Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Candy CTL104tv Mosógéphez keresek használati utasítást! Tud valaki segíteni? fórum

Candy CTL104tv Mosógéphez keresek használati utasítást! Tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


7. Tündi7 (válaszként erre: 6. - BollerKrisz)
2010. okt. 11. 13:57

Szioka

A Whirlpool 6 érzék amit vettünk az nem használt volt csak ugy mond csomagolás sérült igy nem kaptunk rá csak 8 honap garit:(

A 10 honapban teljesen megadta magát:((

2010. okt. 9. 20:07

Ha jól értem már egyszer befürödtél a használttal. Nem hiszem hogy megint egy használtat kellene venned. Gondold meg!!!

Ami el tud romlani az el is romlik és általában pont a jótállási idő után néhány nappal. Legalábbis nálunk!

5. access (válaszként erre: 4. - Tündi7)
2010. okt. 9. 19:49
Murphy törvénye mindenre érvényes ☺ az h kinek mi válik be elég változó ☺ ha arra a linkre kattintasz, ott fel van sorolva abból több féle is ☺
4. Tündi7 (válaszként erre: 3. - Access)
2010. okt. 9. 19:42

Most venénk meg a gépet elkértem a tipusszámot hogy utánna nézek.Nekem ezt a számot adták meg Candy CTL104 tv valami ilyesmit mondtak.

Tavaly is vetünk egy gépet de nem birta egy évig se ugy hogy félek nem tudom milyet kelenne venni.

2010. okt. 9. 19:36

Mivel pontos típust nem írtál, ezért ez a link talán segíteni tud, ahonnan le lehet tölteni pontos típus szerint ☺


[link]

2010. okt. 9. 19:31

Szaisztok esetleg tudna nekem valaki segíteni.

Valahogy nem találom.Nincs hozzá magyar nyelvű.

Valaki esetleg ismeri ezt a tipust??

Köszönöm

2010. okt. 9. 19:30
Candy CTL104tv Mósógéphez keresek használati utasítást!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook