Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Skorpió férfiak fórum

Skorpió férfiak (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. okt. 28. 13:44
hirtelen haraguak,es ha serelem eri oket nem tudjak elfelejteni.nem vmi baratsagosak.
81. doczizs (válaszként erre: 72. - Ritimiti)
2011. szept. 9. 17:31
mintha az én esetemet olvasnám "lekerekítve"
2011. aug. 17. 11:36
grrrrrrr ;)
79. tbibi
2011. jún. 15. 20:00

Ritimiti, úgy érzem, hogy te 1 személyben csalódtál, és ezt rávetíted az összes szegény skorpióra! :D..

Az én párom is egy tipikus skorpió, de ezt én jó értelemben mondom.. Ha megbántják, igen, azt megjegyzi eléggé, de ezzel pont kiegészít engem, mert én kb másnap már megbocsátok az illetőnek :D.


Aztán szerintem ami a legjellemzőbb.. a maximalizmus.. de télleg.. nem fogom dícsérni, de rengeteg mindent elért versenyeken, stb., mégis folyton küzd, hogy önmagánál is jobb legyen vagy nem tudom :). Ez a maximalizmus a szexuális életére is kiterjed eléggé.. ha egy picit nincs megelégedve magával, addig küzd amíg ki nem jön ez a tüske belőle..(ezzel is csak a párjuk nyer :D). Mondjuk csak ebben a kettőben maximalista: a hobbijában meg a szexben.. hála az égnek :D különben rosszul kezdeném érezni magamat a saját kis szétszórtságommal :).


Szerintem a hűség-nem hűség dolog eléggé egyénfüggő, az én párom pl. mindig is hűséges volt a kapcsolataiban(bár szerintem mondom ez erkölcs kérdés inkább).


Nagyon bizalmatlan volt eleinte, még 2 hónap után is derültek ki elég lényeges dolgok róla, amiket addig eltitkolt. Ezt az egyet furcsálltam meg rosszaltam benne, hogy mi a fenének ilyen pont a párjával.. de miután elértem, hogy bízzon bennem, nagyon sokat változott a kapcsolat minősége :). Talán a skorpióknak be kell bizonyítanod, hogy szereted, és el kell nyerned a bizalmát (bár ez is minden emberre vonatkozik, de talán nála duplán :)).

A humor is stimmel, nagyon szeret megnevettetni embereket :).

Ja és ami jellemző: kevés ember áll hozzá közel, de azokért mindent megtesz. Nem jellemző rá ez a mindenkivel nyitott vagyok(velem ellentétben :D)


Ikrek vagyok, elvileg a 2 jegy nem passzol össze, de mi megtaláltuk eléggé az összhangot úgy érzem.. :) És minden jegynek ha jól tudom van rossz és jó tulajdonsága, a páromban egyedül az esik furcsán, hogy nem közvetlen az emberekkel.

78. ritimiti (válaszként erre: 75. - Egy skorpió férfi)
2011. jún. 15. 14:34

ez a bosszúállóság amit leírsz szerintem, de ez az én véleményem csak :)))

a nagy páncél amit hordtok és ez számotokra a legfontosabb..

összességébe ti vagytok a legfontosabbak minden más mellékes :))

de attól nagyon csíplek titeket :)) és senki sem tökéletes, sőt én sem :)

77. ritimiti (válaszként erre: 76. - 43d4d69400)
2011. jún. 15. 14:32
ha nem így gondolja akkor nemtom hogy lehetne rávenni.. totál írányítanak, addig érzik magukat biztonságban amíg nyeregben érzik magukat, ha ez meginog képesek a végletekig is elmenni és akár már csak ezért szakítani, mert mindennél fontosabb számukra,h magukkal mi van...
2011. ápr. 18. 10:12
az én párom igazi skorpio.... egy darabig, úgy gondoltam, hogy talán lehet irányítni, meg hasonlók, de rájöttem, hogy nem. nekem nagy álmom az eljegyzés, meg az esküvő, de ötletem sincs, hogyan erősítsem benne ezt , hogy ő is igy gondolja.
2011. márc. 1. 22:10

Üdv mindenkinek!

Véletlenül tévedtem ide. Annyi rosszat írnak itt a skorpió férfiakról, és nőkről is, hogy muszáj volt írnom. Én skorpió vagyok, az aszcendensem is az, és nem vagyok sem alattomos, sem bosszúálló, sőt gonosz sem.

Ha valaki megsért, árt nekem stb., elküldöm jó messzire, ha kell tovább is megyek, nem gyűjtögetem magamban. Persze van, hogy nem lehet akkor és ott. Attól, hogy pár év múlva úgy alakul, hogy szembejön az illető egy sötét utcán (átvitt értelemben), és én ezt akkor visszaadom, mondjuk 5x, mert eszembe jut, nem vagyok alattomos. Nem azért megy oda az ember, csak arra jár. Van ilyen sokszor az életben. Szerencsére.

Nyíltság-zárkózottság. Nem nagyon van olyan ember, akire mindent rá lehet bízni. Nem félelem, nem sunyiság, hogy az ember lassan bízik meg másokban. Egyszerű óvatosság, amire szükség van.

Azt mondani valakinek, hogy "szeretlek", nem annyi, mint a "tessék a kávéd" mondat. Kávéval az ellenségemet is megkínálhatom, ha van.

Lehet, hogy nem minden rosszat itt írtak, de most végig nem lapozom az egész fórumot.


A skorpió férfiak, ha magamból indulnék ki, azt mondanám, nőiességet, és belső erőt keresnek egy nőben. A főzés, takarítás... másodlagosak. A jó szex a fontos, és a tiszteletre méltó, erős jellem. Szerintem.

74. ritimiti (válaszként erre: 73. - 43d4d69400)
2011. jan. 22. 15:30

ha valaki megmondja neked,h mit kell tenni akkor kérlek engem is értesíts! :)

szerintem mindennél fontosabb a számukra az irányítás és ,h a kontroluk alatt tartsa áldozatait. ha bele kékül akkor talán enged, ha ő úgy dönt valamiért. nagyon nehéz esetek, de szerintem csak félnek! Félnek,ha kimutatják az érzéseiket, ha kicsit is behódolnak párjuknak akkor úgy érzik onnantól kezdve végük.

Szerintem próbáld meg így elfogadni őt ahogy van és szeresd akkor meglátod ezek a dolgok már nem is fognak annyira számítani! sok szerencsét kívánok neked! :)

2011. jan. 9. 15:53

Nos ... sziasztok. Két éve vagyok a skorpimmal én szűz nő vagyok . Nagyon jól kijövünk, néha vannak kis összeröffenések, de nagyon szeretünk békülni:)

Abban kérném a segítségeteket, h egy kicsit rá szeretném vezetni arra, h legyen érdeklődőbb. Mármint.... ezt így nemtudom leírni, de pl írjon nekem kedves smst , vagy ha undok volt és tudja, akkor egy picit jobban kaparjon.

Nagyon szeretjük egymást, de néha hiányzik az h nem romantikázik. Mivel tudnám elérni ezt és azt , hogy többet keressen, és h többször legyen az amit én szeretnék?

2010. dec. 20. 09:33

a skorpió férfi akivel sikerült megismerkednem.. több oldalát is megismerhettem. a jót és a rosszat is keményen.

odaadó, ragaszkodó, szenvedélyes, szerelmes, mindent megtesz érted csak,h boldognak láthasson.

de ..

kegyetlen, felelőtlen, szinész, azt mondja amit hallani akarsz de az igazi érzelmek elől menekül, mert gyáva és inkább a könnyebb utat választja, bár szerintem végig szenved emiatt.. de mégsem lép---


igen csalódtam..

nem volt egyszerű :)

71. ritimiti (válaszként erre: 64. - Mendra)
2010. dec. 20. 09:28

igen, kegyetlen tud lenni egy skorpió nő. :) van egy skorpió barántnőm, én bak nő vagyok.. hát nem vagytok semmik!! :)

amit írtál,h van ellenséged, mint bárki másnak.. ez szerintem nem ennyire egyértelmű. nem veszi körül magát nagyon sok ember szerintem ellenségekkel. szerintem neked, úgy mint a skorpió nőknek a habitosodból adodnak az ellenségek.. de mindenesetre tetszetek mint emberek, érdekesen, őszintén szemlélem a skorpió nők viselkedéseit.:) nem vagytok kispályások! :)

70. b73e24f31f (válaszként erre: 63. - Mendra)
2010. nov. 23. 18:35
Igen ezt észrevettem, éppen időben léptem :) ...le :)
69. b73e24f31f (válaszként erre: 61. - Genlips)
2010. nov. 23. 18:34
Hát kapja be: szerintem!
68. mendra (válaszként erre: 67. - Hedix01)
2010. nov. 23. 16:01
Szia! Ez egy nagyon régi vicc és ez a vicc egy békáról szól és nem skorpióról.Minden ok nélkül nem támad a skorpió.Akkor támad ha rezeg a léc alatta és elbizonytalanodik.Akkor viszont nem kimél senkit.Kevesebbet is csalódik az életbe az biztos.Ki kell ismerni őt.De csak ha nem nyálas képmutató emberek akarják megismerni .
2010. okt. 19. 09:48

Mese az életből.


Egyszer egy skorpió érkezett a folyóhoz. Mivel nem tudott úszni, megkérdezte a teknősbékát, nem vinné-e át a túlsó partra. A teknős nem vállalta, azzal indokolva:

- A folyó közepén megszúrsz, és meghalok.

A skorpió erre azt válaszolta:

- Ha te elmerülsz, én is megfulladok, több eszem van annál, minthogy megszúrjalak.

A teknőst ez meggyőzte, és elindult úszva a skorpióval a folyóba. Ahogy a közepére értek, a skorpió megszúrta a teknőst. A teknős haldokolva megkérdezte:

- Mégis miért tetted? Most mindketten meghalunk!

- Mert én ilyen vagyok ilyen az én természetem.

66. Lili85 (válaszként erre: 23. - Mendra)
2010. okt. 15. 12:59
Kos vagyok
65. db78bacc4f (válaszként erre: 60. - B73e24f31f)
2010. okt. 15. 10:23
Rossz tapasztalataid lehetnek, mert én pont az ellenkezőjét tapasztaltam...bár, szerintem ez nem horoszkóp, hanem egyénfüggő.
64. mendra (válaszként erre: 59. - Ebf2510f25)
2010. okt. 15. 05:15
Skorpó nő vagyok ,és öszinte.Vannak ellenségeim mint mindenkinek általában.Csak ellenségeim és barátaim.A barátaim már ismernek "és ezért szeretnek.Az ellenségeim félnek,mert kiszámíthatatlan vagyok,szó kimondó nem szeretem a felületes dolgokat nem szeretem a dumát a hátam mögött ,egyenes ember vagyok.Bírom a kritikát de az igazságtalanságot nem.Mi mindenre lehet képes nagy általánosságban egy skorpió?Hm az biztos,hogy soha semmi nincs elfelejtve mint másoknál fátylat rá és jópofi.Kivan zárva!Miután nagyon eszesek vagyunk és rafináltak megtaláljuk a módját ha piszkálnak tízszeresen adom vissza.
63. mendra (válaszként erre: 60. - B73e24f31f)
2010. okt. 15. 05:02
Kerüld is el őket messziről mert nem hozzád való a skorpió és megfog """ ölni."""
62. ebf2510f25 (válaszként erre: 60. - B73e24f31f)
2010. okt. 14. 21:57
Nos, egyetértek!!!!!!!!!!
61. genlips (válaszként erre: 60. - B73e24f31f)
2010. okt. 14. 20:08
mert nem tudtad kezelni. ezért ezt érdemled. szerinte
2010. okt. 14. 18:42
Nem vagyok horoszkóp mániás, de a skorpióra eddig csak fintorgást láttam és alá tudom támasztani, hogy: BUNKÓ, ÖNZŐ, ALJAS, BOSSZUÁLLÓ! :( ...tapasztalat...
2010. okt. 14. 18:38
Én a skorpió nőre lennék kíváncsi. Volt valakinek ilyen csillagjegyű ellensége? Mi mindenre lehet képes?
2010. okt. 14. 18:14

A bartánőm férje skorpió.

Nehéz elviselni,irigy,féltékeny,fukar(ez alatt azt értem,hogy a fogához veri a garast),viszont nagyon segítőkész minden emberrel szemben.Imádja az ezoteriát,már annyira,hogy a saját családját hanyagolja miatta:(ami szerintem nem jó.

2010. okt. 14. 17:10
benéztem a másik fórumra,háát van benne igazság az biztos
56. Bea0124 (válaszként erre: 54. - Mendra)
2010. okt. 14. 16:07
Na megyek!remélem az lesz
2010. okt. 14. 16:06

Köszi a kávét!!Igaz nem szeretem!

Jó az tea:)

54. mendra (válaszként erre: 52. - Bea0124)
2010. okt. 14. 16:06
Akkor szépen csináld neki:)))
53. mendra (válaszként erre: 51. - Bea0124)
2010. okt. 14. 16:05
Azért mert úgy érzi ellenség lesz és nem akar várni kockáztatni inkább támad.Egyébként az állatvilágban a skorpio az aki saját magát megöli mint,hogy mások tegyék meg:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook