Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen az introvertált ember? fórum

Milyen az introvertált ember? (beszélgetős fórum)

12. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 8. - Pipacs05)
2017. jan. 22. 11:59
Hát igen...Azt hiszem hogy akkor én maga vagyok a megtestesült "introvertáltság"...De érdekes módon csak addig tart mindig az ilyen állapot,ameddig be nem kerülök mondjuk csinos hölgyek társaságába...Onnantol pont az ellenkezője lesz a rám jellemző a lenti jellemzésnek...Szóval lehet hogy valójában csak "félig" vagyok introvertált, de akkoris érdekes volt olvasni az itt leírt jellemzést...És döbbenetes...
2017. jan. 22. 09:22
nem tudom mit jelent ez a szo/igaz regota kint elek mar/.
10. ab61752c45 (válaszként erre: 9. - 8a65af67ce)
2017. jan. 19. 11:52
meg én.
2017. jan. 19. 11:51
Olyan, mint én.
2011. febr. 11. 14:07
Az introvertált embert a belső élményeik foglalkoztatják. Figyelmét és energiáit a saját belső világára irányítja. Az introvertált fenntartással fordul a külvilág felé, mindent megkérdőjelez és elméleteket vet fel. Szerinte a világ nemcsak olyan, amilyen, hanem olyan is, amilyennek látszik, ezért sokszor szubjektív módon tájékozódik. Saját értékítélete szerint hoz döntést. Az introvertált típus csendes, megfontolt, zárkózott, visszahúzódó. Nagy társaságban, idegen közegben feszélyezetten mozog, a tömeg idegessé, feszültté teszi. Távolságtartó, nehezebben alkalmazkodik és teremt új kapcsolatokat. Jól elvan egyedül is. Általában kevés, de tartós és mély barátságok, viszonyok kialakítására törekszik. Mottója: „A kevesebb, néha több”. Az introvertáltak inkább egyedül szeretnek dolgozni, amikor is átadhatják magukat gondolatainak, és alaposabban elmélyedhetnek néhány érdekes témában. Szívesen elmélkednek és keresik a válaszokat az élet nagy kérdéseire. Az introvertált személy érzelmi stressz vagy konfliktus esetén bezárul, visszahúzódik a csigaházába, és csendes szomorúságba burkolózik. Pesszimista és aggodalmas beállítottsága miatt könnyen depresszióssá válhat, és úgy érzi képtelen a cselekvésre.
2010. okt. 17. 20:46

Az introvertált az kevésbé nyit a környezete felé, inkább csendes, visszafogottabbak.

Olyan magának való.

2010. okt. 17. 07:21
google a barátod :)
5. Pndi
2010. okt. 16. 21:36

Mi bajod van az idegen szavak szótárával? Ez van benne, tehát ezt jelenti.

Ha azt akarod hinni, hogy te nem vagy az, nem tudunk segíteni.

2010. okt. 16. 21:30
Köszi... ezt én is olvastam... ennél kicsit több kell. Valahol azt is lehet olvasni, hogy ez nem igaz, mármint hogy befeléfordulnak.
2010. okt. 16. 21:29
Köszi... ezt én is olvastam... ennél kicsit több kell.
2010. okt. 16. 21:28
Befelé fordult; a belső, lelki hatások, élmények iránt érzékeny, fogékony, a külső világtól elforduló (típus).
2010. okt. 16. 21:27
Tudna valaki válaszolni pontosan erre a kérdésre? Mindenhol mást lehet olvasni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook