Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 12 éve nem találkoztunk a húgommal fórum

12 éve nem találkoztunk a húgommal (beszélgetős fórum)


2010. dec. 11. 10:46

Minden elismerésem a tiéd.

Megpróbáltad a lehetetlent, egy ilyen család kedvére tenni:-))

20. f758a7200f (válaszként erre: 19. - Dalya)
2010. okt. 13. 09:14

Bocs, hogy beleszólok, elolvastam az előzményeket, igazán nemes a viselkedésed, a húgod tényleg úgy néz ki az elmondás alapján, hogy úgy csinált mintha ő lenne az "úrinő" pedig nekem az jött le, hogy inkább te voltál az igazi úrinő:) Mert vendégségben nem merném azt mondani, hogy csak friss kávét iszom, stb. elfogadnám ami van, ráadásul te nagyon készültél rá, tehát kicsire nem adunk:DDDD


Apád miatt sajnálom, és remélem, hogy a távolság azért nem lesz akadály, hogy többet találkozz a húgoddal:)

19. dalya (válaszként erre: 18. - Supin)
2010. okt. 12. 14:15
Az az igazság, hogy én nem szeretnék át menni hozzájuk, mert a közös apánk ott lakik velük, és vele én nem szeretném felvenni a kapcsolatot.Sajnos velem ő nagyon rosszul bánt gyermekként.De a húgomnak mondtam ha van kedvük jönni a gyerekekkel szívesen látom őket, bármikor.
18. supin (válaszként erre: 17. - Dalya)
2010. okt. 11. 15:21

Háááát.....

Egy kicsit furi..

De,ugye nem vagyunk egyformák...

Visszahívtak látogatóba???

Lesz máskor is tali???

17. dalya (válaszként erre: 16. - Supin)
2010. okt. 10. 19:33
Szóval végül is jól sikerült. Igaz mikor meg érkeztek, rendesen magukat vezették körbe a lakásba, mert amit el felejtettem meg mutatni az ők ki nyitották és meg nézték. Az jött le az egészből hogy nagyon kíváncsiak mindenre. A kajával mindenki meg volt elégedve, Sőt!!! A húgomnak volt még egy sztáralürje, hogy ö csak a frissen főzött kávét issza. Előtte lett le főzve kb30 perel.Amúgy én jól éreztem magam, elmondásuk szerint ők is.
16. supin (válaszként erre: 14. - Dalya)
2010. okt. 10. 17:03
Mikor lesz???
15. 99b47f0117 (válaszként erre: 12. - Dalya)
2010. okt. 10. 11:16

Húúúú, hát ehhez pofa kell hogy így leadja valaki a rendelést!!!

Szerintem te egy nagyon türelmes ember lehetsz, mert én lehet hogy tennék az egészre egy nagyot :D

Nem értem hogy hogyan lehetnek egyes emberek ilyen szemtelenek!

Azért szurkolok hogy kellemes legyen a találkozás!

Sok szerencsét!

14. dalya (válaszként erre: 13. - Supin)
2010. okt. 9. 11:19
Mindenképp.
13. supin (válaszként erre: 12. - Dalya)
2010. okt. 9. 08:15

Szia!

majd írd meg milyen volt.....:))

12. dalya (válaszként erre: 10. - Supin)
2010. okt. 8. 21:47
Én már meg csináltam az egyik fajta sütit, mert mondta hogy a fiuk csak a csokis sütit eszik meg. Az üdítőt is meg vettem mát mert azt is le adta rendelésbe hogy ők csak azt iszák.Rántok csirke combot meg a párjának sütök gesztenyés sütit. tulajdon képen már mindent meg vettem amit rendelt. Hogy talizunk e hát én már most úgy érzem hogy nem a távolság miatt nem fogunk sűrűn.
11. supin (válaszként erre: 10. - Supin)
2010. okt. 8. 21:26
Ja és majd a találkozás eldönti,hogy lesz -e többször is...:(
10. supin
2010. okt. 8. 21:24
Én csupán sütnék vagy vennék..sütit. 1-2 flakon üditőt...hogy "ne üres kézzel várjam...ennyi..
9. dalya (válaszként erre: 7. - Supin)
2010. okt. 8. 21:16
Ki akartam tenni magamért, azért is kérdeztem meg hogy mit szeretnének. Én vidéken lakom,Rengeteg befőttet lekvárt raktam el, vágni akartam nekik tyúkot. De már félek bármit is tenni, nehogy ne szeresék.
8. dalya (válaszként erre: 5. - Azagyameldobom)
2010. okt. 8. 21:12
Mind a kettőnknek más az anyukája, csak az apánk egy. De külön világ ö is meg én is. Van egy másik húgunk ö is másik anyától, szintén az apa egy, ö mondta hogy nem jó a természete.Egyébként ö a fiam kereszt anyja, Igaz 8 éves volt mikor meg keresztelte, de azóta sem látta.Meg más az a világ amiben ö él és más amiben én. Ő neki mindent , nagy házat autót stb a szülök úgy mond alá tettek. Én meg mivel anyámtól 16 évesen elköltöztem, az apám soha sem gondoskodott rólam,csak saját magam erejéből van mindenem.Ezáltal más az érték rendem, mint neki.
2010. okt. 8. 21:09
Jesszus!!Hát ha jön,fogadja el azt amitek van....Na.nekem az ilyen igénye már nem a szeretetre mutatnak...
6. dalya (válaszként erre: 1. - Dalya)
2010. okt. 8. 21:04
Nem tudom hogy miért maradt le az eleje.Röviden le írom. Van egy húgom aki be jelentet magát hozzánk hogy jön babát látogatni.De előre le adta a kaja rendelést is hogy mi az amit ők meg esznek.12éve nem is találkoztam vele, még tegnap is írt hogy a középső gyerek ezt a nagyobb meg azt, ö meg csak diétás ücsit iszik.Az előző le írás részletesebb volt de már nincs türelmem megint le írni.
5. azagyameldobom (válaszként erre: 1. - Dalya)
2010. okt. 8. 21:03
Miért nem találkoztatok ilyen hosszú ideig?
4. azagyameldobom (válaszként erre: 1. - Dalya)
2010. okt. 8. 21:02
Szerintem az számít csak,hogy végre találkozni fogtok.Örüljetek egymásnak!
2010. okt. 8. 20:59
SOk sikert Neked:-)!Remélem jól sül el a talalkozas. Es sztem csak nem az ajándékon lesz a hangsúly;-)!
2010. okt. 8. 20:59
Lehet csak kímélni akart anyagilag...meg ha ilyen rég nem találkoztatok, a gyerekeivel meg sosem, lehet túlzásnak tartott volna ilyen "nagy" ajándékot.
2010. okt. 8. 20:57
ztán meg mivel nekünk most nincs kocsink, mondtam hogy akkor én is meg lepem a fiukat mivel még sosem találkoztunk, és az unoka húgomnak is veszek ajándékot. Már ez is macera volt mert a nagyobbik fia mozgás korlátozott és egyforma ajándékot vegyek. De amit kitaláltam egy rugós asztali focit amivel együtt tudtak volna játszani arra azt mondta hogy az nem jó, inkább vegyek kindertojást mert annak legalább örülnek.Hát a végén már annyira bele fáradtam hogy tényleg azt vettem, mert mindig azt hajtogat hogy nekik tulajdonképen mindenük meg van.Nektek mi a véleményetek erről az egészről.Már azt sem tudom hogy hogy álljak az egészhez. Mi nem vagyunk gazdagok, de nem kell nélkülöznünk hál istennek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook