Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr.Theiss Aktiv Immun szirup, Dr. Theiss Echinacea csepp ...szedi valaki valamelyiket? fórum

Dr.Theiss Aktiv Immun szirup, Dr. Theiss Echinacea csepp ...szedi valaki valamelyiket? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 13. 10:20
nem tudom,hogy kell-e olyan nagy megelőzés,mi jártunk zenebölcsibe,aztán 4 évig oviba és most 2 éve suliba.Az én fiam nem kapott anyatejet,mert örökbefogadott baba volt,nem hiszem,hogy voltak tartalékai,mert szinte éhezett az anyukája,de még nem kaptt antibiotikumot,tavaly 3 napot hiányzott a suliból,de abból egyszer elutaztunk.Idén mondjuk volt lázas egy napig,de 3 nap pihit irt elő a dokibácsi.
2010. okt. 13. 10:14
Mert hát azért simán az Eurovit nem sok ezekhez képest..
12. e2d3bb2ec0 (válaszként erre: 11. - Andrea0223)
2010. okt. 13. 10:13
Értem, köszi:)Multi tabs immuno-t szedtem, de az sem olcsó mulatság. Most eurovit-et szedek, ennek elfogadható ára van, de még szeretnék mellé valamit ezek közül. Aztán majd látjuk, többiek mit írnak. :)
2010. okt. 13. 10:09
A csppből megelőzésre napi 3*20 csepp kell,a szirupra nem emlékszem,de azt hiszem abból is többször kell egy nap,és macera,mert a gyerek napközben suliban van,hogy egyen belőle 3*?!
10. e2d3bb2ec0 (válaszként erre: 9. - Andrea0223)
2010. okt. 13. 10:07
köszönöm :)
9. andrea0223 (válaszként erre: 7. - E2d3bb2ec0)
2010. okt. 13. 10:06
Most sima multivitaminos tablettát eszik a gyerek,én ilyeneket nem szoktam,és nincs különösebb oka,csak az,hogy ezt is kiróbáljuk!
2010. okt. 13. 10:04
Kipróbálnám valamelyiket, de akkor a szervezet nem szokna hozzá tavaszig? Úgyértem, hogy akkor tavaszig inni kéne...
7. e2d3bb2ec0 (válaszként erre: 5. - Andrea0223)
2010. okt. 13. 10:03
Miért másikat? Privibe is leírhatod, ha ide nem szeretnéd. Köszi Neked is :)
2010. okt. 13. 10:02
Köszi:) Igen, ír megelőzést. :) Mennyi mennyiség kell belőle? Béres cseppnyi? Íze van ?
2010. okt. 13. 10:02
Szerintem mindegy melyiket próbálod,a cseppek alkoholosak,iszonyú az ize,de hatásos.A szirup nem ilyen szörnyű,azt azt hiszem gyereknek is lehet adni.Mi ittuk,de most mást próbáltunk ki.
2010. okt. 13. 10:01
én Echinacea cseppet szoktam, ha meg vagyok fázva, arra nagyon jó. Meg asszem megelőzésre is.
2010. okt. 13. 09:54

Dr. Theiss Aktiv Immun szirup Dr. Theiss Aktiv Immun szirup



Egységár (darab): 1 400 Ft


Cistus- kivonat, C-vitamin és cink tartalmú étrend –kiegészítő


Immunrendszerünk nap, mint nap védi szervezetünket a különböző káros hatásoktól.Mindenekelőtt a hideg, nyirkos hónapokban van szükségünk egy jól működő, egészséges immunrendszerre. A kiegyensúlyozott, vitaminban gazdag táplálkozás, valamint elegendő alvás és friss levegőn történő sok mozgás is hozzájárul egészségünk megőrzéséhez.

--------------------

Dr. Theiss Echinacea csepp Dr. Theiss Echinacea csepp



Egységár (darab): 1 400 Ft


Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény.

A fertőzéses megbetegedések megelőzésére és a szervezet ellenálló képességének fokozására.


Az immunrendszer aktivitásának fokozására, bakteriális és vírusfertőzések megelőzésére, illetve a már kialakult fertőzések lefolyásának gyorsítására, a tünetek enyhítésére alkalmazható. Használata előnyös minden olyan akut és krónikus megbetegedésben, amikor a szervezet ellenálló képessége aktuálisan, vagy tartósan lecsökkent.


A Dr. Theiss Aktiv Immun szirup olyan anyagok speciális kombinációját tartalmazza, melyek elősegíthetik az immunrendszer működését.

2010. okt. 13. 09:53

A honlapon mindegyik 1400 Ft. Egyik 200ml (szirup), a másik 50ml(csepp).

Valamelyiket kipróbálnám, de melyiket?

2010. okt. 13. 09:51
Dr.Theiss Aktiv Immun szirup, Dr. Theiss Echinacea csepp ...szedi valaki valamelyiket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook