Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha van TB kártyám, évényes, viszont nem vagyok Budapesten bejelentve, akkor hova mehetek fogászatra? fórum

Ha van TB kártyám, évényes, viszont nem vagyok Budapesten bejelentve, akkor hova mehetek fogászatra? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 13. 09:53
Szentkirályiban ellátnak ingyen akárhova is tartozol. Viszont tényleg csak az alapkezelés ingyenes de ez minden sztkban igy van. Tömés, húzás, idegelés stb. ingyen van. Párom még fehér tömést is kapott ingyen pedig nem is elöl volt a tömés.
2010. okt. 10. 19:56
Hát nem,mert a fogmegtartó kezelés ingyenes,és tb alapú,mármint az SZTK-ban.Persze a körzeti az más,de az sztk-ba mindeki mehet,akinek van érvényes TB-je,ott nem számít a körzet.
2010. okt. 10. 17:43
Nem ingyenes sehol, az SZTKban is csak a röntgen és a sima tömés, húzás, az ingyenes decsak akkor ha odatartozól kerületileg. A Lehelnél ha jól tudom ésmég "üzemel" akkor az a Bulcsú utcában van.
2010. okt. 10. 11:19

Na hát ez engem is érdekelne,hasonló cipőben járok én is...

És a szentkirály utcában ingyenes?

5. szanád (válaszként erre: 4. - Gyöngyszemü)
2010. okt. 10. 11:00

a maszek ingyen fogad ?

a lent említett utcában igen

2010. okt. 10. 10:56
Maszek bárhol fogad. Itt a Lehelen van egy ilyen nonstopp fogászat.
2010. okt. 10. 10:55

Szentkirályi utcába szerintem fogadnak

ott éjjel-nappali fogászat van

nézz rá a honlapjukra

2010. okt. 10. 10:53
ahol ellátnak ingyen,mert a fogam az fáj,és nagyon kellene egy fogorvos...
2010. okt. 10. 10:53
Ha van TB kártyám, évényes, viszont nem vagyok budapesten bejelnve, akkor hova mehetek fogászatra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook