Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt-e már valaki sókamrában? Mennyire hatásos? fórum

Volt-e már valaki sókamrában? Mennyire hatásos? (tudásbázis kérdés)

9. Sensitiv (válaszként erre: 1. - Ab37d70ecf)
2011. jan. 7. 23:27
több helyen van, de nem mindegyik bír hatásfokkal. én voltam budapesten egy nagyon jó helyen és aránylag olcsón. ott gázoltam a sóban, drága nyugágyak voltak, betakartak pléddel, halk relaxáló zene ment, és színes fények világítottak. kb.50 perces volt. hűvös van bent, nagyon fel kell öltözni, de megéri, mert lerakódik a só a légutakban, és könnyebben köhögsz.
2010. nov. 12. 13:55
Parajdon nagyon nagy so barlang van, már voltam ott, sokan vannak bent a barlangban van aki játszik van egykis oltár is csinálva,nem olcsoság az biztos.
2010. okt. 16. 11:30
Én asztmám miatt voltam,és tök jó volt:):)És,ha tényleg változást akarsz,akkor sokszor kell menni!
6. J.B.
2010. okt. 16. 11:10
Nagyon jó a sókamra, ha normálisan meg van csinálva. De egy-két alkalom nem sokat ér, a próba lényegében csak annyi, hogy bírod-e a klímát. Ha komolyabb baj van, érdemes legalább egy kúrát végigcsinálni (10-12 alkalom). A cég, ahol dolgozom, üzemeltet egy ilyet, elég jók a tapasztalatok.
2010. okt. 15. 17:17
Szia!Mi a gyerekkel voltunk sóbarlangba Nyíregyházán van egy kialakitottak egy szakrendelőben szóval egy szoba .De nagyon jó a gyerekem már 4-5 hete köhögött bármit adtam neki akkor ajánlotta valaki és megcsináltunk egy 10 napos kurát 10 napig mindennap mentünk és elmullt a köhögése mondták ott ,hogy probáljunk meg többször menni de akkor a 10 napos kura 2x vagy 3x-ra legyen meg nem kell egybe letudni.Amugy asztmás allergiás a gyerekem .Én csak ajánlani tudom
2010. okt. 15. 15:45
de azért Parajddal nem vetekedhet egyik sem... :)
2010. okt. 15. 15:38
Mindenképp hatásos, főleg felső légúti megbetegedéseknél, allergiánál.
2010. okt. 15. 15:37

és pl.egy szállodában ki lehet próbálni, ha csak ezt kérem.csak ugy bejárni?

errefele csak hotelekben van ez a szolgáltatás

2010. okt. 15. 15:36

mi a véleményetek a sókamráról?

volt már valaki? mennyire hatásos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook