Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményed az Operettszínházról? fórum

Mi a véleményed az Operettszínházról? (beszélgetős fórum)

2011. szept. 18. 05:05

Az operetteket nem szeretem, de valamennyi musicalt láttam az Operettben és a Madáchban is.

Nagyszerű a társulat. Sok darabot megnéztem eltérő szereposztásban és mondhatom, hogy nincsenek másodosztályú színészeik.

Ma délután nézzük meg a Miss Saigont.

17. struki
2010. dec. 27. 11:56
Én még rossz előadást nem láttam ott. Én aktív operettszínházba járó vagyok, ritka az olyan darab, amit még nem láttam. Nekem ez a hobbim, én ott tudok kikapcsolódni igazán. Nekem ez a műfajom, és a magyar operettszínház tagjai igencsak profik. Nagyon színvonalasak a darabok.
2010. okt. 18. 14:26
A musical előadásokat kifejezetten szeretem, operettben is vannak jók műsoron.
2010. okt. 18. 12:49
én nagyon szeretem
2010. okt. 18. 08:49

Szerintem azt kell igazából eldönteni, hogy valaki szereti-e ezt a műfajt. Aki odavan az operettekért, musicalekért, azoknak óriási élmény, mert ebben az Operettszínház nagyon profi. Azt is olvastam róluk, hogy a operettbeli előadások annyira színvonalasak, hogy akár a Broadway-en is megállnák a helyüket.

Aki nem szereti ezt a zenés-táncos műfajt, annak valószínűleg nem fog tetszeni.

2010. okt. 17. 22:12
Nem kedvelem egyáltalán.
2010. okt. 17. 21:07

Nagyon sok előadást láttam ott és egyikben se csalódtam, mind egytől egyig fantasztikus élmény volt.

Habos babos? Hát, a Menyasszonytáncra mindent lehet mondani, csak azt nem, nem is beszélve a Mágnás Miskáról, a Csárdáskirálynőről, itt van még a Rómeó és Júlia, ami szintén nem piskóta, a Szépség és a Szörnyeteg, na attól lehet igazán padlót fogni.

A jegyárak pedig...ha egy 1500 forintos mozijegy árat nézel, hozzá persze kukorica és üdítő is dukál, ami szintén nem 5 forint, akkor egy középkategóriás, durván 3000 forintos színházjegy szerintem nem kerül sokba és még élmény is marad utána.

11. Bri*
2010. okt. 17. 17:26

Engem egyszer ért az a megtiszteltetés, hogy vendégként részt vehettem a Rómeó és Júlia előadásán. Óriási, fantasztikus élmény volt!

Szerintem a Rómeró és Júlia, már a csak a történeténél fogva is, minden csak nem habos-babos.

2010. okt. 17. 17:01

én még sosem csalódtam abban amit ott láttam,talán érdemes lenne a konkrét darabból megnézned részleteket a neten.A videómegosztókon biztosan találsz.

Mert hiába írjuk mi,hogy jó,vagy rossz,úgyis kiderül majd,hogyha elmész éás megnézed amit akarsz,hogy neked hogyan tetszett.

A jegyek nem olcsók,de az előadások színvolalasak,a szerplők jók.Ha Webber engedi,hogy ott és úgy játszák a musical-jait ahogy teszik akkor az szerintem elég!

Mondjuk én szeretem és tisztelem Webbert.De ha Te és a barátaid nem szeretitek amit ott játszanak akkor..mit számít,hogy itt mit írnak mások?

Ez nem ítélet,csakegy vélemény-arra voltál kiváncsi nem?!

De megbántani nem akartalak!

9. cae1442d98 (válaszként erre: 8. - Nagyreni)
2010. okt. 17. 17:00
még nem tudjuk,hogy mit,csak tervezzük
8. nagyreni (válaszként erre: 7. - Cae1442d98)
2010. okt. 17. 16:58
mit néztek meg?
2010. okt. 17. 16:49
barátokkal készülünk megnézni valamit
6. cae1442d98 (válaszként erre: 4. - Nagyreni)
2010. okt. 17. 16:45
csak a véleményekre vagyok kíváncsi
5. 1d8984f9f3 (válaszként erre: 1. - Cae1442d98)
2010. okt. 17. 16:45
Én nagyon sok előadást láttam ott,igazán elérhető áron.Habos-babos??,?Hát,már az intézmény nevében is benne van,mégse játszhatnak melodrámákat...A lányom imádta a zenés darabokat,igy hát legtöbbször ott kötöttünk ki...Tényleg könnyed darabok vannak,nem igazán az én műfajom,de nem ártott meg.
4. nagyreni (válaszként erre: 3. - Cae1442d98)
2010. okt. 17. 16:44
Erre mondják, hogy "ízlések és pofonok":-) Nekem eddig minden nagyon tetszett, amit ott láttam.
3. cae1442d98 (válaszként erre: 2. - Nagyreni)
2010. okt. 17. 16:43
bocsi,de aki volt ott az ismerőseim közül,mind azt mondta,hogy unalmas,egyhangú darbaok
2. nagyreni (válaszként erre: 1. - Cae1442d98)
2010. okt. 17. 16:42

Én a magam részéről nagyon szeretem. Esetleg nézd meg a honlapjukon a repertoárjukat, abból kiderül, hogy miket játszanak.

Prózai darabot talán nem is találsz köztük, de a Rómeó és Júliát, az Elizabetet, az Abigélt, stb. korántsem nevezném sem könnyednek, sem habos-babosnak...

2010. okt. 17. 16:40
Tényleg csak könnyed habos-babos előadásokat játszanak borsos áron?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook