Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Credit swiss fórum

Credit swiss (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. márc. 5. 12:02
SZIASZTOK. Igazán én nem tettem feljelentést de most idézést kaptam a rendőrségtől.Remélem megfogják kapni a méltó büntetésüket.
2014. márc. 2. 11:41
SZIASZTOK.zsaki30 szerintem mehetünk a semmis szerződéssel a busba.Még ha igazunk is van abból pénzből amit kicsaltak tőlünk nem lesz semmi.Még birósági itélet után sem.Szerintem jobb ha mindenki belenyugszik hogy átverték és igyon rá egy nagy pohár vizet.Lillának az anyukájával beszéltem telefonon és még ő is a szerződésre hivatkozott.
439. zsaki30
2014. febr. 23. 13:06

A Polgári törvénykönyvben


Semmis a szerződés, ha az jogszabályba ütközik, vagy ha jogszabály megkerülésével kötötték, kivéve ha ahhoz jogszabály más jogkövetkezményt fűz (Ptk. 200. § (1) bekezdés);

A semmis szerzõdés érvénytelenségére - ha a törvény kivételt nem tesz - bárki határidõ nélkül hivatkozhat. A semmisség megállapításához külön eljárásra nincs szükség (Ptk. 234.§ (1) bekezdés);

Semmis a szerződés akkor is, ha nyilvánvalóan a jóerkölcsbe ütközik (Ptk. 200. § (2) bekezdés);

Jogszabály a szerződésre meghatározott alakot szabhat. Az alakiság megsértésével kötött szerződés - ha jogszabály másként nem rendelkezik - semmis (Ptk. 217. § (1) bekezdés).

438. zsaki30 (válaszként erre: 436. - Havagaba)
2014. febr. 23. 12:58
Ezek nem a Debreceniek???
437. zsaki30
2014. febr. 23. 12:57

Sziasztok


Valaki tud a pénzünkel futó emberkékről????

Remélem nem nélkülöznek mindennük meg van!

Jó lenne mar találni egy kiskaput amivel lelehetne csapni rájuk!

2014. febr. 2. 12:31
Sziasztok mi jót tudtok irni.Véletlenül nem ez a csapat van előzetesben ami a TV-ben volt.
2013. szept. 13. 16:48
Lili 1990 légyszives keressél meg elküldtem az email cimemet.
434. Lili1990 (válaszként erre: 433. - 434d29a18d)
2013. aug. 7. 15:31
Szia!Engem nagyon is érdekelne az a debreceni iroda.2010-ben kötöttünk velük szerződést,de visszamondtuk,abban a hitben,hogy a befizetett összeget visszakapjuk(-12% kezelési költség).El is telt a 90 nap,de semmi.Egy jó darabig vártunk,aztán egy hétköznap bementem,hogy mégis rákérdezzek már,hogy mi van.Erre a terep kihalt,az ajtóra kibiggyesztve egy levelezési cím.Én írtam egy szép levelet nekik,de a posta visszaküldte,mondván,hogy a cím megszűnt.Azóta ennyi,nem tudok semmit.Köszi
2012. dec. 18. 18:58
SZIASZTOK. Akit érdekel a debreceni irodárol sok mindent tudok.
432. ketten is (válaszként erre: 423. - Adryka24)
2012. okt. 31. 07:14
Ezt az üzenetet meglepve olvasom. Tudom beléptünk a csabdába, de azért nem kellene senkivek igy nyilvánossan tudatni, hogy vissza tudtok élni az adataival. Sajnos az enyém is bent van és azt hiszem, ez minden ráfizetett ügyfelet érinti.Én úgy tudom egy bizonyos TITOKTARTÁS kötelezi a dolgozókat. De lehet, hogy ebbe is tévedek, mint abba, hogy kapok pénz, ill. vissza kapom a befizetett összeget 90 napon belül. Azóta eltelt 2 év és futok a pénzem után.
2012. okt. 31. 07:03
Sziasztok! Nagyon sajnállom, hogy ezek még mindig élősködnek. Olyanok mint a CSOKÁNYok. Mi 2010 Nov,-be kötöttünk szerződést velük. Feljelentést megtettük 2011-be, voltunk 2 szer a rendőrségen kihalgatáson, de a szembesítés már elmaradt. Azóta sajnos semmi. Se pénz se rendőrségi folytatás. Sajnos ugylátszik, hogy valóban kidobott pénz amit befizettünk!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. júl. 20. 20:17
SZIASZTOK.Se kép se hang, senki nem keres senkit és nem is talál.Nem járnak a kukucskálók sem.Én személyesen azt kivánom az ismert üzletkötőknek hogy a pénzünkből olyan autót vásároljanak amit a születendő gyerekük 5-6 évesen egész életükben toligálják,természetesen az anyukájuk mint utas.AZ ANDYKA ÉS AZ L1981-ES SEM KUKUCSKÁL.REMÉLEM EZT IS KI FOGJÁK TÖRÖLNI.
2012. máj. 8. 17:27
SZIASZTOK.ANDYKA irta akinek tud segit, én privátban leirtam nekem a pénz kell. Azóta, igaz volt a fórumon és semmi más.Ez is olyan hazugság mint a kölcsön.Irtam egy levelet az egyetemre és azt a választ kaptam, meg vizsgálják az ügyét.
2012. ápr. 26. 08:10
Üdv. Van valakinek valami jó híre az ügyben?
427. erapi
2012. márc. 21. 13:27
Szóval nekem az a privát véleményem, hogy az ex-credites hozzászólók jobb, ha csendben maradnának. Az egész egy nagy átverés. Az ismerősöm, aki a néhai győri irodában próbált pénzhez jutni, miután lehúzták, gyorsan rájött mi a szitu, próbálta - veszett fejsze nyele alapon - visszaszerezni legalább a befizetett pénzét, még az első sorsolás előtt megírta a felmondólevelét a "központba", azóta is semmi. Se pénz, se posztó. Talán mondanom sem kell, hogy a győri iroda is már a múlté. A két "úriember", akikkel kapcsolatban volt, bírósági perrel fenyegették meg, miután az iwiwen rájuk akadva privát üzenetben rótta fel nekik a hazudozásaikat. Szóval még nekik állt feljebb! Aki valaha is a nevét adta ehhez a társasághoz, az szégyellheti magát! Jobb annak, ha itt sem kérkedik ezzel! Ennyi. Szvsz persze.
2012. márc. 18. 20:21
SZIA ADRYKA te is olyan vagy mint a volt koléganőd az l1981-es hozzászóló és az olgadeb. Egyszer beleszóltál a dolgokba és utána semmi. Engem érdekelne hogy a sok átpalizott ember hogyan reagál a beszolásomra.Te sem lehetel tul okos ha ilyen iskolai végzetséggel csak ilyen munkát tudtál találni.Csak tudatom veled én a munkám után kaptam a vizetésem és még nem tudtam olyan gépet venni mint a tied. AZ INFORMÁTOROM NAGYON PONTOS. Eddig amit mondott minden igaz.CSŐ.
2012. márc. 12. 20:37
Kedves Adryka24 akkor tegeződjünk. Én már akkor az egyetemre jártam amikor téged még az apukád hordozott.Ezel nem dicsekednék nem biztos hogy okosabb vagy, igaz én dolgozni jártam az egyetemre és azt apénzt csaltátok ki tőlem amit lehet akkor kerestem.Egy válalkozó felelős az alkalmazotaiért, egy irodavezető felelős az iroda alkalmzotaiért.Továbbá ,igen idővel utól ér mindenkit asors, vagyis a hibáit vissza kapja.AZ irodában többször is voltam és senki nem mondta a pénzre éveket kell várni csak azt hogy 3-4hétmulva a számlára megy. Az iroda tönkre ment de Nyiregyházán folytatódot és érdekes ott is tönkre ment.Egy olyan három gyerekes családtól vetétek el apénz akik minden napra élnek és albérletből szerettek volna kilépni.Nekik is van kutyájuk falytiszta igaz hogy korcs,nincs autojuk, nincs lovuk nincs motorjuk és ezek után élelemre is kevesebb van. Olyan emberektől is kicsaltátok a pénzt aki mútétre kért volna kölcsön.Nyugodtan mehetsz a rendőrségre nekem is vannak kapcsolataim és egyebek.Az én szerződésem ezekszerint nálad van mert csekket nem kaptam és az adataimat örzöd.Tudom hogy buta vagyok ha okos lettem volna nem kerülök ilyen helyzetbe.A Soproni mudkát a381-es hozzászóló irta. Én csak szeretném a pénzem vissza kapni, ha akarsz ebben segiteni megtalálsz.
424. lacsi (válaszként erre: 393. - Orso82)
2012. márc. 9. 23:47

szia orso82

mi is a miskolci irodában jártunk2011.májusában, ahol 250 000-et fizettünk be. rá kétnapra vissza is modtuk de persze hiába!.... Neked hogy áll az ügy? Van valami fejlemény? Meg érte próbálkozni?

Válaszodat előre is köszönöm.

Szia!

2012. márc. 9. 13:25

Kedves Fórumozók!

Eddig nem akartam beleszólni az itt folyó értekezéseitekbe, de most úgy gondolom érdemes pár dolgot tisztázni.

Az általatok csak „debreceni irodavezető”-nek nevezett személy vagyok.

Először is nem értem mit játszák itt a hattyú halálát a volt dolgozók, akik ugyanúgy felvették a fizetésüket, mint a többiek, és mai napig ott dolgoznának, ha nem ment volna tönkre az iroda. Gondolok itt többek közt olgadeb-re aki a Darabos utcai irodában dolgozott (súgok kicsit), vagy credites-re akihez lenne néhány szavam: Saját magad árultad el a 401-es „nem szeretnék ismét feljelentés áldozata lenni a cég felől” hozzászólásoddal. Véletlen nem azért jelentettek fel a saját főnökeid,mert nem tudtál elszámolni pár darab szerződéssel és a pénzzel??? Mert én úgy tudom!!! Más okból nem jelenti fel a cég a saját alkalmazottait. Ezúton szeretném közölni továbbá azt is, hogy a szerződések mind sorszámozottak voltak (nézze meg mindenki a sajátját) amikkel nekünk minden héten el kellett számolnunk. A munkaszerződésünkben is benne volt, hogy amennyiben nem tudunk elszámolni velük, viselnünk kell a következményeit.

Ugyanezt tudom csak mondani oli7676-nak is. Jah, és nehogy már még tőled kelljen engedélyt kérnem arra, hogy vehetek-e egy autót, majdnem 1 évvel az után, hogy a creditnél dolgoztam.

És végül kedves Gabo50! „idővel meg lesz találva és annyi” Fenyegetőzünk??? Csak azt felejted el, hogy én is tudok ám mindent rólad, a címed, a telefonszámod, a munkahelyed, még édesanyád nevét is, mivel minden rajta van a szerződéseiteken, szóval szerintem nem kellene engem cseszegetned, főleg úgy nem, hogy nem is az én ügyfelem voltál! Vagy tévedek?? Amúgy is, szerintem alapból nem vagy egy értelmes ember, de ez az itteni hozzászólásaidból is látszik, tele van helyesírási hibákkal, és összefüggéstelen mondatokkal. Legalább azokat a szavakat javítsd ki, amiket aláhúz a hibajavító a számítógépen, te buta! :D Ráadásul gondolhatod, hogy fel vagyok készülve az ilyen buta és primitív emberek támadásaira mint te! Egy részről a rendőrséggel is megegyeztem, hogy bármi van azonnal segítenek, és természetesen vannak más jellegű kapcsolataim is. De gondolom ezzel nem mondtam újat! Jah s még csak annyit, hogy cseréld le az informátorod, mert nem pontos infókat ad neked. Ugyanis soha nem voltam Sopronban, az a cég nem is a mienkhez tartozott, és nem is lakom otthon, hanem Debrecenben vagyok albiban mivel egyetemre járok. De gondolom nem mondtam újat, mert te mindig mindent tudsz kedves Orákurum :D Egyetlen egy embernek füllentettem azt hogy Sopronban vagyok, hogy békén hagyjon végre, így hála nektek már azt is tudom ki az informátor :)

Ráadásul, ha jól emlékszem én mindig tisztelettel beszéltem minden ügyféllel, kivéve ha már fenyegetőztetek. Igyekeztem azokkal és normális lenni és kedves, akik nem is az én ügyfeleim voltak. Ugye Gabo50??


Ha valakinek van bármi kérdése, vagy segíteni tudok valamiben, nyugodtan írjatok privátban. Szívesen válaszolok, amíg normális hangon tudunk beszélgetni.

Üdv

Adrienn

2012. márc. 6. 08:00
ZSAKI30.Nem kel ide már hangfelvétel jelentkezni kell a 420-as hozzészóláshoz és akkor többminden megoldódhat.Vagy a volt alkalmazotak lakás cime, vagy munkahely cime.
421. zsaki30
2012. márc. 5. 19:03
Nekem meg van a személyigazolványszáma a Debreceni üzletkötönek szerzödésre iratattam vele,.Aki tud kiskaput hogy lehet megfogni öket szivesen viszem a Biróságra ezt a papirt amin rajta a neve.Debreceni iroda egyik kirendeltsége volt!Megtévesztetek mindennkit Hangfelvétel megoldaná a problémát
2012. márc. 3. 09:39

Változatlanul kívülállóként olvasgatom ezt a fórumot és teljesen elkeserít. A jelenség szép új világunk egyik "gyöngyszeme" a sok közül.

Újra szeretném megdöbbenésemet és együttérzésemet kifejezni ... és kívánom a legjobbakat mindenkinek!

2012. febr. 29. 18:16
SZIASZTOK.NEKEM kitörötek egy pár hozzászólást.Nem a hozzászólás a lényeg hanemaz amit már tudunk.A Pásti utcai iroda vezető SOPRONBAN dolgozikés új fehértón lakik.
418. oli7676 (válaszként erre: 416. - 666115d626)
2012. febr. 25. 08:23
Ez pontosan így van! Ezért telt Audi A6 ra és Seat Leonra meg Suzuki GSXR re mert tuti sikkasztottak pár százezret!
417. credites (válaszként erre: 416. - 666115d626)
2012. febr. 25. 03:18

Ja, oké,boocs,félreértettelek.

Jó, a Blikk-ben nem láttam a hirdetést, nem veszem az újságot.

De a Metropolban, TUDOM,hogy az a cím a régi Creditswisses, vagy az Optimum vagy a régi Euromobilien székhelye, csak más név alatt fut, bár rég jártam arra, nem tudom moost mi van kiírva cégnévként. Csak gondoltam, bedobhatjátok ezt is a többi közé, mint PSZÁF-nek jelentés/feljelentés.

2012. febr. 24. 08:45
Credites.A414-es hozzászólást nem neked irtam. Uj dolgot nem irtál aBlikk tele van olyan hirdetéssel. Amegtévesztő szó amit az ügyintézőre érvényes.Amióta a pásti utcai iroda bezárt,hiába irtunk a megadot cimre levelet semmi fejlemény.Szerintem a pesti központ nem is tud eggyes szerződésekről az ügyintézők a pénzt elosztoták egymásközt.OLGADEB és L1981 -es hozzászólók a pásti utcai irodában dolgoztak.
415. credites (válaszként erre: 414. - 666115d626)
2012. febr. 22. 22:39

Én nem nevetni jövök ide, csak súgni, hogy hova ne menjenek esetleg, vagy ha rákeresnek valahol, kidobja ezt is találatként, egyébként a metropolban nem creditswiss a nevük, sem a társai, akik itt károsultak..

Ja és az újság is lényeg, haa támadni szeretnéd őket, mert megtévesztés! Na kiíírtam, ezzel meg lehet most fogni őket, mert láttam másik hasonló vagyis ugyanilyen hirdetést, amiben apróbetűvel az igaz, de le van írva,hogy ez fogy.rendszer és a pénzt nem kapják meg azonnal, DE "ezeknél" nincs... szóval hajrá...

2012. febr. 21. 18:21
CREDITES. Nem az a lényeg mit ir az ujság, hanem az üzlelkötő az a szemét láda és még eljön ide kukkolni a sok szerencsétlent akit átvert kinevetni.Aki szerződés kötés előtt minden jót igért és utána eltünt mint szürke szamár aködben. De idővel meglesz találva és akkor anyi.Nem jelentkeznek a bekiabálós hozzászólók az OLGADEB és az L1981-es sem.A Pásti utcai irodáról sokmindent tudok ha valakit érdekkel privátban mehet.
2012. febr. 15. 22:17
Láttam ma a drága creditesek hirdetését a mai metropolban, se név, se semmi szinte, csak egy cím és telefonszám persze:) Láttam még egy hasonlót,vagyis ugyanilyet, ott korrektül le volt írva, ezeknél az sem volt, hogy fogyasztói csoport vagy hasonló, tehát megtévesztés...
2012. jan. 27. 10:32
DEBRECENIEK. Nyilt egy iroda aGarai utcán.Én voltam ott és szépen elmondtak mindent,még azt is hogy a pénzt nem kapjuk meg 4-5 hét mulva.A Pásti utcai volt irodából nem volt ott senki.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook