Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csodálatos kutyadoki fórum

Csodálatos kutyadoki (beszélgetős fórum)


2010. okt. 15. 13:06
Szóval szerintem nem rossz dolog ez a műsor. A legtöbb dolog a világban amúgy halál evidens. De ha nem mondják el neked, esetleg nem jut a megfelelő időben eszedben.
21. Kamillka (válaszként erre: 18. - Bcicus)
2010. okt. 15. 12:58

Senki nem azt vitatja, hogy azokon más nem tudna segíteni, de eddig kb ő meg V Fennel volt az, akik körül ekkora felhajtás lett és így fókuszba került ez a téma is. Sokaknak fogalmuk nincs, hogy a kutyát, amit vettek eszik, vagy isszák.


Az ölbekapkodás még csak a jéghegy legalja, van itt több probléma is kicsikkel kapcsolatban, bár már nagyobb testű kutyára is láttam ráfeküdni gazdit, hogy nehogy hozzáérjen egy másik kutya...

20. 5bfba16667 (válaszként erre: 18. - Bcicus)
2010. okt. 15. 12:56

Akkor kezdj bele egy műsorba a tudásoddal, és keresd szarrá magad mint Cesar.

Nem jó ötlet?

A sok hülyét tanítani sok pénzzel is jár:)

19. H.Ancsi (válaszként erre: 18. - Bcicus)
2010. okt. 15. 12:49
ez is egy vélemény, de van némileg én jobban tudok mindent hangzása.
18. Bcicus (válaszként erre: 17. - Kamillka)
2010. okt. 15. 12:31

Van, hogy igaza van, de ezt egy épelméjű ember magától tudja. Sok hüyle kapkodja fel a kistetsű kutyáját, aztán meg nevet, hogy milyen kis aranyos ahogy megtámad másokat.

Van olyan akin segített, de azokon bárki tudna segíteni.

17. Kamillka (válaszként erre: 15. - Bcicus)
2010. okt. 15. 12:27

Ugyan nem láttam túl sok részét, de amikor a kis testű gazdis kutyákat okotatta, azok elég jók voltak. Nekem is kicsi kutyám (yorki) van és nagyon ritka, hogy találkoznánk egy normális egyeddel a fajtájából. Állandóan ölben vannak, elengedni nem merik őket, totál mintha nem is kutyából lennének, de a strasszos nyakörv meg a pink ruhácska 20 fokban is rajta virít. AZ ilyen esetekben igaza volt abban, amit mondott a gazdiknak.


Lehet nincs igazam ebben, de szerintem az is számít a nevelési módszerek megválasztásánál, hogy milyen a kutya. Nem biztos, hogy mindegyiknél ugyanaz a célravezető.

16. Kamillka (válaszként erre: 14. - 5bfba16667)
2010. okt. 15. 12:19
Igen, sokszor a gazdi rontja el a kutyát, de a másik véglet, mikor a kiskutya grabancát megrángatja, mert kimegy a gazda előtt az ajtón... Mikor nem kifejezetten ettől fogja a kutya elfogadni őt falkavezérnek, hogy a gazdi sétál ki előbb az ajtón, hanem ha kicsi korától következetesen neveli.
15. Bcicus (válaszként erre: 12. - 5bfba16667)
2010. okt. 15. 12:19

Semmi olyat amit ne tudtm volna, viszont sokszor olyat csinál amit nem lenne szabad, vagy nem is tud semmit csinálni de el akarja hitetni, hogy igen.

Nevetséges a fazon de szórakoztató.

14. 5bfba16667 (válaszként erre: 13. - Kamillka)
2010. okt. 15. 12:07

Teljesen igaz. Szerintem viszont az is, hogy nagyon kevés olyan gazdi van, aki nem szúrja el a kutyát. És azzal, hogy csak szeretgeti, de nem neveli. És teljesen igaza van. Felruházzuk emberi tulajdonságokkal őket, de nem elégítjük ki az igényiket. Ha mindenki megértené, hogy itt nem a kutya szorul nevelésre, hanem először a gazdi, minden másképp menne.


És szerintem sajna majdnem az összes kutya problémás, ezzel vagy azzal.

Nem tud sétálni, megkapja a gazdit, v másokat, a kertben a kerítésnek ugrik a rengeteg energiától. Ez a nap mint nap tapasztalt dolog...

2010. okt. 15. 11:59
A műsort szeretem, szimpatikus a pasi és mond jó dolgokat is. Viszont sok gazdi elég furcsán értelmezi a tőle látottakat. Gyakran elfelejtik, hogy a műsorban mindig problémás kutyák nevelési módszerit mutatja be, és ezeket nem kell minden esetben alkalmazni, csak azért mert ő néhány kutya esetében ezt teszi.
12. 5bfba16667 (válaszként erre: 11. - Bcicus)
2010. okt. 15. 10:54
Hát, érdekes felfogás. Én mindig láttam újat, bár eddig még csak 1 évadot láttam belőle. Mindig mutat valami újat, maximum nem veszed észre:P
11. Bcicus
2010. okt. 15. 10:51
Szoktam éa jókat röhögünk rajta. Semmit nem csinál tulajdonképpen, semmi újat nem tud mutatni. De sok pénzt keres vele. Szóval valamit még is tud.
2010. okt. 15. 10:02

Kár, hogy ennyire messzire már nem jön el a fazon. Mármint felénk:)

Bár náluk is tuti rengeteg tanítani való gazdi és kutyus lehet..

2010. okt. 15. 09:59

szerintem egy része jött a génekkel és vette a fáradtságot , h ogy megtanult kutyául:) nekem még eddig minden tökéletesen bejött amit kipróbáltam a módszereiből.

A müsorról egyébként nekem a szuper dadus jut eszembe, azt is végignézetném minden anyukával.

8. 5bfba16667 (válaszként erre: 7. - Winny)
2010. okt. 15. 09:57
elképesztő h mennyire ért hozzájuk. Vajon hogyan tanulta, vagy csak úgy jött? Nagyon érdekes..
7. winny (válaszként erre: 6. - 5bfba16667)
2010. okt. 15. 09:33

Annyira aranyos:)

Nekem nincs kutyám de imádom nézni ahogy bánik az állatokkal:)

2010. okt. 15. 09:27

Én is láttam:)

Tényleg nagyon jó fej. Meg akit a kutyák ennyire elfogadnak, annyira rossz ember nem lehet, szerintem..

5. winny (válaszként erre: 1. - 5bfba16667)
2010. okt. 15. 09:26

Szia

Tündéri az a pasi tegnap is láttam.Azt hiszem a 100.adás volt.

2010. okt. 15. 09:25
Én is próbálom alkalmazni, és 2 nap után már engedelmesebb az állat. Szerintem is beszél a fazon,kutyanyelven:)
2010. okt. 15. 09:23
Szia! Én szoktam. Próbáltam már alkalmazni egy-két trükköt a kutyáinkon is de de igazán jött be. :))) Le se tojtak.
2010. okt. 15. 09:23
én igen, szerintem kötelezővé kéne tenni, minden kutyásnak. Fantasztikus a pali, rengeteg uj dolgot tanultam tőle, még husz év kutyázás után is.
2010. okt. 15. 09:22

Sziasztok!


Szoktátok nézni a national geograpic-on ezt a műsort? Mik a vélemények?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook