Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Járt már valaki a MediCenterhez tanfolyamra? Érdekelnének a tapasztalatok. (Radiesztézia tanfolyamra jelentkeznék.) fórum

Járt már valaki a MediCenterhez tanfolyamra? Érdekelnének a tapasztalatok. (Radiesztézia tanfolyamra jelentkeznék.) (beszélgetős fórum)


2012. okt. 8. 21:44
Én is csatlakozom a hozászólásokhoz. Akit mi becsületesnek tartunk az pedig Albecz János radiesztéta. Ügyesen, megbízhatóan és becsületesen dolgozik, végzi a munkáját.Azt, hogy tart-e tanfolyamot nem tudom, de ha méretni szeretne valaki akkor mindenképp őt ajánljuk. A táltosokról nekünk sincs jó véleményünk, jó pár ezer ft-unkat elköltöttük már feleslegesen rájuk.
2012. júl. 5. 15:15
Meg tudom erősíteni erithrea hozzászólását, a Bencze Ágnes-Marosi József duó profi a szakmában, csak velük szabad foglalkozni. Nagyon rossz tapasztalatom van a Biotér Natura Kft-vel, Almásy Zsolttal (méregdrága és össze-vissza mért) valamint Brunda Károllyal. Ezeket kerüljétek el!
3. 0490ce3abb (válaszként erre: 2. - Erithrea)
2010. okt. 18. 19:59

Köszönöm, mindenképp utánanézek majd! :)

Persze ha valakinek van tapasztalata a MediCenter-rel kapcsolatban, továbbra is szívesen olvasnám.

2010. okt. 18. 11:47
Bencze Ágnes egy profi radiesztéta,ő is indít tanfolyamokat,a honlapján rajta vannak az időpontok.A MediCentert nem ismerem..
2010. okt. 11. 21:27
Járt már valaki a MediCenterhez tanfolyamra? Érdekelnének a tapasztalatok. (Radiesztézia tanfolyamra jelentkeznék.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook