Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagy bajban vagyok.. barátság... fórum

Nagy bajban vagyok.. barátság... (beszélgetős fórum)


1 2
2007. aug. 8. 07:25
Meg :) Nagy kő esett ám le! Fogyózás közben jól jön a mínusz kiló :))))
30. rika
2007. aug. 8. 07:24
Elhiszem, de most már megnyugodhatsz vége.
29. rosewood (válaszként erre: 28. - Rika)
2007. aug. 8. 07:23
az biztso... de ne tudd meg, mit éltem át, annyira féltettem Melt!
28. rika (válaszként erre: 27. - Rosewood)
2007. aug. 8. 07:22
akkor most már teljesen megkönnyebbültél ugye? Lehet még jót is tettél ezzel a kis bakival...:) adtál nekik kezdeti közös témát.
2007. aug. 8. 07:21

Újabb fejlemények. Ők ketten egy hullámhosszon. Azonos érdeklődés, megvan a szikra, személyesen felkereste Melt délután, pedig ez volt az első találkozás... Reggelig beszéltek telefonon...Mel boldog, feltöltődött és bezsongott kicsit. :)


A dolog jó irányba indulni látszik.. Hála, hála, Istenem!


A srác fejében megfordult, hogy nem teszt volt -e a levelem, nem szándékos volt -e, de elhitte hogy nem.


Rólam is beszélnek.. az eredeti levélben Mr Schaffhausen-nek neveztem a srácot, mert fura vezetékneve van, amit nehéz megjegyezni, és azóta magát cinkosan így nevezi, van humora. :-)

26. rosewood (válaszként erre: 23. - Almáspite)
2007. aug. 7. 15:08
Köszi..én is próbálok nevetni...:) ekkora balfék, mint én....
25. rosewood (válaszként erre: 24. - Nicci)
2007. aug. 7. 15:07
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ, azt hittem, csak én járhatok így...:-) köszi a sztorit.. és látod, én is nevetek, mert nem velem történt...
24. nicci
2007. aug. 7. 13:49
Egyszer én is jártam hasonlóan sms-el.Volt egy srác aki nagyon hevessen járált utánam napjában többször felhívott és késő este pedig vad sms -ezésbe kezdtünk.Több telefonszáma is volt.Egyik este ismét írt,és eléggé kétértelmű személyes smseket váltottunk és másnapra randit beszéltünk meg a munkahelyemre.Jött is csak nem Ő, hanaem egy másik srác akinek úgyan az volt a keresztneve,és fodrászkodni járt hozzám,és smsben mert közeledni majd szegény látva az én kétértelmű válaszaimat teljessen felbátorodott.A legcikibb az volt,hogy még akkor sem esett le amikor megláttam,hanem elakartam küldeni,mondván,hogy nem érek rá a most levágni a haját mert randim lesz!Akkor mondta,hogy igen vele!Hát életem egyik legnagyobb égése volt!
2007. aug. 7. 13:22
huh, ez jó kis mellényomás volt:(((( :))))) nem tudom sírjak-e, vagy nevessek, de azt hiszem inkább az utóbbi, vagyis nevessünk. ha most nem is sikerül neked, majd fogtok még vigyorogni ezen (is) a barátnőddel! olvastam, h közben sikerült megbeszélnetek a dolgot mindkét féllel. sztem ne aggódj, ha komolyan össze akarnak jönni megtörténik ez a levél ellenére is. abból ítélve ahogyan fogadták, inteligens embereknek látszanak, te is annak tűnsz, úgyhogy olyan nagy baj nem lehet, csak nyugi!
2007. aug. 7. 12:46
Megint fejelmény: a srác nekem is válaszolt. Véleménye: nincs miért haragudnia, és valójában fényeztem. Sok mosoly-jel, és udvarias hangvétel. Remélem, Melidával is ezt a stílust alakalmazza. Ettől félek leginkább, hogy Őt bajba sodortam, leégettem...nem is amagm bőrét féltem, hiszen én nem ismerem. Csak hát, nem lehet visszacsinálni...
2007. aug. 7. 09:41

újabb fejlemények. Beszéltek telefonon. A srác még nem járt azóta aza iwiwen, de a barátnőm megkérte, hogy a két üzit (a véletlent és a másikat) olvastalanul törölje, ha LEHET, mert nem neki szóltak..

A srác jól vette a dolgot -látszólag- és úgy tűnt a barátnőmnek, hogy ha tisztességes a pasi, akkor törli az üzti. ja, és még valami: nagyjából elmondta a Melinda (így hívják, na..), hogy mit is írtam, de azt is mondta, hogy voltak benne személyes dolgok is ...Uhhh....nagyon ciki még mindig...

ablakpucolás közben nekem is az járt a fejemben, hogy meg kéne előzni a dologt, azzal, hogy szólni a srácnak a dologról.

magamból kiindulva: én olyan kíváncsi vagyok, hogy óriási önfegyelem kellen ahhoz, hogy megálljam, hogy nem olvasva kitörlöm. Reménykedek :)

20. fe20557d00 (válaszként erre: 19. - Rosewood)
2007. aug. 7. 09:26
:-)Jó hogy megbeszéltétek!
2007. aug. 7. 08:10

Nos. Fél órát beszéltünk a bartánőmmel. gyorsan kitöröltem az ismerőseim közül a csaj, megbeszéltük.

Nagyon rendes volt a barátnőm, igazán, persze dühös volt (dolgozott, és nem tudta felveni a tel-t)mert iagzán ez a srác egy próbálkozás lett volna, valaki másért van oda. ha annak a pasinak küldtem volna üzit, akkor megölt volna.... De így csak nagyon dühös, jogosan.

A srác válaszát még várom.

van egy reményem, miszerint látva, hogy nem neki akartam írni, mert más a megszólított, TALÁN el sem olvassa az leveleket.

ja, és írtam az iwiw info-nak, hogy nem lehet -e kitörölni már elküldött, de el nem olvasott üzenetet.

tanuljatok az én káromon....

18. fe20557d00 (válaszként erre: 16. - Rosewood)
2007. aug. 7. 07:38
Na ez nem szép tőle:-(szerintem.Írj egy sms-t,amiben elnézést kérsz és megírod hogy a ti barátságotok ennél többet jelent,minthogy ezen elcsússzon... és utánna már bízd a barátnődre hogy mikor jelentkezik.
17. rosewood (válaszként erre: 15. - Ági28)
2007. aug. 7. 07:36
Velem nem :) házas vagyok :)
2007. aug. 7. 07:36
Még nem kértem bocsánatot a barátnőmtől. nem veszi fel a telefont, és ettől megőrülök.
15. Ági28
2007. aug. 7. 07:36
Hát ez tényleg ciki. De még az is lehet h jól fog elsülni. Ha meg e miatt nem jönnek össze, hát lehet h tök dilis a srác és a barátnőd jobban járt! Vagy még a végén VELED jön össze! :-))))
14. fe20557d00 (válaszként erre: 11. - Rosewood)
2007. aug. 7. 07:35
Hát ha a véleményedet nem kérte csak azt hogy nézd meg a pasi fotóját,akor tényleg gáz.Azonban szerintem ne hozdd magad megalázó helyzetbe sem.Elnézést kértél,a barátnődtől is és a pasitól is....nem tudsz utánna már mit tenni.Ha nem képesek megbocsátani és túllendülni az őket mínősíti.Szerintem te már megtettél mindent ami lehet.
2007. aug. 7. 07:33

És hogy semmi sincs véletlenül: találtam egy idézetet az iwiw üzifalamon:

"Magunkon ítélkezni sokkal nehezebb, mint máson. Ha sikerül helyesen ítélkezned saját magad fölött, az annak a jele, hogy valódi bölcs vagy."

nem vagyok bölcs, egy barom vagyok...

2007. aug. 7. 07:31
Ja, és leszedtem gyorsan az összes képemet, hogy legalább az én küllemenmről ne essék szó.. ha netán a srác visszavágna...hiszen nem ismerem
2007. aug. 7. 07:28

Valójában nem rossz avéleményem, bár lehet, hogy ezt most mengetegtőzésnek veszitek.. levél legvége az volt: van valami nagy spílerség a pasiban :)

És nem tudom visszanézni, mert ijedtemben kitöröltem az elküldött levelek közül. nem is tudom, miért...

A barátnőm meg fog ölni...


Ne avatkozzak mások dolgaiba, tanuljam már meg...

10. rika
2007. aug. 7. 07:20
Most már mind1. El fogja olvasni és ezt te is tudod. MEntsd a menthetőt foglalkozz a barátnőddel. Ha a pasi meg azért nem jön össze a barátnőddel, mert neked ismeretlenül rossz véleményed van róla, akkor az erősen minősíti a pasit.
2007. aug. 7. 07:18
Még nem... senki semmi. meghalok szégyenemben....
2007. aug. 7. 07:17
Annyira rendik vagytok, hogy bírzattok, azt hiszem most kapok agyvérzést... visszacsinálhatatlan.. ja és írtam a srácnak, hogy ez már csak így megy barátnők közt... és pasik közt is, nem? Nem mintha EZ menetsítene!!!!
7. rika
2007. aug. 7. 07:17
Ez tényleg erős egy kicsit. Nem reagált a levélre?
2007. aug. 7. 07:16
Nem veszi fel, nem veszi fel, pedig a gyónás nagyon jól jönne... és ez most történt fél hétkor... :(((((((
2007. aug. 7. 07:15

Nem.. azt írtam, hogy: a csúnya nem itt kezdődik-ez nagyon GÁZ. Meg azt is, hogy TTvel nem mérhető össze, aki egy másik pasi a csaj életében. nevet nem írtam.

ja és néztem, ők az iwoiwen még nem is ismerik egymást! vagyis negyon kezdetleges a dolog, a legrosszabbkor nyúltam bele.

A magyarázkodós, srácnak írt levélben sűrűn elnézést kértem, írtam, hogy hülye p.csa vagyok (:((() és lehetőleg ne mondja el a barátnőmnek: EGYELŐRE, ne az gátolja meg a megimerkedésüket. Más: a barátnőm nem veszi fel a telefont!!!!!!!!! megőrülök....

4. rika (válaszként erre: 1. - Rosewood)
2007. aug. 7. 07:14
felhívtad? Mit mondott? Mi volt a levélbe? Legalább tudja mit gondolsz róla.
2007. aug. 7. 07:11

Halál ciki!:DDD

Bocs, de mégis vicces, már így kívülállónak. Neked meg ultraciki, ezt megértem.


Remélem, nagyon gáz dolgokat nem írtál a srácról, a srácnak!


Nincs mit tenni. Ha ekkorát bakiztál, muszáj vállalnod. Hátha, válaszol a srác.


Tényleg, nagyon kritizálós levelet küldtél?

2007. aug. 7. 07:10

Én nem tudom,talán ha viccesen fogja fel ....

kérdés hogy mit írtál az üzibe,jót vagy rosszat

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook