Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Futópad és elliptikus tréner fórum

Futópad és elliptikus tréner (beszélgetős fórum)


16. jeti
2016. júl. 25. 16:54
Melyik a hatásosabb ha izmosodni akarok?
15. 5bfba16667 (válaszként erre: 12. - Betti125)
2010. okt. 13. 10:07

Szerintem is jobb a tréner, mint a bicaj.. Ráadásul még nem találták fel azt a nyerget, ami nem vág..:S


Vettünk már szilikonosat, meg gél állagúsat, meg anyámkínját, de esélytelen.. Az elliptikus, v futópad. Egyszer majd (saját lakásba lesz pad:D) most elliptizálódni fogok:P

14. 5bfba16667 (válaszként erre: 13. - B47c18c942)
2010. okt. 13. 10:05

Az az igazság, hogy már annyira unom a felfújt kezű, agyatlan barmokat, hogy nem szeretem a konditermet. Voltam only for girls-ben is, ott meg szar a hangulat..Jártam is, meg nem is, és az a baj, hogy baromi messze van tőlünk, még a legközelebbi is.. Szerintem több mint fél óra.. XXII.ker legkülsőbb része. Szóval ezért szeretnék otthonra. Nincs túl sok időm egy nap, a napi plusz egy óra utazás, meg le-fel öltözködés nem biztos, hogy belefér.


Itthon akkor használom, amikor csak szeretném. Nekem meg este 1 órám van House alatt, amiből nem engedek. Ekkorra terveztem a mozgást:D:D


Tudom, nehéz eset vagyok:) vagy inkább:(

13. b47c18c942 (válaszként erre: 11. - 5bfba16667)
2010. okt. 13. 09:28
Én télen-nyáron padon futok egy konditeremben. Régen kint futottam földön és utáltam, hogy állandóan ki voltam szolgáltatva az időjárásnak. Télen pedig én is beteg voltam mindig. Ha megteheted (felteszem igen, mert a padra is szántál volna) a téli hónapokban járj el egy terembe.
2010. okt. 13. 08:37
Nekem van szobabicikli és elipszistréner is. A tréner jobb, mint a bicikli, mert sokkal jobban megmozgatja a felsőtested is, mivel az is mozog. Én imádom. Hogy ne legyen unalmas, mindig mp3-at hallgatok közben. Családiház emeleletén van. Lomisoktól vettem 3000ft-ért használtan. Digitálisan kijelez mindent. Mennyi távot tettél meg, a kalóriát, lépésszámot stb..
11. 5bfba16667 (válaszként erre: 10. - Falcngate)
2010. okt. 12. 21:15
Köszönöm a segítséget:)
10. falcngate (válaszként erre: 9. - 5bfba16667)
2010. okt. 12. 21:11
Az kevésbé hangos, jó döntés szerintem.:)
2010. okt. 12. 21:00

Köszi a véleményeket.. Nem tudok télen futni, mert 3 perc után tüdőgyulladást kapok. Próbáltam nem egyszer, most már bizonyított a dolog.


A szobabiciklit meg egyszerűen utálom. Ezért néztem egyéb eszköz után.

És nem diétázás miatt, csak hogy ne punnyadjak el a tél alatt.


Igazából előszörre is a trénert akartam, de kezdek eléggé meggyőződni, hogy inkább azt. Jobb a békesség, mindenkivel:)

2010. okt. 12. 19:54

Attól függ, h mit szeretne az ember. Ha állóképességet növelni, akkor szerintem is jobb. Ha diétázni, akkor mindegy, csak a szükséges pulzustartomány meglegyen.

Amúgy én legjobban szabadtéren szeretek futni, tuti, h az még a futópadnál is sokkal hatékonyabb...csak hát a fene megy ki hidegben.:)

Azért javasoltam a bicajt, mert diéta céljából szeretné Panka.:)

7. b47c18c942 (válaszként erre: 6. - Falcngate)
2010. okt. 12. 19:33
Szerintem a futópad azért hatékonyabb, feltéve ha tényleg futnak rajta. Persze aszobabicikli is hasznos.
2010. okt. 12. 19:24
Egyébként a szobabicaj ugyanígy megfelel aerob edzéshez, mint a futópad és az eliptikus tréner. Nem zajos és jóval olcsóbb, mint egy futópad.:)
2010. okt. 12. 19:13
Asszem maradni fog ezek után az elliptikus bizgere..
2010. okt. 12. 19:09
Van egy menetzaja is, az nem vészes, de ahogy futsz rajta dobog. Szerintem nézz körül boltokban és próbáld ki és kérdezd meg az alsó szinten lakókatmit szólnának hozzá.
3. 5bfba16667 (válaszként erre: 2. - B47c18c942)
2010. okt. 12. 18:57

Köszi.

A nagyon zajos pontosan mit takar?

Egy kertes ház felső emelet a miénk, parkettára rakva mire számítsak?

2. b47c18c942 (válaszként erre: 1. - 5bfba16667)
2010. okt. 12. 18:53
Szerintem kizárólag elektromost vegyél, mechanikust semmiképp. Olan 100 körül kapsz már jót ami új, persze használtan olcsóbban is. Vedd figyelembe, hogy nagyon zajos, lakásba, társasházba nem ajánlom.
2010. okt. 12. 18:35

Sziasztok!


Most, hogy jön a tél, úgy döntöttem, hogy nem fogok felszedni fél dekát sem, ha nem tudok kinn futni, majd futok benn:) Szóval szeretnék venni egy gépet. Nem tudom eldönteni, hogy melyik legyen..

A futópadok ára gigantikus, úgy hogy azt gondoltam, hogy használtat vennék, de azt sem tudom, hogy abból melyik a jó. Elektromos, mechanikus, stb. stb.


Elliptikus trénerben gondolkodtam eddig, annak már picit utána is jártam, az sem rossz. Ha nem bírom majd megfizetni a futópadot, ez lesz a B terv:)


Szóval kérlek osszátok meg a saját véleményeteket!!!


Láttam amúgy, hogy volt már erről itt fórum, csak kb 1 - 1,5 éve kihalt, remélem így hatásosabb.

Jah, és ha esetleg valaki megválna, jól működő gépétől, az is sikítson, legyen szíves:)


Köszönöm:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook