Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szülinap egy 7 éves fiúnak fórum

Szülinap egy 7 éves fiúnak (beszélgetős fórum)


2010. okt. 12. 20:57
Örülök a hozzászólásoknak és ha van még ötlet írjatok
10. 9e8664b644 (válaszként erre: 9. - Viva70)
2010. okt. 11. 20:22
Minden buli sülhet el jól meg rosszul is
2010. okt. 10. 19:08
Az otthon tartok születésnapok sülhetnek el jól is, meg rosszul is. Volt olyan buli ahonnan sírva jött haza a lányom, mert összeveszés volt, vagy majd szétszedték a lakást. De volt olyan hely is, ahol nagyon jól sikerült a szülinap. Nekem nem volt sok választásom, ezért választottam a mekit. De jó tapasztalataim voltak róla.
2010. okt. 10. 19:06
Eszembe jutott még vmi. Az activity pont olyan játék, ami nagyobb társaságban jobb. Költséghatékony megoldás, ha magad írsz össze olyan összetett szavakat, amik 7 éves gyerekek számára megfelelőek. Nem feltétlenül kell csapatokra osztani őket, úgyis az a lényeg, hogy végig rötyögik amíg mutogatnak, meg rajzolnak. Ha egy köteg A/3-as papírt, vagy egy ekkora vázlatfüzet fellógasz, akkor lehet úgy rajzolni, hogy mindenki biztosan lássa.
7. keki70 (válaszként erre: 2. - Viva70)
2010. okt. 10. 14:43
Mi is odatervezzük-elfogadható árban,és tényleg foglalkozik velük hostess,nem lesz rumli otthon-a két nagynak mindig otthon tartottuk,hát volt is utána világ-és ami a lényeg,hogy a meghívottak is kapnak ajándékot.Ez fontos az ilyen apró gyerkőcöknek.Fent van egyébként a neten,hogy van olyan meki,amiben szülinapisarok van,aztán van olyan,ahol külön kis szoba erre a célra,és van olyan,ahol emeletes busz ill. repcsi.
2010. okt. 10. 14:05
A gyermek barátaival "házibuli"..aznap zene, tánc, móka , játékok..este pizsamaparti..Nálunk ez nagyon bejött és szuper volt, mindkettőmnél:)
5. B.Annamária (válaszként erre: 3. - 9e8664b644)
2010. okt. 10. 14:00
Köszi ilyesmire gondoltam.
4. B.Annamária (válaszként erre: 2. - Viva70)
2010. okt. 10. 13:59
Pont ezt szeretném elkerülni,hogy oda rendelem őket valahova és majd más lebonyolítja a szülinapot.De köszi
3. 9e8664b644 (válaszként erre: 1. - B.Annamária)
2010. okt. 10. 12:47

Néhány társas kell, és eljátszanak magukban.

Két marék felfújt lufival kb. fél-egy órára le lehet kötni őket :) Főleg, ha közben van zene, amire ugrálhatnak. Mindez megfejelve színes világítással (esetleg ha van otthon UV lámpa), az olyan nekik, mintha egy 15-16 évesnek leszerveznéd a kedvenc együttesének a koncertjét. Így 1,5 óra garantáltan elröppent.

Nálunk a koktélozásnak is nagy sikere volt. Neten találsz gyümölcslevekből meg szirupokból keverhető koktélokat. Ha szépen díszíted, esetleg réteges, akkor ámulva nézik hogy készül.

2. viva70 (válaszként erre: 1. - B.Annamária)
2010. okt. 10. 11:41
Amikor az én lányom volt kicsi, mi a mekiben oldottuk meg több alkalommal is a születésnapot. Mindig jó szokott lenni. Foglalkozott velük egy hostess, kapott az ünnepelt tortát, meg ajándékot. Többen is éltek ezzel a lehetőséggel. Még azok is, akiknél volt nagy lakás, vagy családi ház. Nem tudom mostanában van-e még ilyen lehetőség, mert mi már kinőttünk abból a korból.
2010. okt. 10. 07:09

Jövő héten lesz a fiam 7 éves és el szeretnénk hívni a barátait hozzánk. Kicsi a lakás.6-8 gyerek max.

Milyen programokat lehet kitalálni nekik 2-3 órába?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook