Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magnézium, használ? fórum

Magnézium, használ? (beszélgetős fórum)


2010. okt. 20. 12:10
Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólásokat.Tegnap vettem egy magnézium+B6 vitamint és már tegnap sem voltam olyan feszült.Ebből minden nap 1-et kell bevenni és fokozatosan szívódik fel nagyon nagy a tabletta egyébként.Még ma is tök nyugodt vagyok úgyhogy lehet csak 2 naponta veszem be.Lehet csak bebeszélem, de szerintem jó.Pláne hogy napok óta nem aludtam ki magam , mert a gyerekem beteg és tegnapelőtt hajnali 2 óta fennt vagyunk és délben sem aludt annyi hogy az éjszakát tegnap hát átvészeltük aludt egy pár órát.Szóval így fáradtan még idegesebb lehetnék és még a férjem sem tudott felhúzni.Úgyhogy eléggé bevált.
10. manul (válaszként erre: 1. - 828429ecdc)
2010. okt. 16. 08:37
Szia!Én olyan multivitamint szedtem ami tele van B vitaminnal és nekem használt.Gyógyszertárban érdemeh érdeklődni.
9. 828429ecdc (válaszként erre: 8. - Nikcsike)
2010. okt. 15. 12:43
Én is őt féltem, nem akarom hogy idegesnek lásson.Ezért nem jók a nyugibogyók sem.
2010. okt. 15. 12:32
Nekem az vált be ha magnézium pezsgőtablettát szedek. Általában úgy szoktam , hogyha felmegy a pumpa és érzem hogy nemsokára robbanok, akkor gyorsan megiszok egy tablettát és pár perc múlva jobban vgyok. Nem mondom hogy nem vagyok mérges olyankor továbbra is, de mintha lehúzták volna rolam a feszültséget. Így talán könnyebb. Azért pezsgőtabletta, mert szerintem az hamarabb felszívódik. Egyébként én is a gyerekek miatt kezdtem el szedni. nem akarom rajtuk levezetni a feszültséget.
2010. okt. 15. 12:28
Hát igen ha sikerülne megszüntetni az okokat, de abból sok van mint mindenkinek.De csak mostanában kezdtem észrevenni, hogy belefáradtam és idegesebb vagyok.Kiütős bogyót apszolúte nem akarok ezért kérdeztem a magnéziumot.
6. pgiz
2010. okt. 15. 12:22

Ha okod van az idegességre és a stresszre, akkor az okot kell előbb megszüntetni.

Amíg ez fennáll, addig szedhetsz bármit, csak a kiütős bogyók mulasztják az idegességet. Azoktól pedig bárgyú és lelassult lesz az ember.

2010. okt. 15. 12:16
Kismamaként is szedtem, azota is szedem, ha fáradékonynak, idegesebbnek érzem magam.
2010. okt. 15. 12:11
Nekem kismamaként mondták, ez is más, én is a magneB6ot szedem, talán használ...
2010. okt. 15. 12:08

2 hétig napi 3x1 reméljük használ...

Nekem a férjemnek pont ma tanácsolta így az orvos...

2. 81057d5f8a (válaszként erre: 1. - 828429ecdc)
2010. okt. 15. 12:08
valamit, de sokat nem. én magneB6-ot szedek.....de nem sokat használ:((((((((((
2010. okt. 15. 12:07
Sziasztok.Mostanában elég feszült vagyok, van hogy azt sen tudom hol áll a fejem.Tényleg használ a magnézium?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook