Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Boldogtalan házasságban két pici gyermekkel, van kiut? fórum

Boldogtalan házasságban két pici gyermekkel, van kiut? (beszélgetős fórum)


2013. febr. 8. 23:03

A gyermekeik tartsd szem elott elsősorban, mert bárhogy alakuljanak a dolgok - ok semmiről sem tehetnek.

Keress fel egy terapeutat illetve szakembert ha lehet anonim módon aki tényleg tud segíteni.

Te érzed mennyire javítható illetve helyre hozható a házasságod - valahogy csak összejött az a két kis gyerkoc - szeretettek egymást.

13. 274c9996b8 (válaszként erre: 3. - 2670345b2c)
2010. okt. 15. 17:31

Valahogy csak kialakult ez a "labtörlö kezeles" , nem ? Miert hagytad hogy , idaig falyuljon ?

A gyerekeidet meg nem veheti el töled csak ugy ! Törvenyek is vannak ám !

12. Zeusz33 (válaszként erre: 11. - 73cdbfbb2c)
2010. okt. 15. 17:08
Ha jobban elolvasod a párja azzal fenyegetözik,hogy elviszi a gyermekeket,semmibe nézi a hölgyet.Egy ijen ember nem fog megváltozni.Miért kéne szegénykémnek álandoan megalászkodnia?
2010. okt. 13. 21:34

Zeusz33 hozzászólása számomra érthetettlen. Van neked családod???? Itt szó nem volt a gyerekeken való osztozkodásról. Azt kérdezte, van-e kiút a rossz kapcsolatból.

Válasz: a legtöbbször van, ami elromlott meg lehet javítani, kérdés hogy van-e elegendő kitartás és akarat hozzá. Sok házasság megmenthető lett volna ha energiát fektettnek bele. Ugyan ki mondta hogy a házasság egy könnyű vállalkozás??? Nem az. Nagyon is nehéz. Sokat kell tenni érte.

Egyébként ahol a férfi hozzáállása ilyen, az nem a férfi hibája. A nőjé. Ő vezette be így és az első " lenéző" megjegyzéskor nem tette helyre a férfit. Ha egy házasság rossz, abban minkét fél hibázott valamit. És ezt el kell fogadni. Itt jöhetne a kérdés: mi volt előbb? A tyúk vagy a tojás? nem lehe tudni, de tény hogy mindkettő van. Vagyis hiba is mindkét félben van.

2010. okt. 13. 18:17

Az ötödik hozzászólónak igaza van meg kell próbálni helyrehozni a dolgokat és ezt őszintén meg kell beszélni egymással. Valaki biztosan hibázott ez ügyben. Tisztelet a kivételeknek, általában nem értem azokat a férfiakat, aki képtelenek az apai teendők ellátására és kérdem én miért az ártatlan két pici gyermek sínyli meg a felnőttek rosszul alakult, boldogtalan házasságát. Nem csak a tervezésnél kell jelen lenni, hanem abból kivenni a részét és nem gyáván megfutamodni, akkor pedig előtte kellett volna gondolkodni, hiszen sekisem kényszerítette arra, hogy megnősüljön és családot alapitson ez az ő döntése volt akkor tessék vállalni. Már elnézést

szív.üdv.Ágnes

2010. okt. 13. 18:06
Gondolom sokk beszélgetésen vagytok túl.Szerintem a párterápinak nincs sok értelme.Egy darabig müködne utána kezdödne minden elöröl.Ha betud bizonyitani pl tanukkal,hogy nincs türelme a gyermekekhez nem itélnék neki.Ismerek 3 gyermekes anyákat is akik megtalálták az igazit és nagyon boldogok.
8. mimmo33 (válaszként erre: 3. - 2670345b2c)
2010. okt. 13. 14:52

:O

Azt akartam írni, hogy veled;)

és hogy valami kiváltotta;)

7. dj.cica (válaszként erre: 5. - 73cdbfbb2c)
2010. okt. 13. 14:51
egyettértek veled üljenek le beszélgetni gyerekek nélkül normálisan
6. mimmo33 (válaszként erre: 3. - 2670345b2c)
2010. okt. 13. 14:45

:(

Mi vezetett ide?A kapcsolatotok elején is így viselkedett vele?Vagy valami kiáltotta ezt?

5. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 4. - 2670345b2c)
2010. okt. 13. 14:20
A gyerekek miatt pedig meg kéne próbálnod mégegyszer helyrehozni a házasságod. A család talán megér mégegy próbát, még akkor is ha ez már a sokadik, és az erőd fogytán van. Nagyon sok türelem, tolerancia és gondolat szükséges hozzá. Gondolom már megpróbáltál vele beszélni erről nem 1x nem 2x, de ne add fel! Üljetek le, és nagyon hitelesen mondd el neki a gondolataidat, érzéseidet, a múltbéli érzéseket és hogy most mit érzel. Hallgasd meg őt is. Érdemes lenne elmenni egy párterapeutához ha belemgy a párod. ( a férjek általában ebbe nem szívesen mennek bele, csak ha már be vannak adva a papírok a válásra.:) ) Nem kell a kegyeiért küzdeni, nem kell megalázkodni, hanem meg kell változtattni a hozzáállásotokat neki és neked is. Nem lesz könnyű, és elsőre a férfiak nem a legjobb partnerek ebben. Emiatt ne érezz csalódottságot, 100-ból 99 úgy reagál, ahogy a Te férjed is.:)
2010. okt. 13. 14:09
tudom kicsit összevissza de a lényeg benne van már nincs erőm küzdeni a kegyeiért,de félek...
2010. okt. 13. 14:08
nehéz megfogalmazni,de a lényeg hogy már azt sem mondjuk egymásnak szeretlek,ha hazajön egyfolytában kötekedik amikor lehet belém rug szavakkal természetesen,türelmetlen a gyerekekkel is pedig még picik,ha meg bánt bármivel soha nem kér bocsánatot mindig megvárja még inkább én bujok oda és azzal el van felejtve és körülbelül ugy kezel mint a lábtörlőt mert szerinte egy nőnek nincs semmihez joga csak egy férfinak:-(
2010. okt. 13. 14:00
Mi a baj a házasságoddal?
2010. okt. 13. 13:51

Sziasztok,nagyon el vagyok keseredve a házasságom romokban de nem tudok mit tenni mert van két gyönyörű kisfiam akik imádják az apjukat.

Nincsenek veszekedések egyszerűen már csak a gyerekek az összetartó erő és férjem fenyegetései hogy elveszi őket ha elhagyom,de én miért érdemlek boldogtalanságot,nem tudom mit kellene tennem:-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook