Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zavaró Műtéti Hegek fórum

Zavaró Műtéti Hegek (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jan. 9. 15:01

Sziasztok!

Van egy pár műtéti hegem,császármetszésből kifolyólag 12 éve volt, ez a legcsúnyább,utána vakbél műtét 8 éve ez a legszebb,bokatörés 1,5 éve jobb boka külső,belső ez még alakul,még nem szép,de nem fáj a többi nem érdekes.:)

Körömvirág és Homoktöviskrém nagyon jó!!

2010. nov. 23. 10:50
sziasztok! nekem a nyakamon van egy elég friss, (1 hónapja műtöttek) de már szépen beforrt. Hallottam, hogy jó rá a körömvirág kenőcs. Szerintetek? Vagy mivel kezeljem? Egyébként nekem a hasamon van egy hatalmas, több mint 10 éves műtéti heg, és egyáltalán nem zavar, se engem, sem a barátom:P:) ugyhogy ne foglalkozzatok senkivel csajok!:)
43. Kata10
2010. ápr. 14. 10:54

Nekem is vannak,van ami 20 éve!Nem szégyenlem őket.Akit zavar ne nézze!

A megjegyzéseket azért én is nehezen viselem!

42. Carla
2009. szept. 6. 20:17
Nekem szívműtétem volt, azért vannak hegek. A doki jó fej volt, az egyiket úgy varrta, hogy ne legyen olyan csúnya. Mikor hazajöttem, azt mondták, hogy fuj de csúnya. Engem nem zavar, de ha ilyeneket mondanak, akkor zavar.
2009. aug. 18. 20:49

Nekem is vannak keolitos hegeim a visszérműtétem óta - a bokáimon levők elég feltűnők, meg is szokták nézni, de különösebben nem érdekel.

Persze, jobb lenne, ha nem lennének, de kútba azért nem ugrom miattuk...

Aki meg ennek alapján ítél meg - az az ő baja, elég sekélyes lélek lehet az illető!

40. Klendi (válaszként erre: 39. - Mothertiger)
2008. júl. 22. 19:03
Tudod mit? Az ilyenek undorító férgek!!!!! Akik ilyen dolgok alapján ítélnek meg valakit, azoknak ott fent tuti valami nem oké!
2008. júl. 22. 10:21

Igen volt rá példa, nem is egyszer. Mindig úgy éreztem, hogy nekem háromszor annyira kell adnom magamra, mint másnak, mert televagyok műtéti hegekkel (a combomon lévő csak egy a sok közül...).

Volt olyan is, hogy a fülem hallatára jegyezte meg egy pasicsoport egyik tagja régebben, hogy "jó nő, csak sánta," mire a többiek röhögtek... Hát kapott egy jó kis leosztást, de az ilyesmi örökre megmarad az emberben...:SSS


Igen, a tetoválás a mindenem!;)

38. Zizisicc (válaszként erre: 37. - Mothertiger)
2008. júl. 22. 10:01

Tényleg emiatt beszóltak? Nekem a hegek miatt sose.

Hát, ha rossz emlék, és bűntudatod van miatta, akkor lehet, hogy jobb lesz, ha nem látod, de azért tudni fogod, hogy ott van. Mondjuk, ha Te csíped a tetkókat - és mint tudjuk, igen - akkor csináltasd meg! :o))

2008. júl. 22. 09:35

Kissé hiú vagyok... Meg valamilyen szinten saját hibámból történt a baleset: nem hallgattam Anyukámra, hogy ne menjek csavarogni a haverommal, aki vezette az autót. Ja, és többször előfordult, hogy emiatt nem udvarolt tovább egy-két fiú, vagy beszólt pár emberke, meg kaptam olyan megjegyzést, hogy nem vagyok "teljes értékű", "100%-os".


Erre ilyen kedves, kis aranyos emberek vannak!:)

36. Klendi (válaszként erre: 35. - Klendi)
2008. júl. 21. 21:02
Bocsi! Mothertiger ez neked szólt!:)))
35. Klendi
2008. júl. 21. 21:01
Rádlicitálok!:D Nekem 18 éve van meg! És én soha nem szégyeltem!
34. Zizisicc (válaszként erre: 32. - Klendi)
2008. júl. 21. 20:57

:o))))))))))))

Nem vagyok én olyan élelmes.

2008. júl. 21. 20:57
Csak úgy biztos nem vállalkoznék műtétre, nem bírnám még egyszer a fájdalmat, így is rettegek, ha lesz még egy császár... :(
32. Klendi (válaszként erre: 26. - Zizisicc)
2008. júl. 21. 20:55
Miért? Eladnád?:DDDDDDDDDDDDDD
2008. júl. 21. 20:54

Nem magamnak csinálom, mert ha nagyon fáj, akkor abbahagynám!:PPP

Inkább elmegyek valakihez, ott legalább nem nyávogok, ha csinálja!:D Azt mondják, hogy combon elég fájdalmas a tetoválás, de mindent hajlandó vagyok elviselni, mint még X évig a heget magamon. Nagyon szégyelem, pedig olyan hülyeség... 12 éve ott van, hozzászokhattam volna, mégsem tudtam.:S

30. Zizisicc (válaszként erre: 28. - 724b289414)
2008. júl. 21. 20:54
Általában az ismételt császárnál kivágják az előző heget, így van esély arra, hogy a második után másmilyen lesz.
29. Klendi (válaszként erre: 28. - 724b289414)
2008. júl. 21. 20:54
Alapból megcsinálják! Vagyis inkább úgy írom, hogy ahol én dolgoztam, ott megcsinálták!:)))
2008. júl. 21. 20:51

CSáazár után nagyon csúnya maradt a hasam, ahol vágtak. A heg az alig látszódik, de ferdén varrták össze. Nagyon csúnya lett, megnyúlt ott a bőröm, de csak bal oldalt ilyen, a másik oldalon feszes a bőröm. Ha valaki látta a Távkapcs c. filmet, abban volt egy olyan rész, mikor mutatták a nyelves pocit, na az enyém is olyan csak valamivel kisebb.

Úgy tervezem, ha lesz még egy gyerek és az is császáros lesz, akkor majd kérek korrekciót.

27. Zizisicc (válaszként erre: 22. - Klendi)
2008. júl. 21. 20:50
Inkább tetkót azokra is!!!!!!!!!!!!!! :oDDDDDDDDDDD
26. Zizisicc (válaszként erre: 20. - Klendi)
2008. júl. 21. 20:49

A "kerítésdrótokat" nekem eleve ki sem szedték! :o))

De platina már nincs bennem. :o(

:o))))))))

25. Klendi (válaszként erre: 24. - Zizisicc)
2008. júl. 21. 20:48
Amúgy mi mindig megtaláljuk egymást?:)))
24. Zizisicc (válaszként erre: 21. - Mothertiger)
2008. júl. 21. 20:47

Üdv a csapatban! :o)


Miért lennél hülye? Mert zavar, vagy mert tetkót akarsz csináltatni rá? Tedd azt, amitől jobban fogod érezni magad!

23. Klendi (válaszként erre: 21. - Mothertiger)
2008. júl. 21. 20:47
Miért lennél hülye? Megcsinálnád magadnak?:))) Jobb mint a plasztikázás!:)
22. Klendi (válaszként erre: 19. - Ac1096844d)
2008. júl. 21. 20:46
Három? És plasztikáztatnád?:)))) Appendectomia? Hernia? Vagy mi?:DDD
2008. júl. 21. 20:44

Nekem is van egy heg a combomon (is, többek közt:P), ez zavar a legjobban. 20 centi, kétszer vágták, mikor a csontokat összeillesztették, és fémlappal, 10 csavarral rögzítették, meg mikor eltávolították ezeket. Nagyon utálom, a dokim azt javasolta, hogy csináltassak plasztikai műtétet, de mondtam neki, hogy utána csúnyább lesz, mire azt felelte, hogy: "ez igaz..."

Inkább csináltatok rá egy tetoválást.


Jó hülye vagyok, mi? :DDD

De az a legjobb az egészben, hogy komolyan is gondolom...:)

20. Klendi (válaszként erre: 18. - Zizisicc)
2008. júl. 21. 20:44
Igen! Az egyiknek a felét. Gondom az nincs vele, csak akkor lenne, ha repülőre ülnék, vagy valamiért MRI-re kellene mennem!:(
2008. júl. 21. 20:39
Nekem bebó' van a pocimon három is :DDDDDDD
18. Zizisicc (válaszként erre: 17. - Klendi)
2008. júl. 21. 20:38

Mármint a csavart törték bele? És azóta minden oké?


Hát, ügyesen. 2x törött(9 és 15 évesen), ugyanaz, de tulajdonképpen mindkettő egyfajta baleset következtében.

17. Klendi (válaszként erre: 16. - Zizisicc)
2008. júl. 21. 20:34

Nekem nem törött, hanem egy gyermekkori "fejlődési rendellenességem" volt! Tudom a nevét csak nem tudom leírni.:( Az a lényege, hogy a combcsonton a porc elcsúszott, és a csont kopott. Ezt csavarozták vissza, és utána meg kiszedték/beletörték az egyiket:)/

Hogyan sikerült a combcsontodat eltörni?

Még mindig nem plasztikáztatnék!:)))

16. Zizisicc (válaszként erre: 15. - Klendi)
2008. júl. 21. 20:26
Jjjjjjja, nekem combcsonttörésem volt, amit műteni kellett. De a hegek nem zavarnak, a visszerek jobban.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook