Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rácsos ágyból hogyan tudom átszoktatni a saját kiságyába? fórum

Rácsos ágyból hogyan tudom átszoktatni a saját kiságyába? (tudásbázis kérdés)


2015. jún. 6. 08:50
Az én kis unokámnak, 2,5 éves, a nyuszi hozott szép cicás ágyat. A rácsosat meg elvitte. Simán belefeküdt és gond nélkül alszik benne. Még tetszik is neki, hogy egyedül ki tud jönni a szobájából. Az ágycserekor természetesen nem volt otthon.
2010. okt. 18. 07:11
Nálunk úgy történt (majdnem mint korisa-ék), hogy az ágyat a szobánkba raktuk, kis ideig csak ott volt mellettem, aztán este odabujt hozzám, és amikor majdnem elaludt áttettem vagy átment a sajátjába. Bármikor visszajöhetett, meg fogtam a kezét. Amikor a saját szobájába költözött, akkor meg odabújtam amíg el nem aludt. Most már egyedül is megy minden :). Ja, jelzőfény mindenhol van, a mai napig!
2010. okt. 17. 20:08
Az enyemnel nem volt soha gond ilyen terren siman elalszika nagyapa agyaba, a napaliban levo agyon, vagy a mi agyunkon is ugyan ugy mint az oven. Nem csoda bogar , de szereti a valtozatosagot
11. miccer
2010. okt. 17. 18:31
Az én lányom 1 éves volt, amikor a délutáni altatásoknál a nagy ágyban hagytam, majd szépen az éjszakai alvást is áthelyeztük ide. Eleinte csak ott altattam, hogy megszokja, majd ott is hagytam, és mellétettem a szopipárnát, hogy ne essen le, plusz a földre néhány nagypárnát tettem, ha esetleg mégis leesne, akkor puhán landoljon, szerencsére ilyen csak egyszer volt.
10. korisa (válaszként erre: 1. - Moncsy85)
2010. okt. 17. 18:30
Szia!! Eddig akkor azt szokta meg, hogy veletek alszik?? Akkor első lépés: megszoktatni, hogy nem veletek alszik :D Én a fiamat úgy szoktattam át a rácsosból az újba, hogy mindkét ágy ott volt a szobájába: ismerkedett az újjal egy darabig. Majd elkezdtem délutáni alváshoz oda letenni aludni és amikor ott már simán aludt akkor sima ügy volt a rácsos átruházása tesókára:)
2010. okt. 17. 18:17

Ebben nem tudok segíteni sajnos Neked.


Az én kislányom 17hónaposan egyik napról a másikra nem volt hajlandó aludni a rácsos kiságyban.

Így vettünk neki egy körbetámlás ágyikót, azóta boldogan alszik a szobájában az ágyikójában :-)

2010. okt. 17. 18:11

szia

mi elöszőr leszereltük a rácsot és éjjel odatettünk valammit hogy ne essen le a kisfiam majd kapot egy macis huzatu leesésgátlós heverőt és legnagyobb meglepetésünkre azonnal nyugodtan aludt benne,csak a kedvenc macinak és a kispárnáinak kellett mellette lenni!

7. d0b7178f40 (válaszként erre: 5. - 504d3546bf)
2010. okt. 17. 18:09
mi is semmi gond nélkül lemondtunk a rácsoságyról. Simán ment. Költözéskor még kb 1 hónapot velünk aludt, mert nem volt minden készen. Aztán áttettük rácsosba az ő szobájába. És később megkapta a nagyágyat. Mai leesésgátlós volt.
2010. okt. 17. 18:03
Nem még nem tervezzük a kistesót. A rácsos ágyat már elraktuk. Próbáltam már átszoktatni de szegénykém kibőgte a lelkét is. Végül mellettem maradt. (Az apja vidéken dolgozik és ritkán van csak itthon, a nagymamám pedig velünk lakik.)
2010. okt. 17. 18:02
Mi egyszeruen haza kivittuk a szobabol a racsos agyat. Erdekes modon elveztte is. Igaz ott volt a kedvenc kispaplana es macija is
4. gatto4 (válaszként erre: 2. - Moncsy85)
2010. okt. 17. 18:02

Ja látom ti is költöztök/költöztetek.

Tiszta sor, ha még nem vagytok az új helyen, akkor az új helyre az új ágy és ha átköltöztetek meg el kell ásni a rácsost :)

2010. okt. 17. 18:01

Mi épp költöztünk és az új helyen az új ágy volt.

Különben azt tudom tanácsolni, hogy tűntessétek el a rácsost, ne is lássa és ha ott a másik, akkor az van.

Illetve nemtom milyen körülmények vannak. Jön a kistesó és neki kell a rácsos?

2010. okt. 17. 18:00
Idáig 1 szobás albérletben laktunk és a kisfiam velünk egy szobában aludt. De most vettünk egy saját házat és szeretném átszoktatni őt a saját szobájába és kiságyába. de nem tudom hogy hogyan.
2010. okt. 17. 17:59
Rácsoságyból hogy tudom átszoktatni az ő ágyába?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook