Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lehet fogyni a light termékektől? fórum

Lehet fogyni a light termékektől? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. máj. 19. 21:37
HA MÁST NEM ESZEL, NEM ISZOL!
2007. nov. 13. 16:14
Nem.
43. c469e38f6f (válaszként erre: 41. - C299b9bcdc)
2007. szept. 20. 00:58
amúgy eredetileg csak azt akartam írni, hogy teljesen igazad van
42. c469e38f6f (válaszként erre: 41. - C299b9bcdc)
2007. szept. 20. 00:54

Hidd el meglesz az is:))

Ha Norbinak kevés lesz a milliárdja, csak ráüti a pacalkonzervre, hogy UPDATE 1-es kód, aztán a nép tömi magába, mint állat...(amúgy sem volt nagy véleményem róla, de kb 1 éve láttam Update 1-es majonézt... ez a kis (csúnya szó) csak a pénzre megy.)Most megnéztem a honlapját, hát mit mondjak, tele van virslivel, párizsival, zalaival, meg minden szarral, amit nemhogy diétázó, vagy sportember, de még az egészségére valamit adó egyszerű halandó sem eszik meg.Hát, a hiszékenységgel lehet sokat keresni.

Az esetlegesen reagálni kívánó Norbi fun-ok nézzék meg a 2007-es képemet (sose ennék ilyen fos kajákat), utána keressenek egy tükröt és mielőtt leütnék az első billentyűt gyakoroljanak önkritikát:)


Köszönöm

húú, Norbin mindig felhúzom magam:)

2007. szept. 19. 08:03

mikor lesz már velőspacal light is? :))


Na. Nem a light szó a lényeg, egy étel még attól tartalmazhat sok kalóriát, az ementáli light sajtot se zabálhatjuk pl. kontrollálatlanul, mert 10 dkg továbbra is kb. 300 kcal.


Szóval ézni kell a kalóriát is, az összetételt, a szénhidráttartalmat... stb..

2007. szept. 14. 11:00
A héten eldobtam az agyam! Az egyik nagy pizzéria hálózatban kb 5-6 féle light pizzát találtam az étlapon. Már várom a light disznózsírt...
39. Donyta
2007. szept. 14. 10:41
A szénhidrát bevitele a lényeg. Abból kell kevesebbet bevinni! A rostokra viszont nagy szükség van. Lightos italoktól és joghurtoktól nem lehet hízni!! Hacsak nem tömöd őket magadba.
2007. júl. 5. 19:05
Ha keveset eszel belőle igen,de én attól is hizom.
2007. jún. 25. 08:03
Kizárólag azoktól nem lehet.
36. Szofka
2007. jún. 24. 15:15
Az egyik ujsagban hivtak fel a figyelmet arra,hogy a light-os termekek altalaban tobb cukrot tartalmaznak, mint a sima termekek.Mindig meg kell nezni a cimket!!! En ugy tudom,hogy a fogyizo noknek 1200kcal, ferfiaknak 1500kcal a megengedett.
35. 4726e582cf (válaszként erre: 33. - Yo-yo)
2007. jún. 15. 16:18
Nálam kevesebbet kell ahhoz ennem, hogy ne hízzak... 1500 kcal engem hízlal, pedig nem lehet mondani, hogy nem mozgok vagy valami, igaz itt hormoningadozásról van szó nálam, tehát 1500 alatt kell lennem, hogy ne hízzak, ha fogyni szeretnék, akkor 1000 kb.
34. Loni
2007. jún. 12. 06:51

Hát..... a light csipsz már kicsit durva....

Lassan lesz már ligh libazsír is. De a legjobban arra haragszom, amikor a müzliket állítják be diétás ételként. Tele van cukorral. Csak nem cukorként tüntetik fel, hanem glükóz, fruktóz, maltóz, karamell stb.

33. Yo-yo
2007. jún. 12. 06:26

Életkor, aktivítás, alapanyagcsere függvénye szerintem.Mindenkinél más.

Durván 15oo kca.-ról tudok, hogy ne lassuljon le az anyagcseréd.

2007. jún. 10. 19:56
mennyi kalóriát lehet 1nap alatt bevinni fogyókúra alatt?
2007. ápr. 10. 17:24
az lenne jó, ha minden termék összetevője ténylegesen be lenne vizsgálva, mert már párszor nyilvánosságra került, hogy nem is azok az összetevők, amiket a címkén olvashatunk. teljesen dróton rángatnak bennünket:)))
2007. ápr. 10. 16:09

Az lehet,hogy nem fogysz tőle,de talán lassabban/egyáltalán nem hízol tőle.

És talán közérzetjavító!

29. dobos
2007. ápr. 6. 22:53
Nem hiszek bennük.Meg tévesztés az egész.
2007. jan. 11. 19:24
Igen. Ha keveset eszel belőle!! :)
27. syl33
2007. jan. 11. 16:56
Hát én már igen sokat megettem de nem sok volt a sikerem:-(
2007. jan. 11. 15:15
Nem az fogyszt, amit megeszünk, hanem az, amit nem:)
25. zena01
2006. szept. 18. 11:32
Fogyni nem lehet,viszont nem hízlal annyira,mint a cukros.Persze normális mennyiségben.
24. 4726e582cf (válaszként erre: 23. - Rosewood)
2006. aug. 25. 17:30

Szió!


Fél év Atkins után mondhatom, hogy jól vagyok még mindig :).


A rosszullétet a ch megvonás okozza, ugyanis a szervezeted ch függő és ez az elvonási tünet. Pár nap alatt megszűnik, én azóta is csökkentett chn vagyok, kivéve szénhidrát napon (90 napos), de kenyeret, cukrot a mai napig nem eszem, és nem is hiányoznak.


Az édesítőktől nem nől az étvágyam :), viszont, ha nagyobb mennyiségben eszem ch-t attól meredeken megnő az étvágyam, mivel még többet akar a szervezet... Gyilkos egy dolog a szénhidrát. Igaz eszem most jóval több ch-t mint Atkins alatt, de nagy része rost, ami ugye nem is igazi ch bevitel.

2006. aug. 25. 16:59

Összetételt kell nézni, és akkor kiderül, tényleg light -e a termék.

Norbis édesítőbogyó kétszázzal többe került a t.scoban, mint a társa, amiben szintén nincs aszpartam, ergo a társát vettem meg. Jó lenne a természetes édesítőszer is, ha meg tudnám fizetni... :-( addig marad a cukor helyett a méz és fruktóz (mert egészségesebb, még ha nem is lájtosabb), és az édesítő mértékkel. nekem NŐTT az étvágyam az édesítőtől! Amikor teljesen megvontam a cukrot,és csak édesítőt használtam, rosszul voltam. Ezért nem jönne be nekem az atkins, és nagyon tisztelem, aki tényleg kibírja ch nélkül, sőt, még irigy is vagyok egy kicsit:-)

Summa summárum: ha kóla kő, azért legyen light, [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Paris Hilton[{[{[/A]}]}] meg egy hüle tyúk. És énekelni az alsós kóristák is jobban tudnak nála. :-)

22. moxy
2006. máj. 30. 14:18

[{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]paris hilton[{[{[/A]}]}] azon az elven van,hogy nem iszik diet coke-ot,mert azt csak a pufik isszak.de ha azt isszak,miert pufik meg mindig?

hat nem hulye? :-))))

2006. máj. 28. 00:38

A light és diet feliratú dolgokat érdemes nagyon megnézni. Azért mert rá van írva, még nem biztos, hogy a fogyókúrába belefér. Többnyire én kihagyom ezeket a termékeket.


Light cukor - aha és mi a light a cukorban, akármiből is van

Light chips - jah, és ebben mi a light? - jah értem kevesebb olajjal készül... túl vagyunk rajta, megkóstoltuk...

Light / diet üdítők... aspartammal - éjjen :((.

Diet lekvár - nohiszen...


Norbi feliratú dolgok. Hihetetlen, azt olvastam, hogy amiről ő úgy <b>gondolja</b>, ahhoz adja a nevét. Aha, úgy gondolja... semmi tudományos alapja nincs, hogy fogyasztható-e diéta alatt avagy sem!


Szóval meg kell nézni. Én személy szerint inkább nem is eszem ezekből a termékekből

20. bea533
2006. máj. 27. 20:42
Ne igyál semilyen üditő italt fogyi kura alatt csak ásványvizet,az nem hizlal.
19. Miabo
2006. ápr. 4. 09:51
A light termékek néha csak azért vannak, hogy több pénztől szabadítsanak meg téged. Természetesen vannak ténylegesen jó termékek. Én mindig az apró betűs részeket tanulmányozom, és a kaloriát nézem (no meg az E... dolgokat)Sokszor megfigyeltem már, hogy a diétásnak hírdetett joghurt tényleg kevés tejzsírt tartalmazott, de a cukor tartalma a flafont döngette, és ezáltal hízlalóbbá vált a többi nem diétás terméknél.
2006. márc. 30. 20:58
Hm...Veled tartok Aranyalma...:)
17. 'szti (válaszként erre: 15. - Courage)
2006. márc. 30. 11:13
Nem minden karamell, ami barna :-)))
2006. márc. 30. 10:48
Na, én úgy döntöttem, hogy tudatlan maradok. :)))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook