Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bőr problémás gyerekek fórum

Bőr problémás gyerekek (beszélgetős fórum)


2010. okt. 8. 18:41
irtam privit, majd valaszoljal ha lesz idod.
9. tupecné (válaszként erre: 5. - C191c35515)
2010. okt. 8. 18:26
9 hónapos korában eggyik pilanatról a másikra abba hagyta a szopizást este még kellett regel más nem és aznap kezdődöt minden problémánk azóta járjuk az orvost először csak ki ütései voltak azt kezelték de nem tudták mitől van aztán már ekcémánk is ki alakúlt volt olyan hogy a kicsi le hajolt egy játékért és úgy repedt a bőre az ekcéma miatt tehát ezt is tudjuk hogy VAN de ez ritkán fordúl elö viszont a kiütések rendszeresen jönnek és az allargia teszt sem mutot ki semmit sem MÉG NEM :( de most megint megyünk vérvételre aztán meg látjuk hogy mi lessz szeretném már meg tudni csekéjke 3 év után hogy mik okozzák ezeket a ki ütéseket az ami biztos hogy a rovar csípés és a mosópor váltás is problémát okoz tehát ezeket kerüljük amennyire csak lehet de mégis vannak ujjabb és újjab foltok ki ütések a leg boszantóbb hogy mindíg más típusú ak a foltok :(
8. tupecné (válaszként erre: 7. - Csutkababa)
2010. okt. 8. 17:45
köszi szépen de mégis merre keressem kinél árusítják ezt ?? üzletekben ?? te hol találtad ?, írd meg légyszi privátban :) köszönöm :)
7. csutkababa (válaszként erre: 1. - Tupecné)
2010. okt. 8. 14:06

szia, en is honapokig kuzdottem a borommel.

utana ajanlotta valaki a kecsketej szappant.

ja, eloszor en is ugy neztem mint rozi a moziban, mert nem is hallottam rola,de van, letezik.

vettem is 2 szappant, es azota teljesen lecsillapodott a borom.elmult az osszes viszketes, kiutes, seb, voros folt.

a borgyogyasz is ugy nezett ram, mint 1 UFO-ra, mikor elmentem hozza segitseget kerni, amit kiirt kremet, az se ert semmit, a kecsketej szappan az bevallt.


probald meg azt beszerezni,es meglasd, minden gond megszunik.

2010. okt. 8. 14:00

kiskoromban nekem az orromon voltak kiütések... kimutatták, hogy egy csomó mindenre allergiás vagyok... tartósítószerekre...ételekre.. fluorra...

egyiktől sem lettek a szüleim okosabbak... a tartósítószer szinte mindenben megtalálható.. aztán magától elmúlt... Próbálkozni kell orvosoknál...

2010. okt. 8. 13:57
lehet ekcémás a kicsi....bőrgyógyászhoz kell vinni....csak orvos segíthet..:)
2010. okt. 8. 13:29
hát egy kicsi vel több segítségre számitottam :(!!!!!!!!!!
3. tupecné (válaszként erre: 2. - 2a44b32e51)
2010. okt. 8. 10:57
köszi szépen
2010. okt. 8. 10:56
Nekem van egy ismerősöm, ők is mindent kipróbáltak már a picivel, de nem tudták mi baja, végül a Heim Pál gyermekkórházban oldották meg a dologot, azóta is minden rendben.
2010. okt. 8. 10:51
kérlek segítsetek ki mit tanácsol akár viszketés ellem akár speciális orvos címmel mert már nem tudom mit tegyek 9 hónapos kora ota most 4, 1/5 éves havi rendszerben járjuk az orvosokat és nem tudják mitől ki ütéses a kisfiam azóta higgyétek el minden lehetséges változtatást étkeztetésben vegyszerekkel rovarokkal figyelem hogy ne legyen gond de mégis ujjabb és ujjabb más és más foltok lesznek a gyerekem már tényleg nem tudom merre vigyem hogy jó és hatásos legyen legalább csak a tünet kezelése még ha nem is tudják meg mondani mi okozza ezeket :( a foltokat ki ütéseket ki pirosodásokat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook