Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Igényelt valaki támogatást az EON-tól? fórum

Igényelt valaki támogatást az EON-tól? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. okt. 12. 15:33
Hali!Azt irják,negyedik lépésként,november 1.től a nagyon rászorultak kapnak támogatást az eon tól.Azt vajon kik kapják?Lehet,hogy megkéne várni.Még akkor se késünk le a másikról.
31. 25a27430dd (válaszként erre: 30. - Emagdi)
2010. okt. 12. 15:11
Nagyon szépen köszi a segítséget. Akkor regizek neki új email címet, aztán hajrá.
30. emagdi (válaszként erre: 28. - 25a27430dd)
2010. okt. 12. 15:00

igen, másik emilcím kell, mivel más a partnerkód.

ugyanarra csak azt vehetnéd fel szerintem, ha mondjuk két lakásod lenne az eon szolgáltatási területén, mindkettőnél te vagy a számlafizető, és akkor egy partnerkóddal és egy emillel fel tudnád venni mindkét helyet.


de két külön számlafizetőnek két külön regisztráció kell. (legalábbis én így csináltam)

ez csak azért rossz, mert annyival több idő, amíg az ember létrehoz egy új email címet valamelyik ingyenes webhelyen:)

2010. okt. 12. 13:55

Hát nekem továbbra sem sikerül, mindíg valami ponton elakad, pedig már regisztrált felhasználó vagyok.

Úgyhogy szerintem én itt hagyom is a francba, mert nem ér annyit az egész. Ugyanis a 14 ezer forintos villanyszámlánk A1 egyetemes része 1500 Ft, tehát 150 Ft a 10% kedvezményünk. Mert ugyebár csak a sima A1-re van a kedvezmény.

Nekem már az elején gyanús volt, mikor anyu mondta, mert mondom nem látezik hogy 1400 havi kedvezményt ad az Eon. Hát nem is

2010. okt. 12. 08:00

Kérlek, segítsetek!


Anyámnak beregisztráltam, bevittem a partnerkódját, több lépésben sikerült is, ki is írta, hogy jár neki a kedvezmény.


Öreg nagynénémnek is be kéne regiznem. Most teljesen új jelszót meg felhasználónevet is regizzek? Mert próbáltam úgy, hogy beléptem azzal a jelszóval, ahol anyunak, és felvettem mellé a nagynéném partner kódját, de hibás regit ír ki.


Volt, aki két emberke számára is regizett?

(Tudjátok, öregek, és ez rajtam ragad, mint szamáron a fül.)

Ha tud valaki valami okosat, kérem, segítsen.

2010. okt. 9. 16:25
és ráadásul nem is vagyunk jogosultak
2010. okt. 9. 16:21
beenged csak nagyon sokat kell türelemmel lenni
2010. okt. 9. 16:17
ámde be nem enged
2010. okt. 9. 16:16
na, szerencsére nem olyan sokat
2010. okt. 9. 16:16
aktiváló kódra kb mennyit kell várni?
2010. okt. 9. 07:57

Én beregisztráltam anyukám nevében (nekem nem jár, mi elmühöz tartozunk).

Kb. 45 perc volt, harmadszorra sikerült is.

Pl. nem engedte kitölteni a település nevét (inaktív maradt az a téglalap, ahova be kellett volna írni). Meg ilyen nyalánkságok.

De végül sikerült, cca. fél délutánom ráment, de kiírta, hogy jár az anyunak a 10%.

Türelem:)

2010. okt. 8. 23:10

Úgy látom nem csak én jártam így. Már teljesen felb...tam az agyam. Nagy nehezen regisztráltam, erre a kedvezmény igénybevételénél állandóan kommunikációs hibát ír ki...csak 3 napja próbálkozom.

Hogy lehetett ezt ilyen szarul megcsinálni

2010. okt. 8. 14:53
Fene vigye el. EDF-es vagyok. Pedig de jó lenne.
19. winny (válaszként erre: 18. - Emagdi)
2010. okt. 8. 12:37

Nagyon kedves vagy:)

Komolyan így lépésről lépésre leírni..♥

Du.nekiesek:)

18. emagdi
2010. okt. 8. 12:33

én is ezzel szenvedtem az elmúlt két napban, mert anyuéknak is és a szomszédjuknak is meg kellett csinálnom a regisztrációját (szomszédjuknak nincs internetük).

az eon oldala halódik, szerintem nem bírja a terhelést, tuti mindenki most ugrott rá, hogy regisztráljon.

na, szóval nekem 2 nap alatt többszöri próbálkozással sikerült összehoznom (ami ha jól működik az oldal kb 10 perc lett volna).


egyébként a regisztráció menete:

eon.hu oldalon rábökni a 'bónusz kedvezmény' villogó hirdetésre. ez behoz egy újabb oldalt, ott az "online ügyfélszolgálat" linkre kattintani.

ha ha szerencsés az ember, akkor ez is behoz egy oldalt, ahol kérne egy belépési emailt és egy jelszót. ha az ember még nincs regisztrálva, akkor a bal oldalsó részen levő "regisztráció" linkre kell kattintani, értelemszerűen kitölteni az adatokat.

ha sikeres a regisztráció, küld egy emailt, egy aktiváló kóddal. erre kattintani kell, ekkor behozza ismét a belépő képernyőt, ahol be kell írni az email címet és a kapott jelszót.

ezután meg kell változtatni az emailben kapott jelszót valami másra.

ha ez is megvan, akkor utána lehet belépni az online ügyintézés oldalára. ott aztán van egy pirossal kiemelt link, hogy bónusz kedvezmény, oda kell kattintani.

ott kijelölöd a felhasználót/felhasználókat akikkel regisztráltál és kérnéd a kedvezményt. leokézod, utána leokézod még egyszer, és ha mindez megvan, akkor kiírja, hogy sikerrel jártál.


persze minden egyes lépésnél nagy az esélye, hogy lefagy az egész, kidob a rendszer, stb...

szóval jó móka...


nov 30-ig lehet regisztrálni.

17. a14deb9047 (válaszként erre: 16. - Winny)
2010. okt. 8. 12:30
én sem :( de próbálkozom.
16. winny
2010. okt. 8. 12:25

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket.

Nem tudok kapcsolatba lépni velük:(

2010. okt. 8. 12:00

Bemásolni nem tudom, mert nem engedi de a lényege az, hogy akik 2010 január 1-je óta mindig időben fizették a számlájukat, azoknak most a pontosság 10%-ot ér.

Egy éven keresztül 10%-kal alacsonyabb energia számlát garantálnak a mindenkori lakossági A1 egyetemes szolgáltatás tarifa díjából.

okt 1 és nov 30 között keressétek fel az oline ügyfélszolgálatot.


Ennyit kaptam üzibe.

14. winny (válaszként erre: 8. - Gabcsi8080)
2010. okt. 8. 11:51
Légyszives írd meg azt,hogy lehet igényelni?
13. winny (válaszként erre: 7. - Ancsika72)
2010. okt. 8. 11:50

Próbálkoztam!

Még a kapcsolatot is bontotta!

Újra kellett índítanom a gépet.

12. b6478f3f67 (válaszként erre: 3. - Ministry)
2010. okt. 8. 11:39
Hát ez nagy szemétség. Nem Ti tehettek róla, nem a Ti hibátok. Remélem megkapjátok azért a támogatást
11. b6478f3f67 (válaszként erre: 1. - Winny)
2010. okt. 8. 11:38
Sziasztok. Mi is igényeltük. Illetve a párom töltötte ki.
2010. okt. 8. 11:32
Nekem sikerült!
2010. okt. 8. 11:22
Próbáltam, de nem tudtam kivárni, hogy regisztrálni tudjak. Ami fél órákon keresztül nem jön be, mit lehet tenni??
2010. okt. 8. 11:22

Ha már eon akkor itt írom le, hogy van náluk "Bónusz kedvezmény"!


Hallottatok róla??????Mert ők nem reklámozzák!!!!

2010. okt. 8. 11:17

[link]


Remélem,h jó lesz,csak sokáig kell várni míg betölti.

6. winny (válaszként erre: 5. - Ancsika72)
2010. okt. 8. 11:09

Kérlek!

Írd meg,hogy kell?

Nekem nem sikerül:(

2010. okt. 8. 11:06
Én most regisztráltam!
4. winny (válaszként erre: 3. - Ministry)
2010. okt. 8. 11:06

Ezt a sz........t!

Nem találom a regisztrációs lehetőséget!

Bejelentkezés van.

Regisztrálni nem tudok.

2010. okt. 8. 11:00

Igen, de nagyon nehezen.

Viszont ott derült ki, hogy 2 havi befizetésünk nem szerepel a rendszerbe, ezért nem kapjuk meg :S

Most mehetek be verni az asztalt...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook