Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudnátok ajánlani egy jó pesti programot kisgyerekeknek? fórum

Tudnátok ajánlani egy jó pesti programot kisgyerekeknek? (tudásbázis kérdés)


8. martin3 (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2010. okt. 14. 20:54
na ez is jó program, csak Pécsról mennénk, és csak 1 napunk van, így most csak max Bp-ig mennénk, (különben elmegy a fél nap az autózásra, 9kor indulunk és este 6ra már itthon szeretnénk lenni) viszont az ötletet köszi, jövőre, ha több napot megyünk Pestre, akkor ide is elmegyünk!
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Martin3)
2010. okt. 14. 20:52

Attól függ milyen az érdeklősésük. A szülők biztos, főleg az apuka.

Mit szólnátok egy kaland parkhoz inkább? A Mátrában, vagy Visegrádon? A mátrai adrenalin parkot azt tudom ajánlani, ott van állatsimogató, bobpálya, mászófal és nagyon sok egyéb.

2010. okt. 14. 20:42
oks, köszi, megnézem a neten, épp a Csodák Palotáját nézegetem, az is jópofa lehet(még én sem voltam:)) szerintem ezt már élveznék! ugye?
2010. okt. 14. 20:26
akkor jó :D megnyugodtam ez az egy múzeum amit sose találok meg elsőre csak max 1 órás kereséssel :D
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Tücke)
2010. okt. 14. 20:24
Igen, jól emlékszel :)
2010. okt. 14. 20:23
Csodák palotája, Közlekedési múzeum, illetve a Fogarasi úti T.sco mellett van egy hatalmas játszóház.
2010. okt. 14. 20:21
közlekedési múzeum ha beleszerettek a metróba és a villamosba ott van a pecsa mellett ha jól emlékszem már rég jártam arra én is
2010. okt. 14. 20:19
sziasztok! hétfőn felmennénk Pestre a gyerekekkel, (egy nagyvárosból) tud valaki ajánlani valami jó gyerekprogramot? (5,5 kislány és 4éves kisfiúnak)Idén nem voltunk nyaralni, mert megszületett a kistesó, csak tavasszal voltunk pl Pesten, akkor beleszerettek a villamosba, és a metróba. Az Állatkertben is voltunk, most nem szeretnénk oda menni, van valami más lehetőség ilyen kisgyerekek számára? (a Tropicáriumban is voltunk már)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook