az ő véleményét.

Az elején kikészültem tőle, mert nem mertem senkit felhívni hozzánk, ha a gyerek hisztizett a lépcsőházban, felkaptam aztán futás föl, még mielőtt kijön és szól.

Azt értem el ezzel, hogy a gyerek kihasználta ezt a helyzetet,hogy körülötte forog minden, csak hogy ne legyen zörgés. Aztán rájöttem, hogy ez így nem megy. Egyszer elkerekítettem a nőt elég rendesen, aztán utána már nem mert feljönni többször.

38. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 37. - 9242a6388c)
2010. okt. 18. 16:11
Vagy lehet, hogy csak játszani akar a fiammal :D
37. 9242a6388c (válaszként erre: 36. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. okt. 18. 16:08
Az anyósod alatt lakó ember unatkozik, a ti látogatásaitok lop egy kis örömet az unalmas életébe, ilyenkor kopogtat...Vannak ilyen emberek sajnos:)
36. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 27. - Brida)
2010. okt. 18. 16:02

Anyósom egyedül él, szinte sosincs otthon, akkor is leginkább olvasgat. Mi jó, ha havonta egyszer el tudunk menni hozzá. Olyankor is két-három órán át vagyunk ott. Eddig minden alkalommal kopogott az alatta lakó, mert a lassan három éves fiam zavarja. Képzelhetitek, hogy tök egyedül mekkora zajt csap a kisautókkal. Nagyjából az lehet a baj, hogy időnként felpattan és átszalad a másik szobába.


Elhiszem, hogy lehallatszik, de mi lenne, ha ott laknánk és nem havonta 2-3 órát szaladgálna fölötte vagy ha anyósom gyerekekre vigyázna?

35. brida (válaszként erre: 34. - Tímejka)
2010. okt. 18. 15:59
Szívesen! Egy próbát megér! :)
2010. okt. 18. 15:45
Jah és köszi a tippet. Kiváncsi vagyok, mit fog reagálni :)
33. Tímejka (válaszként erre: 30. - Brida)
2010. okt. 18. 15:44
Ez a gumitalp nem is rossz ötlet. Lehet felajánlom megoldásképpen, sőt vállalom, hogy ki is fizetem neki. Bár nem úgy tűnik, mint aki hajlandó lenne kompromisszumokra...
32. brida (válaszként erre: 31. - Homokóra)
2010. okt. 18. 15:28
Az is egy megoldás! De hólánc nélkül! :)
2010. okt. 18. 15:25
Vagy rakasson rá téli gumit:)
30. brida (válaszként erre: 28. - Tímejka)
2010. okt. 18. 15:23

Tuti, hogy nem te fújod fel, mert nagyon idegesítő lehet. De ha a doki írta elő neki a fapapucsát és minden áron hordani akarja, mond meg neki, hogy legalább rakasson rá egy gumi talpat.

Nem mondom, hogy ezt kell csinálnod,de a mi lépcsőházunkban, ahol laktunk, volt egy "bolond"! Annak az volt a mániája, hogy állandóan kihívta a rendőröket. Kihívta, mert a szomszéd gyerek görkorcsolyával ment fel a lépcsőházban és szerinte azért esett le nála a vakolat, sőt állandóan azt figyelte ki hova, hogyan parkol, mert azért is állandóan feljelentgetett mindenkit. Vannak ilyen érdekes emberek.

29. Tímejka (válaszként erre: 26. - Homokóra)
2010. okt. 18. 15:17
:)
28. Tímejka (válaszként erre: 27. - Brida)
2010. okt. 18. 15:16

Hát remélem nem én viszem túlzásba az aggódást ezzel a fapapuccsal kapcsolatosan. Ha csak időnként hallanék koppanást, vagy bármiféle zajt, akkor nem érdekelne. De amikor tudom, hogy direkt kopácsol, csak azért, hogy engem bosszantson, az azért egy kicsit rosszul esik. Biztos közrejátszik a szemtelenkedéséhez az is, hogy képes vagyok szellőztetni a lakásomban. Sajnos én arról nem tehetek, hogy szaghallucinációi vannak.

Tényleg tanácstalan vagyok. Most még úgy vagyok vele, hogy várok, hátha tényleg megunja a direkt zajcsinálást. Aztán... aztán nem tudom, mi lesz.

27. brida
2010. okt. 18. 15:11
Te még elég türelmes vagy a fapapucsos szomszédasszonnyal. A mi volt szomszédunk, aki alattunk lakott állandóan a nyakamra járt, mert a két éves kislányom mászkálni mert a lakásban és őt ez zavarta. Ha leejtett két játékot a másodiknál már fém kanállal ütötte-verte a radiátort. Sőt közölte velünk, hogy vegyünk fel papucsot, de szivacs talpút, mert ő hallja a sarkunkat, ahogy dobog, mikor lépünk és ha lehet a vendégeinkre is adjunk majd papucsot.
26. homokóra (válaszként erre: 25. - Tímejka)
2010. okt. 18. 15:11
mert ha távhős lenne a lakás, akkor az ágyat oda lehetne tolni a felmenő csőhöz..tudod..a szex miatt-DDD
25. Tímejka (válaszként erre: 24. - Homokóra)
2010. okt. 18. 15:04
Gázkonvektor van. Miért? :)
24. homokóra (válaszként erre: 22. - Tímejka)
2010. okt. 18. 14:28
Távfűtéses a lakásotok?:)
23. homokóra (válaszként erre: 22. - Tímejka)
2010. okt. 18. 14:26
:)
22. Tímejka (válaszként erre: 20. - Homokóra)
2010. okt. 18. 14:18

:)))) Tényleg elég zizi a szomszédasszonyod. :)

Hát ez a szexelős dolog jó is lenne, csak nem akarom, hogy a mellettem lakó szomszédok is fültanúi legyenek. :)

21. andi6020 (válaszként erre: 9. - Tímejka)
2010. okt. 18. 14:10
:-))))))))))))))
20. homokóra (válaszként erre: 19. - Tímejka)
2010. okt. 18. 14:10

:):) szoktunk..társas éneklés:):) És van még egy furcsasága a szomszéd asszonynak:) Esőben, hóban..mindig kitereget:):) És esővízben fürdenek, és mosnak..ha néhány hétig nem esik, akkor elkezdenek imádkozni:):)Spórolnak:):)


A plafonon járás nem fog menni..tudok egy jobbat:):) Szexeljetek jóó hangosan-DDD

19. Tímejka (válaszként erre: 17. - Homokóra)
2010. okt. 18. 14:05
Furulyaszó? :) Nemhogy beállnátok énekelni a családdal. :))) Én meg azon gondolkodtam, hogy kár, hogy nem tudok plafonon járkálni.
18. Tímejka (válaszként erre: 16. - Homokóra)
2010. okt. 18. 14:04
Biztos vagyok benne. :)
2010. okt. 18. 13:57
Mi egy négyes társasházban lakunk..a földszinten..ám a mellettünk lévő lakásból,nap mint nap furulyaszó hallatszik..rendszeresen este 8-tól:):)
16. homokóra (válaszként erre: 15. - Tímejka)
2010. okt. 18. 13:55
Szerintem direkt oda is csapja a lábát, h jól halljátok!:):
15. Tímejka (válaszként erre: 12. - Vikoka18)
2010. okt. 18. 13:53
Hát igen, én is ezen kesergek már napok óta, mert egyszerűen nem látok semmilyen megoldást. A fene se bánná, ha időnként kopácsolna a papucsával, de itt arról van szó, hogy direkt csinálja. Szabályszerűen hallom, hogy sétál a papucsban egyik helyiségből a másikba.
14. Tímejka (válaszként erre: 13. - 7a23ed9179)
2010. okt. 18. 13:51
:) De jó Neked! Mondjuk a Te szomszédod se épp a normális kategóriába tartozik...
2010. okt. 18. 13:44
ez az élete, nálunk két lakás van egymás mellett, a szomszédunk 25 évig bazgatott minket mindenért, onnan kezdve, hogy gyerekkoromban miért ment át a labda az ő udvarrészébe, odáig, hogy most az én gyerekeim miért vannak fent 8 után stb. Aztán 72 évesen bepasizott, most minden rendben van, eteti pl a kutyáinkat, holott 2 éve feljelentett miatta...mondtam is a faszinak, jöhetett volna 30 éve :)
12. Vikoka18 (válaszként erre: 10. - Tímejka)
2010. okt. 18. 13:41

Tényleg zizzent akkor a vénasszony,de utálom az ilyen banyákat,direkt az ember agyára akar menni!

Nem tudom mit lehetne csinálni vele :(

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook