Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segitsetek...Nem tudok dönteni 2 pasi közt...Várom a véleményeket. fórum

Segitsetek...Nem tudok dönteni 2 pasi közt...Várom a véleményeket. (beszélgetős fórum)


1 2 3
24. a14deb9047 (válaszként erre: 20. - Betti18)
2010. okt. 10. 16:14
Nem tartozik rá a jelenlegi problémád. Vagy szabad vagy, vagy sem. Szóba sem állnék egy olyan férfival, aki azt mondaná, hogy éppen most költöznek el tőle... Az ember teste-szíve-lelke nem átjáróház.
23. b73e24f31f (válaszként erre: 20. - Betti18)
2010. okt. 10. 16:11
Én már nem értem. Azt mondod érettebb vagy. Mégis szádba kell rágni a dolgokat...egy egyszerű párbeszédről beszélek, szia hogy vagy? hát kicsit szarul. miért? itt jössz te....
2010. okt. 10. 16:10
akkor ma szakitok...
21. b73e24f31f (válaszként erre: 19. - Betti18)
2010. okt. 10. 16:10
Kit érdekel az új csaj, nemcsak neki fog úgy beállítani, hanem mindenkinek! De ha téged nem érdekel....ugorj csak bele a 40 éves fószer ágyába egyből. Az a tisztességes, ha lezárod a kapcsolatodat!
2010. okt. 10. 16:08
akkor ha legközelebb találkozunk, jegyezzem meg hogy nagyon fáradt vagyok met a pérom költözik ki tőlem és alig ludtam az éjszaka a pakolás miatt?? ez igyis gázos...:S
2010. okt. 10. 16:07
De ha má vége akkor nemmindegy hogy minek állit be az uj csajnak? ha én már nem vagyok az élete része akkor már tökmindegy mit mond...én ugyse tudokk róla.ugysincsenek barátain ugyhogy ez se fenyegetne.
18. b73e24f31f (válaszként erre: 16. - Betti18)
2010. okt. 10. 16:07
Első lépésnél legközelebb hozd szóba, hogy szakítófélben vagytok a pároddal. Innentől kezdve bízd magad az ő kezdeményezéseire!
17. b73e24f31f (válaszként erre: 14. - Betti18)
2010. okt. 10. 16:05
Persze, hogy tudja, de attól még annak fog beállítani! Én 16 éves koromban jöttem össze az exemmel, tehát nem sok tapasztalatom volt előtte, 22 évesen amikor otthagytam mégis én lettem a lotyó! De inkább vagyok lotyó, mint az ő barátnője :P
2010. okt. 10. 16:04
hát ő pont egy olyan férfi aki nem nézne egy lotyónak. annál jobban ismer. És mivel elsőre ő akart felszedni, csak én mondtam hogy van párom, igy nemhiszem hogy ujra probálkozna..ezért lépnék most én.
15. 07c4794583 (válaszként erre: 11. - Betti18)
2010. okt. 10. 16:03
sztm egy érett, komoly, "igazi" férfi nem tartja sokra az olyan nőket, akiket nem ők szednek fel, hanem a nő nyomul rájuk. ezt tartsd fejben, amikor reggelizni hívod. egy kis tartás amúgy sem árt. ;)
2010. okt. 10. 16:01
Az a baj, hogy ő is pont tudja hogy nem vagyok egy olyan nő...ő az első párom, és sose csaltam meg. szerintem ezért is nehéz ez a szakitás nekünk...Én nagyon hittem benne hogy ő lesz az igazi...de ugylátszik mégse..
2010. okt. 10. 16:00
...inkább költözzetek szépen külön és menjen mindenki amerre akar!
12. b73e24f31f (válaszként erre: 11. - Betti18)
2010. okt. 10. 16:00
Ha meg így nyilatkozik akkor én sem értem miért vagytok még együtt. Ha most félrelépsz, csak magadat járatod le, úgy fog téged beállítani mindenkinek, mint egy olcsó nőt...
2010. okt. 10. 15:57
Az a baj hogy ezt az előzőt én már lezártam magamba, a párom meg már szerintem több mint egy éve..minden vitánál csak azt hajtogatja hogy nemtudja miért nem mentünk már rég szét, és hogy én egy befásult nő vagyok...De a baj az hogy én sokat szenvedtem az életembe, mert nem jutott nekem csodás gyermekkor, és én vágyok a szeretetre a kényesztetésre, a boldogságra. Sokkal érettebbnek érzem magam mint a mai 22 évesek, és sokan mondják is hogy ez igy van, és hogy nekem egy érettebb férfi kéne, akivel tervezhetnék komolyan.
10. b73e24f31f (válaszként erre: 7. - A14deb9047)
2010. okt. 10. 15:57
Ott a pont :)
2010. okt. 10. 15:57
Inkább összefutnék vele "véletlenül", vagy ott hagyott valamit...
8. b73e24f31f (válaszként erre: 6. - Betti18)
2010. okt. 10. 15:57
Háááát, nem tudom, elsőre kicsit talán erős, nyomulós. Ilyen egyértelműen én nem kérdeznék rá, hogy "nem vár otthon senki". Ennek sokkal spontánabban kéne alakulnia, pláne, hogy ne feledkezz meg róla, hogy még van párod neked is!
2010. okt. 10. 15:56
Ez nagyon nyomulós...
2010. okt. 10. 15:55

De pl azt se tudja hogy én tudom a számát(de ugye nekünk itt az üzeletbe meg kell adni a vásárlónak ha vesz valamit) Első üzinek nemtudom mit irjak hogy ne lepődjön meg.

pl: szia én xy vagyok zy üzletből, és megakartam kérdezni nincs e kedved velem reggelitzni egyik nap amikor ráérsz, persze csak ha nem vár otthon senki.puszi....

na ez igy lehet gázos lenne, nem?

2010. okt. 10. 15:53

Az az érzésem, te már döntöttél. De előbb ezt a helyzetet tisztázni kell és lezárni. A viszonyítás pedig igazságtalan. Kb. olyan, mintha téged hasonlítana össze az ő társával, aki mondjuk 38 éves...


Nem ajánlatos egyik kapcsolatból belemászni a másikba. Mindenképpen tiszta lappal indulj, ez így lenne a "megunt"-tal szemben, önmagaddal és a kiszemelt férfival is. Ha pedig mégis van valakije, akkor tovább kell lépni. Nem ajánlatos beletenyerelni más életébe.


Csak azt tedd mással, amit magadnak is elvárnál. Hogy ne kelljen szégyelned a tettedet, a döntésedet sem önmagad, sem mások előtt, és nyugodtan nézhess a tükörbe, vagy mások szemébe.

2010. okt. 10. 15:52

Ha tényleg ilyen a mostani barátod, sőt még rosszabb is, akkor szerintem az ,,új" férfivel vedd fel a kapcsolatot... nyugodtan kérdezgesd, hogy mi újság van vele..meg úgy hétköznapi dolgokról beszélgessetek.

Mondd neki, hogy kedveled, meg szeretnéd jobban megismerni :)

3. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Betti18)
2010. okt. 10. 15:51

Szia!

Először is miért msn-ezik a párod más nőcskékkel? Már ezt sem kéne hagynod. Mert az hagyján, ha egy pasi megnéz cicis csajokat, hiszen férfi az férfi, de az, hogy még kapcsolatot is tartson velük az nagyon gáz. Akkor te mire kellesz neki? Sürgősen tedd lapátra, nem érdemel meg téged!

A másik: azért nem hiszem, hogy egyből egy másik, pláne ennyi idős pasi karjaiba kéne rohannod. Oké ismerkedjetek, de légy mindig őszinte, nem baj, hogy tudja van párod, mert aminek ki kell alakulni az kialakul, ha nem akkor meg lesz más! Légy nagyon óvatos, nagy a korkülömbség köztetek, ne ugorj bele semmi olyanba amiről egy picit is úgy érzed, hogy terhes lenne számodra! 3 év után pláne jól jön egy kis pihi.

2010. okt. 10. 15:42
Segítsetek :-)
2010. okt. 10. 15:40

sziasztok.

Őszintén szólva az én kapcsolatom elég bonyolult a párommal.

3 éve vagyok együtt D-vel de már egyre rosszabb...1 éve össze is költöztünk, és a házunk 27nm, ilyen kis fészek szerű :-) Nekem nagyon tetszik, de ő nem szeret ott lenni. Nem szeret ő senkit és semmit, és pont ezért érzem azt hogy már engem sem. Mindenféle nőcskékkel beszélget MSN-en, Valamelyik nap egy szőke cicababa képe alá irt egy kommentet A képen csa a szőke haj és 2 nagy csöcs létszott tépett felsőben.(Ezt irta:" Én nem szoktam ilyen képek alá irogatni, mint a mai 15 évesek hogy jaj de megdugnálak,de ez a kép tényleg kurva jó:-)" ) Na szóval ezekután besokaltam és ugydöntöttem kérek időt...na ő szó nélkül hazament a szüleihez és 6 napon keresztül nem is keresett. ugyéreztem most lesz vége de mégis engedtem neki és kibékültünk. De azota hiába közeledik hozzám, mindig arra gondolok hogy nem is tetszem neki, hisz ő a szőke cicababákhoz vonzodik.Sokszor volt hogy rajtakaptam hogy ilyen vékony gebe lányokat nézeget...de mindig aztmondja én vagyok a hisztis, és féltékeny és ő utája az ilyen nőket. Meg hogy neki nem a külső a fontos...Na ebben már nem hiszek. És közben Én egyre többet gondolok egy másik férfira. Fél éve az üzletbe ahol dolgozom, megismertem ezt a bizonyos Férfit. Ő tényleg férfi hisz 40 éves. Míg D. csak 23. Én meg 22. Ugy zajlott a megismerkedés, hogy miközben nagyerővel próbáltam neki eladni, ő kérdezgetett Rólam, az életemről, és meg is kérdezte hogy megtaláltam e már az igazit. Én meg őszinte voltam és elmondtam hogy igen, már 2 és fél éve van párom. És most ugyérzem ez hiba volt. 1-2 hetente mindig látom, mert sokat jár elrrefelé és mindig köszön, mosolyog rám. Multhét vasárnap ismét bejött velem pár szót váltani, akkor is nagyon kedves volt. És most itt jön az a rész hogy a Ti segitségetek kellene!!! :-)

Nemtudom hogy lépjek e felé. Megvan a telefonszáma, és gondoltam irnék neki egy sms-t, de nem tudom mit irjak, és hogyan. Hogy deritsem ki hogy van e már valakije? Mert szeretném őt megismerni, mert már jobban vonz mint a párom.

Segítsetek, mit tegyek? Maradjon a megszokás, vagy vágjak bele?Mit irjak neki az SMS-ben ha mégis bevállalom a dolgot?

Köszi a segitségeteket.

Tündérlány :-)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook