Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Suli fórum

Suli (beszélgetős fórum)


6. Danimano (válaszként erre: 5. - Majkamano78)
2010. okt. 21. 15:43

Szia!

Hála nem történt azóta semmi.

Az osztályfőnöke azt tanácsolta, hogy jobb nem beszélni a tornatanárral, mert rászáll a gyerekre még jobban. Hát csodálatos ez a világ....

2010. okt. 20. 12:09

Na szia!

Miújs van azóta a kisfiaddal?

4. Danimano (válaszként erre: 3. - Majkamano78)
2010. okt. 14. 12:04

Nem vontam :)

1 hét alatt ez a második beírásunk az üzenőbe, múlthéten nem találta meg a fehér zokniját, csak az óra végén ezért is kaptunk:)

2010. okt. 14. 11:56
Kérdőre vontad a tanárt?
2010. okt. 14. 11:56

Szia!

Sajnos ez nem csak nálatok fordul elő... :(

Az én fiam most 4-dik osztályos és vele már 1 osztályos kora óta csinálja az egyik osztályfőnöke, mert neki kettő van...

Már sok összetűzésünk volt vele sajnos... :(

2010. okt. 14. 11:43

"Adott esetben a pedagógus joga és felelőssége eldönteni, hogy sor kerüljön-e a kiküldésre, és a tanóra bármelyik percében is küldik ki a tanulót, az nem tarthat automatikusan az óra végéig, hanem csak a szükséges ideig. Ezzel együtt biztosítani kell a kiküldött tanuló felügyeletét is. (K-OJOG-28/2002.)"

Kisfiam most lett 1 osztályos, torna órán meglökte az előtte lévő gyermeket ezért a tanár kiküldte az óráról egyedül.

Persze jogos, hogy büntetés kell, de egy torna órán büntetésként annyi feladatot lehetne adni, hogy na. 6 éves gyereket egyedül kiküldeni az óra végéig,hát szerintem nem legjobb és mint szülő nem örülök neki, hogy felügyelet nélkül volt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook