Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lakberendezés! fórum

Lakberendezés! (beszélgetős fórum)


5. banita33 (válaszként erre: 4. - Kis Cidri)
2010. okt. 17. 15:37

Ha láthatnák egy képet a konyhádról....??!!

Én is feltennék az enyémről és dumálhatnánk rajta!?

2010. okt. 17. 13:57

Szia!

Én a konyháim tervezésekor arra figyeltem oda, hogy a konyhában végzendő feladatok sorrendjénk megfelelően álljanak a bútorok.

Pl. előkészítéshez pult-tisztítás(mosogató, mellette v. közvetlen alatta mosogatógép és kuka)- újabb kisebb felület a további előkészítéshez-tűzhely-tálaláshoz újabb felület. A tűzhely körül legyenek a fűszerek, liszt, tészta stb. Szerintem praktikusak a fiókok nemcsak evőeszközök tárolására, hanem a fűszerek, olajok ecetek és még az edények tárolására is. Nekem fontos volt olyan hely kialakítása, ahol a befőtteket, hagymát, burgonyát stb tudok tárolni. Én ezt úgy oldottam meg, hogy kivettünk egy részt a falból (öreg házunk van nagyon vastagok a falak) bepolcoztattam és a bútorlapból csináltattam rá ajtót. Fontos még hogy a hűtő messzebb legyen a fűtőtesttől. Remélem segítettem, ha van kérdésed szívesen válaszolok.

3. banita33 (válaszként erre: 2. - 82499f2528)
2010. okt. 17. 11:13

Az jó!

De nekem még nincs bútorom!!

Variálni nem tudom...!

Köszi!!

2010. okt. 17. 11:11
szia!Nekem csak 12 a konyhám...minden évben variálom..mindig rájövök hogy a praktikusabb...
2010. okt. 17. 10:54

Szia mindenki!

Egy kb 10mˇ2 konyha megtervezéséhez kérnék segítséget.

Privátba küldenék képeket méreteket.... stb!

Minden lehetőség érdekelne!!!

Szép napot mindenkinek!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook