Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Magas koleszterin kontra gyermekvállalás. Személyen tapasztalatokat várok fórum

Magas koleszterin kontra gyermekvállalás. Személyen tapasztalatokat várok (beszélgetős fórum)


2010. okt. 25. 14:18

Szia Gaby76!

ÉN 5 hónapos terhes voltam a kisebbik fiammal,amikor a háziorvosom vérvételre küldött. 7,6 lett az eredményem. Ráadásul terhességi cukorbetegségem is volt. A terhesség miatt gyógyszert nem kaptam ,de diétáznom kellett. A gyerek születése után 6 héttel voltam kontroll vérvételen. A koleszterinem 4,6 lett és a cukor is jó volt. 2 hete viszont elég magas vérnyomásértékeket mértem és elmentem a dokihoz. A koleszterinem 6,5!! Írt fel gyógyszert,de nem szedem be,mert tudom,hogy hosszú távon mellékhatásai vannak. Én is halolaj kapszulát szedek és persze kicsit diétázom is ,mert az elmúlt 1 évben 8 kilót szedtem fel. Kiváncsi vagyok,hogy 3 hónap múlva,amikor visszamegyek vérvételre milyen eredményt kapok.

Válaszolva a kérdésedre szerintem az emelkedett koleszterin szint nem okoz gondot a terhességben.

2010. okt. 15. 11:30
Ja, és lemaradt a lényeg: Ez még a babának is egészségére válik, ha lesz. :)
2010. okt. 15. 11:28

Gabikám drága! (Én már idősebb vagyok.)

Azonnal hagyd el a "gyógyszert"! Többet ártasz vele, mint használsz!!!

Nagyon jól bevált módszer a koleszterinszint csökkentésére az Omega3 halolaj kapszula. Én is ezt szedem, csak nem merem beírni pont melyiket, nehogy reklámnak minősüljön. :) Az enyém 1.200 mg-os, ebből 1 kell naponta.

2010. okt. 15. 11:13
33 éves vagyok, nincs még gyermekem, de ez nem jelenti azt, hogy nem is szeretnék. A napokban viszont nagyon magas, 8,66-os koleszterinszintet állapítottak meg nálam és gyógyszert kaptam rá. A gyógyszer adatai között szerepel, hogy egyáltalan nem lehet szedni, ha gyermeket szeretnék vállalni. Nem dobott fel, és biztos léteznek más gyógyszerek is, de... Van valakinek személyes tapasztalata ezzel kapcso9latban?
2010. okt. 15. 11:10
Magas koleszterin kontra gyermekvállalás. Személyen tapasztalatokat várok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook