Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segitsetek...Nem tudok dönteni 2 pasi közt...Várom a véleményeket. fórum

Segitsetek...Nem tudok dönteni 2 pasi közt...Várom a véleményeket. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. márc. 4. 20:38
Ez nem semmi.... Bárcsak nekem sem lenne több gondom, csak az hogy 2 pasi közt kell választani....
2011. márc. 4. 20:33
akkor válasz egy harmadikat..:))
82. 441b7dc459 (válaszként erre: 81. - 68b1114f6e)
2011. márc. 4. 20:16

akkor ezt meg is beszéltük.

nem mindenkinek ugyanaz a véleménye.

81. 68b1114f6e (válaszként erre: 77. - 441b7dc459)
2011. márc. 4. 17:48

Így van, majd eldönti, hogy mit tesz.

És nem, én nem ítélem el az ilyen pasit sem, és Téged sem! Nem kellene úgy érezned hogy Veled van bajom, azért mert egy dologról másként gondolkodunk.

Ebben semmi személyeskedés, vagy ítélkezés sem volt részemről.

Ha Te másként gondolod, arról nem tehetek.

80. Fibonacci (válaszként erre: 71. - 441b7dc459)
2011. márc. 4. 17:16

Szerintem is "Most örülsz?"-nek van igaza. Te most nagyon megbántott és zaklatott vagy, ezért írsz ilyeneket. Persze neked is van igazságod, csak azt Te is tudod, hogy az olyan kaliberű férfiak, akik ilyet tesznek a "párjukkal", azok agyáig el sem jut ez a "nevelő" célzatú mondandó. Ők olyan egoisták, hogy szerintük minden, amit ők tesznek az nem kifogásolható, abban nincs semmi bántó, csak a nő hisztizik. De gondolom ezt már sokan megtapasztaltuk. :) Az ilyen embereket ott kell hagyni. Csak sokszor nem látjuk a fától az erdőt, meg hinni akarunk a csodában, pedig ilyen jellegű csoda nemigen van. Mint ahogy Noli6 is tudja, hogy mit kellene tennie. Csak ahogy a nóta is mondja: „…miért van az, hogy szívünk azért dobog jobban, aki megalázza? Valahol az ember mindig elhibázza.”

Noli6! Ezt a férfit a saját lelki békéd és nyugalmad érdekében örökre el kellene felejtened, szerintem.

79. Noli6
2011. márc. 4. 16:57

Ok.

Majd ha itthon leszek beszámolok.


Köszi még egyszer Mindenkinek!

78. 441b7dc459 (válaszként erre: 75. - Noli6)
2011. márc. 4. 16:09

azért írd meg ha nem titok hogy hogy alakul a dolog.

majd csak összemazsolázod az irkafirkákból a neked valót.:-D hajrá!

77. 441b7dc459 (válaszként erre: 73. - 68b1114f6e)
2011. márc. 4. 16:07

nem is neked kell hogy bejöjjön.aki érdekelt majd eldönti hogy mit kezd az okosságokkal amiket ide írtunk.

és igen elítélem az ilyen pasit.

"Az az út, amit Te mutatsz neki nem vezet sehová."

ettől hogy te ezt gondolod akkor én most sírjak,vonuljak szerzetesnek vagy kössem fel magam?

te meg ítélkezel.na és?

76. Marice (válaszként erre: 75. - Noli6)
2011. márc. 4. 15:16

Légy erős !!!!!!

Nem érdemel meg téged:!

Nem meginogni! Te egy bátor nő vagy! Megy drukk neked! Zárd le ezt az egészet végre!

Ha igazán akarna téged vagy szeretne akkor nem más nők telefonszámát keresné :::(

75. Noli6
2011. márc. 4. 15:13

Köszönöm szépen Mindenkinek a véleményét. Igazából leírtátok azt az írásaitokban, amit meg kell(ene) tennem. Ma megyek hozzá... eldöntöttem rákérdezek, hogy hányadán állunk, remélem lesz elég bátorságom megtenni.

Szorítsatok!!!

74. f64f0d9a69 (válaszként erre: 56. - Noli6)
2011. márc. 4. 14:49

Igazán türelmes balek vagy!

A pasidnak nem rád van szüksége, hanem néhány éjszakára és az internetedre.

Te mit szeretsz rajta? Azt, hogy milyen mázosan tud jól átvágni?

Szabadulj meg tőle, sokkal jobbat érdemelsz!

Hátha éppen a másik az igazi...

Sok szerencsét és boldogságot kívánok!

73. 68b1114f6e (válaszként erre: 71. - 441b7dc459)
2011. márc. 4. 14:18

Amit írsz, az nagyjából rendben is van.

Ami nekem nem jön be, az az, hogy egyrészt elítéled a pasit, aki ilyen csúnya dolgot tett a nőtársaddal, másrészt Te magad ugyanerre buzdítod Őt. Ha megteszi, azzal nemhogy megoldaná a problémáját, hanem még ront a helyzeten. Az az út, amit Te mutatsz neki nem vezet sehová.

72. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Betti18)
2011. márc. 4. 13:48
En a helyedben egy 3-dik pasira tennek ,aki hasonlo koru mint Te es majd ,csak ezutan fogsz vele talalkozni -:)
71. 441b7dc459 (válaszként erre: 70. - 68b1114f6e)
2011. márc. 4. 09:35

szerintem az a nem természetes reakció ha ilyen viselkedés után nem ébred benne harag,vagy szomorúság,mert ebben az esetben a tett megítélése nem kerül helyes kategóriába.

tudom hogy civilizáltan kell élni és megoldani dolgokat,de egy ember csak azért mert hozzád közelebb álló pozicióban van nem tehet meg olyan dolgokat amit ha egy ideneg tenne meg veled sokkal negatívabb elbírálásban részesülne.

azt gondolom hogy azoknak az embereknek akik igy viselkednek pontosan azért kell a negatívabb bánásmód hogy alapból egyértelmű legyen számukra hogy nem rugunk bele senkibe,aki meg egyébként is közelebb áll hozzánk abba pláne nem.meg kellene már tanulni az összetartozást.

ha meg nem kell a párom akkor megtisztelni azzal hogy közlöm vele és lelépek.

tudod ha az ember ilyen dolgokat kaphat a társától a párjától a barátjától akkor mit várjon az ellenségétől???

70. 68b1114f6e (válaszként erre: 69. - 441b7dc459)
2011. márc. 4. 09:19
Tökéletesen értem mit akarsz sugallni, csak nem értek vele egyet. Nem tisztességes a másikkal szemben. Ha Ő is úgy viselkedne mint a pasija semmi joga nem lenne leszólni, mert azzal önmagát is minősítené. A haragról pedig csak annyit, hogy az érzelmeinkre hagyatkozva többnyire nem fog jó döntés születni.
69. 441b7dc459 (válaszként erre: 63. - 68b1114f6e)
2011. márc. 4. 09:11

ugy érted ahogy akarod!

igen hallottam már az erkölcsről!

ha nolit a pasija megalázza az erkölcsös?

neki szabad?

ebben az esetben nem az a lényeg hogy ugy cselekdjen ahogy tanácsolom neki,hanem az hogy mi adja a motívációt a döntésre..

ha olvasva tudatosodik benne hogy milyen bánásmódban részesült eddig,az kellőképpen kijózanító hatású lehet.Akkor amikor az ember ennyire végtelenül toleráns a másikkal szemben néha nem árt kicsit feltüzelni a haragját,mert az kellőképpen kimozdíthatja egy döntésképtelen állapotból.Megadja lendületet a változtatáshoz amire már neki is van igénye de még nem volt elég erős meglépni.

Egyébként meg azzal amit leírt már pontosan azt cselekszi amit ajánlottam neki.akkor most neki is megy egy nagybetűs ERKÖLCS felkiáltójellel????

én nem ítélem el,helyeslem ahogy cselekedett már jóval előbb meg kellett volna lépnie.

nem tudom ezt jól fogod-e érteni???

68. Ailen Zia (válaszként erre: 56. - Noli6)
2011. márc. 3. 22:37

Ha ilyen szinten aláz a meglévő és ott a másik aki tetszik és már intim kapcsolatot is létesítettetek, akkor nem is értem mit filózol azon, hogy maradj e benne a rossz kapcsolatban.


Együtt vagytok, de neki titkos magánélete van... Mi vagy te neki tulajdonképpen? Mert amiket leírtál, szerintem minden, de nem a társa, nem a szerelme, még csak barátnő sem kb, hanem az állandó, aki mindent lenyel, mindegy mit csinál, te nem hagyod el úgy sem (én is ilyen voltam egy ideig, bántam is utána).


De tudod, ha már más felé orientálódsz te is, mi értelme van annak, hogy azt mondjátok: együtt vagyunk...? Ha ő elfingja magát, ugrasz neki? Neee!!!

Na meg ez is: "ha úgy alakulnának dolgai, akkor az autós hölggyel a szex miatt újra tartaná a kapcsolatot…" Ilyen kijelentést lenyeltél neki???

Na meg szép, hogy nálad keresi más nő telefonszámát stb.! Van arca!


Ha boldog akarsz lenni, akkor mindenképp szakítsd meg a jelenlegivel a kapcsolatod, ami szerintem az én meglátásom szerint már annak sem nagyon nevezhető ilyenek után.


Én nekem is volt egy 2 éves kapcsolatom, nem voltam benne boldog, elmúlt aztán a szeretet, közben megtetszett más, akivel semmi nem történt amúgy, de én kiléptem a rossz kapcsolatból. Adtam magamnak esélyt és különben is, ami nem megy, nem kell erőltetni.


Lépj!

67. Kohanoor (válaszként erre: 56. - Noli6)
2011. márc. 3. 21:36
Az elsőből ugyse lesz már semmi. meg kell tanulni elengedni a régi dolgokat, és merni belevágni valami újba!
66. Noli6 (válaszként erre: 59. - Vagy mégse?)
2011. márc. 3. 20:57
Kitől kérdezzek rá SMS-ben?
65. Noli6 (válaszként erre: 60. - 68b1114f6e)
2011. márc. 3. 20:57

Bocsi, muszáj volt egy kicsit részletesen leírni a dolgokat, hogy tudjatok valmilyen véleményt írni.

Köszi. :-)

64. Marice (válaszként erre: 63. - 68b1114f6e)
2011. márc. 3. 19:20
jogos:DDDD
63. 68b1114f6e (válaszként erre: 62. - 441b7dc459)
2011. márc. 3. 19:15

Jól értem?

Ha van egy boltom, és lopnak tőlem az emberek, nincs semmi gond, menjek én is lopni?

ERKÖLCS!

Hallottál már róla???

62. 441b7dc459 (válaszként erre: 56. - Noli6)
2011. márc. 3. 19:10

csináld azt amit a hivatalos pasid.

élj nyugodtan kettős életet,amelyikből kiszeretsz majd attól megválsz te magad minden gond nélkül.nyugi az idő majd megoldja.

61. Marice (válaszként erre: 60. - 68b1114f6e)
2011. márc. 3. 19:08
Ez így van ahogy írtad:)
60. 68b1114f6e (válaszként erre: 57. - Noli6)
2011. márc. 3. 19:06

Nekem van. Előszöris megérdemlek egy kitüntetést, mert végigolvastam.:)

Ezt a palit, aki négy évig így bánt veled én sutty, kidobnám. Nagyon alaposan elgondolkodnék azon hogy mit is akarok. Ha a másikkal nincs gond, akkor vágjatok bele. És basszus, legyen már egy kis önbizalmad!!!

2011. márc. 3. 19:02
egyszerűen sms-ben kérdezz rá, hogy aztán Ő megtalálta e az igazit? ...ennyi
58. Marice (válaszként erre: 57. - Noli6)
2011. márc. 3. 18:59

hát az tuti hogy nem türném....hiába szeretem ,de nem hagynám hogy így megalázzon!

Én adnék esélyt a másiknak. Én nem itéllek el amiért lefeküdtél vele:) Találkozgass vele és majd kialakul. Ha nem megy hát akkor nem kell erőltetni...és ez vonatkozik az elsö pasira is!:)

57. Noli6
2011. márc. 3. 18:49
Senkinek sincs véleménye? :-)
56. Noli6
2011. márc. 2. 21:43

Sziasztok! A prblémám a következő, számítok a véleményetekre:

Párommal több, mint 4 évvel ezelőtt ismerkedtem meg (2006 őszén). Ő, akkor egy kapcsolatban volt, amely elmondása szerint nem éppen az érzelmekre épült. Utólag rájöttem, hogy megvárta, hogy köztünk mi lesz, és ezek után szakított vele. Legalábbis én így tudtam. Sokáig nem gyanakodtam semmire aztán valami megérzés miatt mégis. Mivel 25 km-re lakunk egymástól, én, a munkahelye és otthona között lakom, a 3. személy pedig az ő lakóhelyétől 10 km-re, így mivel olyan volt a munkabeosztása valószínűleg nagyon jól megtudta oldani később is a dolgot. Én egyszer megérzéstől vezérelve, egy este átmentem az ő lakóhelyére, megdöbbenve láttam, hogy a „volt” barátnője autója ott állt az udvarban. Annyira ideges lettem, hogy szinte nem is tudtam gondolkozni. Ő szokásához híven akkorra már kikapcsolta a telefonját, így még fel sem tudtam hívni. Hazajöttem. Másnap számon kértem finoman, bevallottam, hogy ott jártam és hogy mit láttam. Ő azt állította, hogy csak valamit szerelt az autóban ezért maradt ott a gépjármű, a nő pedig állítólag egy ismerősénél aludt. Én reggelre nem bírtam aludni, így újra átmenetem, de az autó már nem volt ott, 7 óra elmúlt már (ezt viszont már nem mondtam el). Ez azért gondoltam leírni, mert a barátom elmondása szerint 7-re ment az autóért. Állítólag nem volt köztük semmi. Ez hétköznap történt. A hétvégén otthoni munkára hivatkozva (az ő részéről), nem voltam nála. Nem bírtam magammal, az éjszakán megint átautóztam, és azt tapasztaltam, hogy ő nincs otthon. Másnap azt mondtam neki, hogy egy ismerősöm látta abban a városban, ahol a nő él. Ő mindent tagadott, pedig én magam láttam, hogy nincs otthon. Nagyon megviseltek a dolgok. 1-2 hónapig nem történt semmi, majd amikor a nyári szabadságát töltötte, megint kijelentette, hogy otthon szeretne maradni egyedül, hogy a házkörüli dolgait elvégezze. Mivel nem tudtam mit csinálni belementem. Az egyik este átmentem, megint nem volt otthon, másnap találkoztunk, de nem szóltam. Utána megint egyedül akart maradni, így történt, én megint átmentem, megint nem volt otthon. Már egy ideje ráfigyeltem az autó km óraállására, és azt tapasztaltam, hogy a kiruccanások alkalmával, pont a nőhöz való oda-vissza út jelenik meg. A következő 2 hónapban sikerült lenyugodnom annyira, hogy amikor nem voltunk együtt és ő otthon volt, akkor már nem mentem utána, de aztán egy alkalommal furcsának találtam a viselkedését, ő a hétvégén nem akart velem találkozni, így hazament, én éjszaka megint csak átmentem, ő nem volt otthon, a km megint stimmelt, hogy oda volt. Nem szóltam. Később kb. 2 hónapra kezdett belőlem apránként kibukni a dolog. Rákérdeztem, hogy mi volt az első kiruccanás, a következő stb.


Ő azzal érvelt, hogy nem tartozik rám, semmi közöm hozzá, dolguk volt, segített valamit. De miért mindig éjszaka?! Akkor azt sem tagadta már, hogy az első alkalommal is oda volt (amire rájöttem). A következő évben elbocsátották a munkahelyéről, így hétköznap nem találkoztunk, csak hétvégente. Nem tudom mit csinált, csinál ilyenkor. Úgy tűnik az a nő kikopott az életéből, úgy ahogy. Egy ismerősömtől megtudtam (a nő nem tudta, hogy én ismerem az illetőt), hogy állítólag, amikor az a bizonyos autószerelés volt, akkor nem csak az volt, ja és nincs senki ismerőse abban a városban, ahol a párom él, így nem aludt ott másnál…és, hogy tudott rólam, de azt gondolta, hogy nem igazán „komoly” a dolog köztünk, mivel, hogy a párom kérte azokat a bizonyos találkozókat. Neki aztán lett egy kapcsolta, gondolom ez miatt maradtak el egymástól. Aztán nem igazán történt semmi megrázó (hála istennek), vagy legalábbis nem tapasztaltam. Bár közben kiderült, hogy párom ott helyben hébe-hóba találkozik egy nő ismerősével, aki állítólag házaséletbeli problémáit panaszolja el, ezt is titokban, este…, de már feleslegesnek tartok bármit kérdezni. Aztán megint jött a hidegzuhany, kb másfél éve (2009 tavaszán). Mi az Interneten ismerkedtünk meg egy társkereső oldalon, tudtam, hogy ő mással is ismerkedett előttem, de azt akkor lezárta. A „zuhany” az volt, hogy véletlen nyitva felejtette az email fiókját, még bele sem kellett lapoznom, de megrökönyödve olvastam, ahogy rápillantottam, hogy még amikor dolgozott (2008 elején), írt egy emailt, annak a nőnek, akivel nem volt köztük semmi, csak ismerkedtek, amiben megkérdezte, hogy szabad e. Én kész voltam, de nem szóltam semmit. Pár hónappal később megjegyeztem neki, hogy valamilyen „kedves jó akarómtól” kaptam egy emailt, amiben közlik velem az ő fent említett kérdését. Láttam rajta, hogy megdöbbent egy kicsit, de tagadott mindent. Én nem hadakoztam. Nem tudok rajta elmenni. 2009 telén volt egy nagyobb elbeszélgetésünk, ahol én szerettem volna ezekre a nyitott kérdéseimre választ kapni, de a szokásost kaptam, hogy nincs hozzá közöm, letagadott dolgokat stb. Közben kifejtette, hogy ha úgy alakulnának dolgai, akkor az autós hölggyel a szex miatt újra tartaná a kapcsolatot… Aztán puff neki ezek után (mivel nálunk internetezik, neki nincs), amikor itt volt egyszer az előzményekben láttam, hogy lázasan kereste az autós nőnek a telefonszámát, mivel telefonkártya csere miatt elveszett neki. ….


Egyszerűen nem tudom mit tegyek. Tisztában vagyok vele, hogy más ezeket nem tűrné.


Úgy gondolom, hogy igazából csak azért kellek neki, mert nincs más. A találkozókat eddig úgy oldottuk meg, hogy egyik hétvégén én mentem hozzá, a másikon ő jött. Az idén már szinte minden hétvégén én mentem, ő 4-5 alkalomnál többet nem volt itt.


Mivel a környezetem is tudja, hogy ő van, egyre többször teszik fel a kérdést, hogy mivel 4 éve tart ez a kapcsolat, hogy esetleges tervek a jövőre mik, még ha nem is esküvő, összeköltözés vagy valami. Hát nem tudom ilyenkor mit mondjak…


Én megértettem azt, hogy ő a saját lakhelyét nem akarja, ott hagyni, én a saját munkám miatt bevállalnám a napi oda-vissza 50 km-t, vagy legalábbis sokáig így gondoltam. Ő kijelentette máskor, hogy ő nem akar összeköltözni, azt az elején megmondta, hogy gyereket nem akar és nem is akart, mivel szerettem elfogadtam. 1-2 hete már az összeköltözésről azt mondta, hogy állítólag ő is gondolkodott rajta mi lenne a jó…


Bevallom őszintén kezdek belefáradni a dolgokba. Hétköznap dolgozom, hétvégén megyek hozzá, néha még itthonra is kerül munka, amit próbálok hétköznap megoldani, hogy szabad legyek hétvégén. Ő pihent míg néha ezt magamról nem tudom elmondani (ott sem úgy pihenek) ezt néha nehezményezi. Tudom nem szép dolog, de munkára hivatkozva nemrég egy hétvégén itthon maradtam, de nagyon jól esett.


És még ezek tetejére „belépett” az életembe (bár már több éve dolgozunk együtt), az egyik munkatársam. A közös munka miatt több időt töltöttünk együtt. Érzem, hogy egy jó ideje keresi társaságom, burkoltan megfogalmazta, hogy kedvel, persze nekem is szimpatikus, mintha én is egyre jobban kedvelném. Annyira más a két ember. Ő szeretne kapcsolatot, valakihez tartozni, családot stb., nem úgy mint a másik.

Most jön a sokak által elítélt dolog, lefeküdtem vele, de még most sem tudok dönteni. A másikat még mindig szeretem, nem tudom magam elkézeni nélküle, de nem látom a jövőnket. Míg az újtól tartok, mi lesz, ha még sem sikerül...pedig ő egyre jobban mondja a terveit velem.

Nem tudom mit csináljak.

55. Sokcsoki (válaszként erre: 54. - C95c921ae7)
2011. febr. 4. 10:30
Igen, ezt mondják a barátnőim is. Csak azért nehéz, mert a volt férjem nagyon rendes velünk, rengeteget segít, nem akarok vele összeveszni. A barátomhoz meg érzelmileg kötődöm, csak folyamatosan elégedetlen vagyok a helyzet miatt. Viszont ennyi idősen nem tudok leakasztani a szögről csak olyan könnyen valakit, aki mindenben megfelene, szóval mindenképp kompromisszumot kell kötnöm. Csak kérdés, hogy hogyan.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook