Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lego harcosokhoz értők segítsetek!!!! Milyen Legot kaptunk? (bionicle vagy valami más harcos?) fórum

Lego harcosokhoz értők segítsetek!!!! Milyen Legot kaptunk? (bionicle vagy valami más harcos?) (tudásbázis kérdés)


14. Banilla (válaszként erre: 11. - Tony.mahero)
2010. okt. 19. 06:28
:))) Köszi szépen.
2010. okt. 18. 14:48
2010. okt. 18. 14:46
jatek.vatera.hu/.../lego_bionicle_prospektusok_osszerakasi_rajzok_8_db_182548303.html -
2010. okt. 18. 14:45

Szia megnéztem a fotókat! Hát elég reménytelen!

:-)

De szerintem csak lazán!Rakjátok, ahogy tudjátok, elő a fantáziával!

Azt tudom, hogy a gömb-végű alkatrészek beszoríthatók a füles végüekbe, és így alakítod ki a figurák karját, lábát.

Ha nagyon nem megy a dolog, akkor azt javaslom, hogy vegyél a kínai boltokban kapható silány másolatokból egyet, mert az olcsó, és azon látod, hogy hogyan kell ezeket általában összerakni.

De lehet, hogy a neten is vannak fenn prosik. Mindjárt megnézem.

2010. okt. 18. 14:26

[link]

[link]


Íme a fényképek :).

9. Banilla (válaszként erre: 7. - Talian35)
2010. okt. 18. 14:15
nagyon köszönöm, megnézem!!! :))))
2010. okt. 18. 14:07
Huhh, na különválogattam a hagyopmányos alapoktól... Mindjárt rakok képet, de igazából nem is tudtam, mit éri meg fotózni, akkora kupac :)
7. Talian35 (válaszként erre: 1. - Banilla)
2010. okt. 18. 13:48

Igy leirás alapján sztem Bionicle, és meg tudod nézni a www.lugnet.com oldalon, vannak összeszerelési útmutatók (ha másféle, azt is megtalálod).

[link]


de a többire is rá tudsz keresni.

2010. okt. 18. 13:44
Ha nem raksz képet, nem tudunk segíteni :))
2010. okt. 18. 13:32
kép?
4. Banilla (válaszként erre: 2. - Kiraroli)
2010. okt. 18. 13:29

Teljesen szét vannak szedve, kb:6-8 db, de lehet több is.


Van olyan, aminek zöld a feje, és valami rikító zöld (ilyen átlátszós) fogai vannak - ez lehet, hogy valami szörny talán, nem is harcos - bár hasonlít a flépítése a harcosokhoz. Van itt fekete álarc, barna álarc, zöld, viklágos zöld - kék szemüreggel... Szóval fogalmam sincs...

2010. okt. 18. 13:24

Sziasztok!


A kisfiam kapott egy hatalmas zsák legot, benne az alapelemeken kívül ezekkel a fura-figurákkal. :) Nagyon lelkesen belevetettük magunkat... Egész délelőtt megpróbáltam összeszerelni, és bár az én 4 1/2 évesemnek több érzéke van hozzá, mégsem jutottunk a végére. Fogalmam sincs, hogy ezek miféle harcosok, és végképp, hogy hogyan lehet összerakni őket.

Esetleg tudnátok-e mutatni neten fellelhető használati utasítást, vagy egy összeállítást, hogy milyen fajták vannak, mert én nem jártam szerencsével.


Nagyon köszönöm előre is:)

2010. okt. 18. 13:24
hogy néz ki??
2010. okt. 18. 13:21
Lego harcosokhoz értők segítsetek!!!! Milyen Legot kaptunk? (bionicle vagy valami más harcos?)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook