Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A rendőrökről pár kérdésemre tudna valaki válaszolni? fórum

A rendőrökről pár kérdésemre tudna valaki válaszolni? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
2010. okt. 31. 13:43

fu anyáim, mi van itt.

valaki: eggyetért.

másik: te iq-bajnok vagy.

na. 1. pirosaláhúzásbóllátoménismitnemírokjól

2. semmi baj az iq-mal.

3. annak van baj az iq-jával, aki ilyenbe köt bele.

4. nem tudom mi a négy.

küldjétek a kommenteket, mekkora bunkó vagyok.

2010. okt. 25. 16:32

Igen veszélyes és koczkázatos a rendőrök élete tényleg így igaz gondolom követelmény az érettségi. az intelligencia, egészségügyi alkalmasság fizikai állóképesség, a talpraesettség jó felismerőkészség gyors reflexek hiszen ezekre nagy szükség van a testületben. A tesztekre jól válaszolni és a gyakorlatban helyesen alkalmazni. Mint mindnyájan tudjuk senkit nem akarok megijeszteni, de ezen a területen történnek szomorú események is, amivel teljes mértékben, pl a motorosrendőr halála.

Reméljük a kedves érdeklődöt sikerül még más hasznos tanáccsal, információval ellátni. Üdv.Ágnes

85. anikko (válaszként erre: 84. - Eerus)
2010. okt. 17. 12:32
pl frontális fogak hiánya, erős dioptriájú szemüveg, már nem emlékszem a többire. De azt hiszem a szív gondok is, csak nem tudom pontosan mik.
84. eerus
2010. okt. 16. 20:42

Sziasztok!


Az egészségügyi alkalmassági vizsgálaton mivel lehet elbukni a felvételt?


Köszi

83. supin
2010. okt. 8. 21:33
Psziché teszt---az van.Szükséges,Fontos!!
82. Pirosalma (válaszként erre: 80. - Anikko)
2010. okt. 8. 21:27
OK:-)
81. Pirosalma (válaszként erre: 79. - Anikko)
2010. okt. 8. 21:27
Igen, egy félrértés (31-32.) volt, aztán homokóra elkezdte basztatni az érettségivel, amihez lilimia is csatlakozott (39-40.), innentől meg már mindegy.
80. anikko (válaszként erre: 77. - Pirosalma)
2010. okt. 8. 21:10
Csak nagyjából futottam át, a feltételeknél nem találtam, azt hittem már ez sem kell. Elég szomorú lenne. Akkor most én is rendőr lennék, ha nem kéne pszicho teszt :D
79. anikko (válaszként erre: 78. - Pirosalma)
2010. okt. 8. 21:08

Amúgy azt hiszem azzal indult, hogy a kérdező az én hozzászólásomra reagált "rosszul", valószínűleg félre értette, amit írtam. Majd olyat írt, ami nem feltétlen állja meg a helyét, amiért nem hibás, mert gondolom nincs vele tisztában (ezért is indította a fórumot) és szerintem ezt reagálták le azzal h IQ negatív.

Én így értettem.

78. Pirosalma (válaszként erre: 74. - Lilimia)
2010. okt. 8. 20:59
Ti kezdtétek a fikázást, ne csodálkozzatok, hogy úgy reagált, ahogy!
77. Pirosalma (válaszként erre: 31. - Anikko)
2010. okt. 8. 20:59

"Pályaalkalmassági követelmények: szükségesek

Szakmai alkalmassági követelmények: szükségesek"


Valószínűleg ezek jelentik a pszichológiai és erőnléti kritériumok teljesítését.


Tehát tévedsz.

2010. okt. 8. 20:58
kölyök? ki itt a kölyök? azt se tudod hány éves vagyok :) de elégé furcsának találom hogy ilyen degradáló vagy másokkal szembe 22 évesen már benőhetett volna igazán a fejed lágya :) neked is jóéjt
75. Egyszerű (válaszként erre: 72. - Lilimia)
2010. okt. 8. 20:56
hát nagyon örülök hogy ezt velem megosztotad :) biztos nagyobb valószínűséggel találsz madj munkát vagy már a jobbik esetben van :) inkább a jobbik este legyen :)
74. lilimia (válaszként erre: 69. - Homokóra)
2010. okt. 8. 20:55

Ja, vicces ez a kölyök :D Mint egy köpködő kis ovis :D

Jó éjt neked is!

2010. okt. 8. 20:54

Hát figyelj ha igyh alad valószinű hogy az sebész vagy mit tudom én :D


Ám a 41 es hozzászólásomba elszoltam magam


"azért mert neked nincs meg tudod másnak még meglehet" :)

72. lilimia (válaszként erre: 68. - Egyszerű)
2010. okt. 8. 20:54

Előtte volt még egy hsz...


Egyébként valóban gratulálhatsz, mert 22 évesen 3 végzettségem van.

71. lilimia (válaszként erre: 62. - Anikko)
2010. okt. 8. 20:51

Valóban az egyik leghatékonyabb önvédelmi és küzdősport!

Inkább külföldön népszerű minden rendfenntartó szervnél, Mo-n még csal tanfolyami kereteken belül tanulható.

Tiszteknek a főkapitányságon Debrecenben, amúgy napi 1 óra edzést biztosítanak: női torna, vagy kondi :D Nevetséges!

Anyum, Nagybátyám, és minden kedves rendőr ismerősöm külön elment tanulni valamit. Kénytelenek voltak, mert a lőfegyver nem mindig a legalkalmasabb eszköz...


De amúgy mi lesz a következő? OKJ-s orvosi? :D

2010. okt. 8. 20:51

nem is idegeskedem :D

még csak annyit jól elszorakoztatok meg minden de egyszóval nem mondtam hogy nincs meg az éretségi :)

Jóéjszakát :)

69. homokóra (válaszként erre: 65. - Egyszerű)
2010. okt. 8. 20:49

Hát ez kész...:)Már jó estém volt:)

Nem, nem hárommal...néggyel írjuk..:)

Na jó éjt..és nyugi:)

68. Egyszerű (válaszként erre: 66. - Lilimia)
2010. okt. 8. 20:49
na ez az keményen visszavágtál csak gartulálni tudok 22 évesen :) mellesleg hozzáfüzöm te kezdtél el kötekedni :)) Az IQ val :)
2010. okt. 8. 20:47
...IQ bajnok
66. lilimia (válaszként erre: 60. - Egyszerű)
2010. okt. 8. 20:47

Pattogj, és sértegess nyugodtan, lehet próbálkozni...

Nem különösebben érdekel egy gyerekes, kötekedő, gyakorlatilag semmit sem érő jövőképpel rendelkező élőlény véleménye (segítek, rád célzok) :)

2010. okt. 8. 20:46
na eggyet értek egy gy vel van egyetértek és nem 2 vel ahogy én írom :) 3 gy vel? és még én vagyok az OQ bajnok XD igen tudom hogy nem szoktam pontot és vesszőt haszálni :)
2010. okt. 8. 20:44

"eggyetértek!..helyesen: 3 gy-vel írjuk..IQ bajnok:)

Arról már nem is szólok, hogy pont és vessző nélkül írsz..nagyon zavaró..bizti meglesz az az érettségi?:)

2010. okt. 8. 20:44
én se gondoltam de mondom utána nézek és találtam is :)
62. anikko (válaszként erre: 58. - Lilimia)
2010. okt. 8. 20:42

igen, tényleg talán a leghasznosabb küzdő sport,de nem hiszem h rendőröknek bárhol tanítják

habár azt se mondtam volna h okj-s rendős képzés létezik!

61. Egyszerű (válaszként erre: 59. - Lilimia)
2010. okt. 8. 20:42
egy a gond te még ezt sem éred el :D bocsika de tényleg :)
2010. okt. 8. 20:41

te hoztad fel az IQ-t tehát értetődően a tiédre céloztál :D én abszolut nem voltam rá kiváncsi :)


Az iq teszt már negatív lett, szóval ne aggódj. . . :) ( nem teted hozzá hogy kié) tehát azé aki írta :)

59. lilimia (válaszként erre: 57. - Egyszerű)
2010. okt. 8. 20:41
Az a világ-átlag...
58. lilimia (válaszként erre: 54. - Anikko)
2010. okt. 8. 20:40

Bizony!

Első óra: Lányok, hozzátok be a táskátokat, és pakoljátok ki azokat a tárgyakat, amikkel védekezhettek, és támadhattok :D Vicces volt szájfénnyel hadakozni :D

Második óra: Mit csinálsz, ha belépsz egy kocsmába?

Mindenki az válaszolta, hogy rendelnek, majd leülnek valahová. A helyes válasz: Felméred a terepet, mit használhatsz fegyverként, számba veszed a menekülési útvonalakat :D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook