Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bach virágterápia fórum

Bach virágterápia (beszélgetős fórum)


1 2 3
73. Zizisicc (válaszként erre: 72. - D7ba7bf7ff)
2019. dec. 17. 23:18
Melyik mondat tartalmát érzed problémá(s)nak? :o))
72. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 71. - Zizisicc)
2018. okt. 21. 23:57

Erre melyik virágot ajánlod?


"A mai társadalom olyan beteg, hogy nem szabad közösséget vállalni vele. Neked is azt tanácsolom: Járj magánúton! Világítson a saját fényed, mint homlokon a bányászlámpa." /Müller Péter/


:)

2018. szept. 6. 01:28
Van kérdés? :o))
70. Nyunyika27 (válaszként erre: 68. - Orsheka)
2015. okt. 10. 12:40
Sya!! Igen,sok minden vàltozott pozitív irànyba,abbahagytam amikor úgy éreztem és egy kicsit vissza estem! Most rhodoila rosea gyógynövényt próbàlom majd kiderül,nagy reményeket fűzök hozzà! Neked hogy hatott a csepp?
2015. ápr. 21. 18:23
Sziasztok! Ha valakinek kell segítség szívesen segítek.
68. Orsheka (válaszként erre: 67. - Nyunyika27)
2015. ápr. 18. 21:48
Szia, milyennek talalod a cseppeket? Van mar valami valtozas? En pont tegnap rendeltem meg, panikroham es szorongas csokkentesere.
2015. márc. 31. 18:36
Sziasztok! Van még itt valaki? Mint mindenkinek,nekem is van sztorim...íme..27 éves,Életvidám,pörgős,barátnőzős,egészséges,dolgos lány voltam egészen 2013 okt 17.-éig,ekkor fél éve volt új munkahelyem és a munkahelyemen rosszul lettem,szédülés,szapora szívverés,kapkodtam a levegőt,remegés! Ekkor elküldtek,vérvétel,holter ekgra,pajzsmirigy ultrahang, minden negatív vagyis pánikrohamom volt! Onnantól kezdve az életem eléggé megváltozott,ott is hagytam a munkahelyem,mert az váltotta ki,túl nagy volt a stressz a hajtás és egyfolytában lealáztak minket... Biztos vagyok benne,hogy ez miatt alakult ki a pánikroham akkor.Viszont mostmár ott tartok,hogy azért pánikolok,mert attól félek,hogy bármikor előjön,így egyedül sem,tömegközlekedéssel sem tudok menni sehova!! Pánikrohamok csökkentek mióta nem vagyok azon a munkahelyen,sőtt inkább szorongok néha,ha menni kell valahova,!! Abban az időben amikor elkezdődtek a rohamok,nem voltk éjszakám,sem nappalom,tönkre ment a párkapcsolatom (sex) bevoltam fordulva,testi tüneteim voltak... kb fél évig tartott ilyen mértékben,aztán elkezdtem szedni vitaminokat és azóta jobban vagyok,de szorongok ha menni kell valahova,így hát hallottam a bach virágterápiáról,igaz nem voltam konzultáción,csak emailen keresztül tartom a kapcsolatot egy hozzáértővel,sokat olvastam a cseppekről! Megrendeltem a nekem megfelelőt és 2. napja szedem!! Ne féljetek elkezdeni szedni!! Már az első szedésnél éreztem a változást a remegésem megszűnt és nyugalom árasztott el és az éjszakai álom is megérkezett! Nagyon bízom benne,hogy sikerül a régi énemet visszakapnom :) majd írok még hogyan alakulok! Sziasztok :)
66. grizus
2014. okt. 23. 07:24
Sziasztok. Van néhány problémám, amikre valami megoldást keresek most és bár korábban nem nagyon hittem ebben a dologban, gondoltam, adok neki egy esélyt. Egyszer kaptam már cseppet és jobban is lettem, de volt akkor több más dolog is, így nem biztos, hogy ettől. Először is egy mentőcseppet szeretnék, mert szokott kerülgetni a pánik, arra gondoltam jó lesz, de kuponnal most tudok venni egy konzultációt is. A kérdésem, hogy a cseppeket folyamatosan szedni kell, vagy csak kúraszerűen? Illetve, hogyha valaki órákig nem tud elaludni, akkor sem, ha fáradt és nagyon sokat fentvolt, arra mi a jó? Köszönöm szépen.
65. líz05
2013. okt. 10. 21:34

Sziasztok!

Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak. Véletlenül jártunk vidéken,és ott foglakozik vele egy kedves hölgy. Postázza is a cseppeket.Te is összeállíthatod magadnak, de a tanácsadással már hozzájárulás szükséges.

Nekem olyan megnyugvást adott egy nagy gondban ,problémában, hogy el is kezdtem csak a megoldásra koncentrálni:-)))Meg van a száma ha kéritek. 06 30 312 7042.

2013. aug. 14. 14:20
sziasztok! kiszeretnem probalni bach.viragterapias cseppeket..nemtudom hogy en osszeallithatom e vagy kulon szakember segitsege kell e hozza.. de hallottam hogy segit.. es erdekelne az is hogy kinek milyen tapasztalatai vannak evvel kapcsolatban.. panikbeteg vagyok 2 éve szorongasos tunetekkel, gyogyszert szedtem 10 honapig, aztan abbahagytam a doktornom javaslatara, bar nehez vot az elvonasi tunetek miatt miutan abbahagytam a szedesuket, csak most ujra nemvagyok formaban de viszont gyogyszert se akarok szedini.. a valaszotokat elore is koszonom :)
63. lizmil
2012. aug. 13. 20:25
Sziasztok! Stresszre, feszültségre szeretnék szedni eszenciát. Már össze is állítottam azt a hét növényt, ami számomra megfelelő. Írjatok a tapasztalataitokról.
2012. júl. 19. 17:45
de okos, nagyon koszi!!! :))
2012. júl. 19. 17:45
voltan nehany parfumeriaban, ott nem volt, na varjal, hol mernek ki??
60. a14deb9047 (válaszként erre: 59. - Tavasz007)
2012. júl. 19. 17:32
Parfümériában, ahol lehet venni kimértet üvegcsében, ott lehet kapni csak üveget is. Nekem is van ilyen... Ha kifogyott, viszem vissza, és újra megtöltik.
2012. júl. 19. 17:17

sziasztok,


az a műproblémám van, hogy szedek csepeket, magam keverem ki őket, viszont nagyon szeretnék szórófejes üvegecskét.

végigjártam pest majdnem összes patikáját, sehol semmi.


lehet, h műanyagban be tudnám szerezni az üveget, de az meg műanyag. Bár ha üveg a tartó, akkor is csak műanyag lehetne a szórófej.


valakinek van ötlete?

ksözi!!

2012. febr. 20. 09:21
Sziasztok! A rágó formátumot próbálta már valaki?
57. f60ebb6099 (válaszként erre: 56. - Sercegnő)
2011. okt. 27. 11:20

A Bach virágcseppek nagyon finoman hangolnak, csak ajánlani tudom mindenkinek. Újszülött kortól idős emberekig.

Ha bárkinek kérdése van a cseppekkel kapcsolatban, nagyon szívesen válaszolok :)

56. sercegnő (válaszként erre: 55. - Tárnics)
2011. aug. 7. 21:03

de ez van a bach viragterpiaval is, nem?



mondjuk ez az elv nekem sok lenne. :)

55. tárnics (válaszként erre: 54. - Sercegnő)
2011. aug. 7. 16:32
Nem a 84-él van a baj, nagyon is intelligensen kiválasztja azt a pár dolgot,ami az embernek legjobban elevenébe vág.Az egy dolog,hogy a hozzá kapcsolódó tünetek felerősödnek, de a legérdekesebb és legfájdalmasabb, hogy újra szembekerülsz azzal az élethelyzettel,ami kiváltotta. S,ha anno nem tudtad megoldani a problémáidat, most mi rá a garancia,hogy most megtudod. Ez így együtt nagyon sok lehet,de egyéntől függ,kinek milyen súlyos terhek nyomják a vállát. Előbb utóbb úgy is szembetalálkoznál a meg nem oldott helyzetekkel ,a moksával legalább nem ér váratlanúl.
54. sercegnő (válaszként erre: 53. - Tárnics)
2011. aug. 7. 14:08

moksaban 84 esszencia van allitolag, engem ova intett anno a kineziologusom. Mert szerinte sok a 84. Szerintem is sok, mert egyszerre 6-8at vegyunk be. Nekem a tudatalatimat is kitesztelte, hogy jo -e az nekem, es "nem" volt a valasz.



de orulok, ha rad igy hatott!!!! de jo!!!! :))

2011. aug. 7. 14:06

Sziasztok!


Én gerincproblémáimra válogattam össze az esszenciákat. Már másnap erős késztetést éreztem a gerinctornára ,jógára. Előtte nem igen tudtam erre rávenni magam.

Moksa elixirt próbáltátok-e? Az 84 féle rezgést tartalmaz. Szintén virágesszenciákból készül.Na az nagyon ütős.Érdemes a fórumját elolvasnotok.

52. sercegnő (válaszként erre: 51. - Zizisicc)
2011. aug. 7. 13:52
KOSZI!!!!! :))))
51. Zizisicc (válaszként erre: 49. - Sercegnő)
2011. aug. 7. 13:38

Mindegyik esszencia passzol egymáshoz, a kérdés az, hogy a mostani lelkiállapotodhoz passzolnak-e ..... :o))

Nézem! :o))

50. sercegnő (válaszként erre: 48. - Zizisicc)
2011. aug. 7. 13:36

te gondolom hasznalod, latsz pozitiv valtozast, ahogy szeded?


nekem nem baj, ha sokaig tart, allitolag 1 ev az eletbol esszenciaval 1 honapos bevetelt takar. Ez igaz lehet?

2011. aug. 7. 13:34

priviben irtam neked.

szerinted az a kombo, amit kikevertem, megy egymashoz? :)))


koszonom a valaszt!!!

48. Zizisicc (válaszként erre: 47. - Sercegnő)
2011. aug. 7. 13:14

Nagyon jól. :o))

A terápia régóta fennálló problémánál vagy bonyolultabb esetben több hónapig is eltarthat, a keveréket meg mindig ahhoz kell igazítani - miután elfogyott az előző, hogy Benned milyen változások történtek és hogy érzed magad .....

47. sercegnő (válaszként erre: 46. - Zizisicc)
2011. aug. 7. 10:25

koszi a valaszt! nekem megvan mind a 39 esszencia, meg viszki is van hozza, es meg meg sem ittam!!!



voltam tanacsadonal 2 eve, meg uno mar a gondjaimat, igy vagy kitalalom magamnak, vagy nem. )


te mennyire ismered az esszenciakat?

koszi a valaszt!! :))

46. Zizisicc (válaszként erre: 45. - Sercegnő)
2011. aug. 7. 10:19

Szerintem érdemes lenne felkeresned egy Bach-virágtanácsadót/terapeutát. Több előnye is lenne. A vele való beszélgetés segítene eligazódni az érzelmeid kuszaságában, segítene feltáni az ok-okozati viszonyokat, kideríteni a gyökereit a problémáidnak. Ennek alapján ő le tudná szűkíteni, hogy a 38 esszencia közül, most melyekre van valóban szükséged, és összeállíthatna egy személyre szabott keveréket.

Az esszenciákat persze egyesével is meg lehet vásárolni, a neten találsz róluk rövid leírást, de felesleges mind megvenni, és anyagilag is megterhelő lenne. Szóval én a terapeutát javaslom és az aktuális, személyre szabott keveréket.

2011. aug. 7. 09:21

ti hogy szedtetek a viragcseppeket? valaki kivalsztotta nektek?


nekem nagyon szuksegem lenne, de nem tudom, melyeket szedjem, mintha mindegyik kene. :)

2011. febr. 14. 06:50
Hozzájutni például Kaposváron az Anna utcai (12) bioboltban.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook